Dziewczyna z ekstraklasy
Dziewczyna z ekstraklasy
- 8 lipca 2010, czwartek» 12:40, 17:00, 21:45
- 7 lipca 2010, środa» 12:40, 17:00, 21:45
- 6 lipca 2010, wtorek» 12:40, 17:00, 21:45
- 5 lipca 2010, poniedziałek» 12:40, 17:00, 21:45
- 4 lipca 2010, niedziela» 12:40, 17:00, 21:45
- 3 lipca 2010, sobota» 12:40, 17:00, 21:45
- 1 lipca 2010, czwartek» 10:40, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
- 30 czerwca 2010, środa» 10:40, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
- 29 czerwca 2010, wtorek» 10:40, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
- 28 czerwca 2010, poniedziałek» 10:40, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
- 27 czerwca 2010, niedziela» 10:40, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
- 26 czerwca 2010, sobota» 10:40, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
- 24 czerwca 2010, czwartek» 10:40, 12:50, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
- 23 czerwca 2010, środa» 10:40, 12:50, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
- 22 czerwca 2010, wtorek» 10:40, 12:50, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
- 21 czerwca 2010, poniedziałek» 10:40, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
- 20 czerwca 2010, niedziela» 10:40, 12:50, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
- 19 czerwca 2010, sobota» 10:40, 12:50, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
- 15 czerwca 2010, wtorek» 10:40, 12:50, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
- 8 lipca 2010, czwartek» 18:45
- 7 lipca 2010, środa» 18:45
- 6 lipca 2010, wtorek» 18:45
- 5 lipca 2010, poniedziałek» 18:45
- 4 lipca 2010, niedziela» 18:45
- 3 lipca 2010, sobota» 18:45
- 1 lipca 2010, czwartek» 11:00, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 30 czerwca 2010, środa» 11:00, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 29 czerwca 2010, wtorek» 11:00, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 28 czerwca 2010, poniedziałek» 11:00, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 27 czerwca 2010, niedziela» 11:00, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 26 czerwca 2010, sobota» 11:00, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 24 czerwca 2010, czwartek» 11:00, 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 23 czerwca 2010, środa» 11:00, 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 22 czerwca 2010, wtorek» 11:00, 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 21 czerwca 2010, poniedziałek» 11:00, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 20 czerwca 2010, niedziela» 11:15, 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 19 czerwca 2010, sobota» 11:15, 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 15 czerwca 2010, wtorek» 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 22 lipca 2010, czwartek» 16:20
- 20 lipca 2010, wtorek» 16:20
- 19 lipca 2010, poniedziałek» 16:20
- 18 lipca 2010, niedziela» 16:20
- 17 lipca 2010, sobota» 16:20
- 16 lipca 2010, piątek» 16:20
- 15 lipca 2010, czwartek» 16:20
- 14 lipca 2010, środa» 16:20
- 13 lipca 2010, wtorek» 16:20
- 12 lipca 2010, poniedziałek» 16:20
- 11 lipca 2010, niedziela» 16:20
- 10 lipca 2010, sobota» 16:20
- 9 lipca 2010, piątek» 16:20
- 8 lipca 2010, czwartek» 16:00, 20:15
- 7 lipca 2010, środa» 16:00, 20:15
- 6 lipca 2010, wtorek» 16:00, 20:15
- 5 lipca 2010, poniedziałek» 16:00, 20:15
- 4 lipca 2010, niedziela» 16:00, 20:15
- 3 lipca 2010, sobota» 16:00, 20:15, 22:30
- 1 lipca 2010, czwartek» 12:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 30 czerwca 2010, środa» 12:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 29 czerwca 2010, wtorek» 12:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 28 czerwca 2010, poniedziałek» 12:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 27 czerwca 2010, niedziela» 12:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 26 czerwca 2010, sobota» 12:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 24 czerwca 2010, czwartek» 12:00, 12:30, 14:45, 17:15, 19:30, 21:45
- 23 czerwca 2010, środa» 12:00, 12:30, 14:45, 17:15, 19:30, 21:45
- 22 czerwca 2010, wtorek» 12:00, 12:30, 14:45, 17:15, 19:30, 21:45
- 21 czerwca 2010, poniedziałek» 12:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 20 czerwca 2010, niedziela» 10:15, 12:30, 14:45, 17:15, 19:30, 21:45
- 19 czerwca 2010, sobota» 10:15, 12:30, 14:45, 17:15, 19:30, 21:45
- 15 czerwca 2010, wtorek» 12:30, 14:45, 17:15, 19:30, 21:45
- 15 lipca 2010, czwartek» 13:30, 22:15
- 14 lipca 2010, środa» 13:30, 22:15
- 13 lipca 2010, wtorek» 13:30, 22:15
- 12 lipca 2010, poniedziałek» 13:30, 22:15
- 11 lipca 2010, niedziela» 13:30, 22:15
- 10 lipca 2010, sobota» 13:30, 22:15
- 9 lipca 2010, piątek» 13:30, 22:15
- 8 lipca 2010, czwartek» 16:15, 21:30
- 7 lipca 2010, środa» 16:15, 21:30
- 6 lipca 2010, wtorek» 16:15, 21:30
- 5 lipca 2010, poniedziałek» 16:15, 21:30
- 4 lipca 2010, niedziela» 16:15, 21:30
- 3 lipca 2010, sobota» 16:15, 21:30
- 1 lipca 2010, czwartek» 12:45, 17:00, 19:15, 21:30
- 30 czerwca 2010, środa» 12:45, 17:00, 19:15, 21:30
- 29 czerwca 2010, wtorek» 12:45, 17:00, 19:15, 21:30
- 28 czerwca 2010, poniedziałek» 12:45, 17:00, 19:15, 21:30
- 27 czerwca 2010, niedziela» 12:45, 17:00, 19:15, 21:30
- 26 czerwca 2010, sobota» 12:45, 17:00, 19:15, 21:30
- 24 czerwca 2010, czwartek» 10:30, 12:45, 15:00, 17:00, 17:15, 19:15, 19:30, 21:30, 21:45
- 23 czerwca 2010, środa» 10:30, 12:45, 15:00, 17:00, 17:15, 19:15, 19:30, 21:30, 21:45
- 22 czerwca 2010, wtorek» 10:30, 12:45, 15:00, 17:00, 17:15, 19:15, 19:30, 21:30, 21:45
- 21 czerwca 2010, poniedziałek» 12:45, 17:00, 19:15, 21:30
- 20 czerwca 2010, niedziela» 10:30, 12:45, 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 19 czerwca 2010, sobota» 10:30, 12:45, 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 15 czerwca 2010, wtorek» 10:30, 12:45, 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 15 lipca 2010, czwartek» 15:30
- 14 lipca 2010, środa» 15:30
- 13 lipca 2010, wtorek» 15:30
- 12 lipca 2010, poniedziałek» 15:30
- 11 lipca 2010, niedziela» 15:30
- 10 lipca 2010, sobota» 15:30
- 9 lipca 2010, piątek» 15:30
- 8 lipca 2010, czwartek» 12:30, 17:15, 21:15
- 7 lipca 2010, środa» 12:30, 17:15, 21:15
- 6 lipca 2010, wtorek» 12:30, 17:15, 21:15
- 5 lipca 2010, poniedziałek» 12:30, 17:15, 21:15
- 4 lipca 2010, niedziela» 12:30, 17:15, 21:15
- 3 lipca 2010, sobota» 12:30, 17:15, 21:15
- 1 lipca 2010, czwartek» 11:45, 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 30 czerwca 2010, środa» 11:45, 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 29 czerwca 2010, wtorek» 11:45, 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 28 czerwca 2010, poniedziałek» 11:45, 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 27 czerwca 2010, niedziela» 11:45, 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 26 czerwca 2010, sobota» 11:45, 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 24 czerwca 2010, czwartek» 10:30, 11:45, 12:45, 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 23 czerwca 2010, środa» 10:30, 11:45, 12:45, 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 22 czerwca 2010, wtorek» 10:30, 11:45, 12:45, 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 21 czerwca 2010, poniedziałek» 11:45, 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 20 czerwca 2010, niedziela» 10:30, 12:45, 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 19 czerwca 2010, sobota» 10:30, 12:45, 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 15 czerwca 2010, wtorek» 10:30, 12:45, 15:00, 17:15, 19:30, 21:45
- 8 lipca 2010, czwartek» 16:20
- 7 lipca 2010, środa» 16:20
- 6 lipca 2010, wtorek» 16:20
- 5 lipca 2010, poniedziałek» 16:20
- 4 lipca 2010, niedziela» 16:20
- 3 lipca 2010, sobota» 16:20
- 1 lipca 2010, czwartek» 11:15, 15:45, 18:00, 20:15
- 30 czerwca 2010, środa» 11:15, 15:45, 18:00, 20:15
- 29 czerwca 2010, wtorek» 11:15, 15:45, 18:00, 20:15
- 28 czerwca 2010, poniedziałek» 11:15, 15:45, 18:00, 20:15
- 27 czerwca 2010, niedziela» 11:15, 15:45, 18:00, 20:15
- 26 czerwca 2010, sobota» 11:15, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 24 czerwca 2010, czwartek» 11:15, 13:30, 15:45, 18:00, 20:15
- 23 czerwca 2010, środa» 11:15, 13:30, 15:45, 18:00, 20:15
- 22 czerwca 2010, wtorek» 11:15, 13:30, 15:45, 18:00, 20:15
- 21 czerwca 2010, poniedziałek» 11:15, 15:45, 18:00, 20:15
- 20 czerwca 2010, niedziela» 11:15, 13:30, 15:45, 18:00, 20:15
- 19 czerwca 2010, sobota» 11:15, 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
- 15 czerwca 2010, wtorek» 11:15, 13:30, 15:45, 18:00, 20:15
- 8 lipca 2010, czwartek» 14:50
- 7 lipca 2010, środa» 14:50, 21:45
- 6 lipca 2010, wtorek» 14:50
- 4 lipca 2010, niedziela» 14:50
- 3 lipca 2010, sobota» 14:50
- 1 lipca 2010, czwartek» 10:40, 13:00, 15:20, 17:50, 20:10
- 30 czerwca 2010, środa» 10:40, 13:00, 15:20, 17:50, 20:10
- 29 czerwca 2010, wtorek» 10:40, 13:00, 15:20, 17:50, 20:10, 22:30
- 28 czerwca 2010, poniedziałek» 10:40, 13:00, 15:20, 17:50, 20:10
- 27 czerwca 2010, niedziela» 10:40, 13:00, 15:20, 17:50, 20:10
- 26 czerwca 2010, sobota» 10:40, 13:00, 15:20, 17:50, 20:10, 22:30
- 24 czerwca 2010, czwartek» 10:40, 13:00, 15:20, 17:50, 20:10
- 23 czerwca 2010, środa» 10:40, 13:00, 15:20, 17:50, 20:10
- 22 czerwca 2010, wtorek» 10:40, 13:00, 15:20, 17:50, 20:10, 22:30
- 21 czerwca 2010, poniedziałek» 10:40, 13:00, 15:20, 17:50, 20:10
- 20 czerwca 2010, niedziela» 10:40, 13:00, 15:20, 17:50, 20:10
- 19 czerwca 2010, sobota» 10:40, 13:00, 15:20, 17:50, 20:10, 22:30
- 15 czerwca 2010, wtorek» 10:40, 13:00, 15:20, 17:50, 20:10
- 8 lipca 2010, czwartek» 14:45
- 7 lipca 2010, środa» 14:45
- 6 lipca 2010, wtorek» 14:45
- 5 lipca 2010, poniedziałek» 12:00, 14:45
- 4 lipca 2010, niedziela» 14:45
- 3 lipca 2010, sobota» 14:45
- 1 lipca 2010, czwartek» 13:00, 15:20, 17:50, 20:15
- 30 czerwca 2010, środa» 13:00, 15:20, 17:50, 20:15
- 29 czerwca 2010, wtorek» 10:40, 13:00, 15:20, 17:50, 20:15, 22:30
- 28 czerwca 2010, poniedziałek» 10:40, 13:00, 15:20, 17:50, 20:15
- 27 czerwca 2010, niedziela» 10:40, 13:00, 15:20, 17:50, 20:15
- 26 czerwca 2010, sobota» 10:40, 13:00, 15:20, 17:50, 20:15, 22:30
- 24 czerwca 2010, czwartek» 10:40, 13:00, 15:20, 17:50, 20:15
- 23 czerwca 2010, środa» 10:40, 13:00, 15:20, 17:50, 20:15
- 22 czerwca 2010, wtorek» 10:40, 13:00, 15:20, 17:50, 20:15, 22:30
- 21 czerwca 2010, poniedziałek» 10:40, 13:00, 15:20, 17:50, 20:15
- 20 czerwca 2010, niedziela» 10:40, 13:00, 15:20, 17:50, 20:15
- 19 czerwca 2010, sobota» 10:40, 13:00, 15:20, 17:50, 20:15, 22:30
- 15 czerwca 2010, wtorek» 10:40, 13:00, 15:20, 17:50, 20:15
2010 - USA
- reżyseria: Jimmy Smith
- scenariusz: Sean Anders, John Morris
- zdjęcia: Jim Denault
- 104 min
- obsada: Jay Baruchel, Alice Eve, T.J. Miller
Najlepsze polskie 30' zestaw III (Mała sala)
22 września 2018 - 20:00
Elektronik
Generała Zajączka 7 Warszawa
8 239kino
Żywiciel
22 września 2018 - 14:00
Kino Praha
Jagiellońska 26 Warszawa
15 972kino
Zimna wojna
22 września 2018 - 19:00
Dom Kultury KADR
ul. P. Gintrowskiego 32 Warszawa
8 830kino
Trzy serca
22 września 2018 - 18:00jest więcej terminów
Iluzjon Filmoteki Narodowej
Narbutta 50A Warszawajest więcej miejsc
11 052kino
Opowieści świnki
22 września 2018 - 10:00jest więcej terminów
Kino Praha
Jagiellońska 26 Warszawajest więcej miejsc
230 980kino
Wiedźmy
22 września 2018 - 12:00
Kino Praha
Jagiellońska 26 Warszawa
27 530kino
Koniec z Hollywood
20 września 2018 - 20:00
Iluzjon Filmoteki Narodowej
Narbutta 50A Warszawa
8 217kino
Kronika wypadków miłosnych
21 września 2018 - 17:30jest więcej terminów
Iluzjon Filmoteki Narodowej
Narbutta 50A Warszawajest więcej miejsc
141 310kino
“Dywizjon 303. Historia prawdziwa”
20 września 2018 - 19:30
Dom Kultury KADR
ul. P. Gintrowskiego 32 Warszawa
9 118kino
“Wojciech Kossak: Olszynka Grochowska”
20 września 2018 - 18:00
Dom Kultury KADR
ul. P. Gintrowskiego 32 Warszawa
9 025kino
Orzeł
20 września 2018 - 18:00
Iluzjon Filmoteki Narodowej
Narbutta 50A Warszawa
30 491kino
Ninoczka
19 września 2018 - 18:00jest więcej terminów
Iluzjon Filmoteki Narodowej
Narbutta 50A Warszawa
17 853kino
Noc amerykańska
19 września 2018 - 20:00jest więcej terminów
Iluzjon Filmoteki Narodowej
Narbutta 50A Warszawa
53 833kino
Gotti
19 września 2018 - 12:00jest więcej terminów
Kinokawiarnia Stacja Falenica
Patriotów 44A Warszawajest więcej miejsc
253 533kino
Niesamowita historia Wielkiej Gruszki
19 września 2018 - 10:30, 13:30jest więcej terminów
Kinoteka
Plac Defilad 1 Warszawajest więcej miejsc
592 831kino
Reality
18 września 2018 - 20:00
Elektronik
Generała Zajączka 7 Warszawa
8 195kino
The Endless
18 września 2018 - 13:00jest więcej terminów
Luna
Marszałkowska 28 Warszawa
115 075kino