koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
zmodyfikowano  6 lat temu  »  

Pokaz specjalny najciekawszych filmów

CO było GRANE - ARCHIWALNE TERMINY » » 6 001 wyświetleń od 3 marca 2009
  • 5 kwietnia 2009, niedziela
    » 15:00

X Festiwalu Kina Amatorskiego i Niezależnego KAN

Pokaz specjalny najciekawszych filmow X Festiwalu Kina Amatorskiego i Niezależnego „KAN" Kino Świt (Wysockiego 11), 5 kwietnia, godz. 15:00 Wstęp wolny! W pokazie specjalnym KAN zaprezentowane zostaną następujące tytuły: Pokaz filmow polskich (pierwsza część pokazu, 188 min): 1. "Pokonać nudę", Sebastian Jensz-Stawowczyk, dokument, Bolechowice 7,5 min 2. Miasto ucieczki, Wojciech Kasperski (Łodź, fabuła) 19 min 3. "Inny świat", Wojciech Wikarek (Tychy, dokument) 16 min 4. 3 love, A. Smoczyńska 21,5 min 5. Kongola, Sylwester Jakimow (fabuła) 35 min 6. Stadium, M. Cichy 8,5 min 7. Jadę do ciebie, Agnieszko, A. Maszczyńska 17,5 min 8. Poddasze, Łukasz Bursa (fabuła) 11 min 9. Polski weekend, Jaszczur (dokument) 6 min 10. Film, że mucha nie siada", Michał Poniedzielski, fabuła, Antoniew k. Łodzi 2 min 11. Syn Szatana, Sandra Tomalka (fabuła) 8 min 12. Warszawianka, Marcin Maziarzewski (fabuła) 12 min 13. Pomiędzy, Josee Iglesias Vigil (fabuła) 16 min 14. Koperta, DDN 3 min 15. Zapałka, Daniel Zduńczyk (Wrocław, fabuła) 5 min Pokaz filmow zagranicznych (druga część pokazu, 115,5 min): 1. Love is hard as wall, Marvin Kren (Niemcy, fabuła) 2 min 30s 2. My uncle Paco, Tacho Gonzales (Hiszpania, fabuła) 12 min 3. About Hate, Love and the Other One, Tobais Bilgeri (Niemcy, animacja) 1 min 25 s 4. The Red Tavern, Saida Kurpesheva (Rosja, fabuła) 10 min 5. Macku - Kirill Kravachenko (Rosja, fabuła) 5 min 6. Funglasses - Matthias Danscher (Niemcy, fabuła) 8min 7. Save the World, David Casals-Roma (Wielka Brytania, fabuła) 11 min 8. The Road, Owen Thomas (USA) 5 min 9. A4, Nima Yousefi (Szwecja) 2,5 min 10. Isola - Andreas J. Ruser (Norwegia, fabuła) 24 min 11. Waltzes and tangos from the village whitew, Ivan Vladimirow (Bułgaria, fabuła) 30 min

bilety:

wstęp wolny

autor:
zmodyfikowano  6 lat temu  »  
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ