"Niezły bajzel" - NOWY PROGRAM 2026
- 17 grudnia 2026, czwartek
Mama Na Obrotach wraz z życiową metamorfozą ogłasza nowy trzeci program stand-up pt. "Niezły Bajzel", z którym odwiedzi całą Polskę!
"Moje życie jest naprawdę na obrotach, a w głowie kłębią się dziesiątki różnych przezabawnych wspomnień i pomysłów. Początkowo w tym programie chciałam się skupić na moim Starym, ale historii jest tyle, że wyszedł... Niezły bajzel. Spodziewajcie się turbo dużej dawki śmiechu!" - przekazuje stand uperka, która na scenę wkroczyła w 2023 roku podbijając internet śmiesznymi filmikami. Życie to nie bajka, tylko niekończący się kabaret. Zakupy kończą się pontonem w salonie, w kolejce do lekarza zdążysz poznać pół miasta, a rodzinne rady bywają tak "mądre", że lepiej ich nie sprawdzać w praktyce.
"Niezły Bajzel" to ponad godzina niepowtarzalnego humoru, energii i szczerości, w której codzienny bałagan zamienia się w najlepszą terapię śmiechem. To wszystko w stylu, który publiczność Matki Na Obrotach kocha najbardziej - prawdziwie, głośno i bez filtra! Uwaga: po tym występie możesz już nigdy nie spojrzeć tak samo na zakupy, lekarza... ani na własnego starego i szwagra.
Uwaga!
Wstęp na występy dla osób pełnoletnich lub powyżej 16 lat z obecnością rodzina/opiekuna lub potwierdzając swój wiek. Osoby poniżej 16 roku życia nie będą wpuszczane.
Podczas występu padają wulgaryzmy.
Obowiązuje całkowity zakaz nagrywania wideo i robienia zdjęć.
Stand-up Mama Na Obrotach
Klaudia Klimczyk
"Mój pierwszy raz" to debiutancki i całkowicie autorski program popularnej internetowej twórczyni, w którym odnosi się do wszystkich nowych sytuacji w swoim życiu. W programie usłyszymy historie wywołujące łzy ze śmiechu, między innymi o relacji ze Starym, rodziną, fanami ale i hejterami! Nie zabraknie też tego za co pokochały ją miliony czyli kultowych strojów! Ten program to moje największe wyzwanie w życiu, ale i największa frajda. Pokochałam to i wiem, że na scenie długo pozostanę! Gdy pomyślę też, że spotkam też tak wiele osób, które na co dzień wspierają mnie w internecie, to mam łzy w oczach. Kochom Wos bo Wy mi tę siłę daliście i nie zawiodę! - mówi twórczyni własnego stand upu. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Damian Skóra w programie "Pan Komentarz" + Polska Komentująca na żywo
23 października 2026 - 19:00 | KUP-BILET | 55zł
Studio Łoskot
ul. Stefana Batorego 12 Sochaczew
1 408teatr
Bożyszcze kobiet
22 listopada 2026 - 15:00 | KUP-BILET | 140zł
Sochaczewskie Centrum Kultury
15 Sierpnia 83 Sochaczew
795teatr
Stand-up / Sochaczew / Bartosz Zalewski - "Myślę więc pierdzę"
28 listopada 2026 - 18:00 | KUP-BILET | 55zł
Studio Łoskot
ul. Stefana Batorego 12 Sochaczew
1 378teatr
Kryzys złotego wieku
29 listopada 2026 - 17:00 | KUP-BILET | 90zł
Sochaczewski Ośrodek Kultury - filia Chodaków
ul. Chopina 101 Sochaczew
346 497teatr
Kryzys złotego wieku
29 listopada 2026 - 17:00 | KUP-BILET | 90zł
Sochaczewski Ośrodek Kultury - filia Chodaków
ul. Chopina 101 Sochaczew
1 346teatr
Zobaczyć Piosenkę
5 grudnia 2026 - 17:00 | KUP-BILET | 129zł
Sochaczewskie Centrum Kultury
15 Sierpnia 83 Sochaczew
214teatr
International Grand Ballet - Dziadek do Orzechów
8 grudnia 2026 - 18:30 | KUP-BILET | 150zł
Sochaczewskie Centrum Kultury
15 Sierpnia 83 Sochaczew
668teatr
"Niezły bajzel" - NOWY PROGRAM 2026
17 grudnia 2026 - 19:00 | KUP-BILET | 98zł
Sochaczewskie Centrum Kultury
15 Sierpnia 83 Sochaczew
389 880teatr







