koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

INFORMACJA:

dla zakresu jest nie ma danych
dlatego przekierowano do zakresu BYŁO
dla zakresu jest nie ma danych
dlatego przekierowano do zakresu BYŁO
OK

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
zmodyfikowano  14 lat temu  »  

KONCERT MAGDY NAVARRETE w WARSZAWIE

CO jest GRANE » 17 405 wyświetleń od 26 października 2010

Nie ma terminów dla wybranego zakresu czasu oraz lokalizacji.

Promujący nowy album "IMAN"

Magda Navarrete* łączy kultury, emocje, smaki muzyczne

rożnych rejonow Ameryki Łacińskiej, Hiszpanii...miesza słowiańską delikatność z elektryzującą latynoską energią flamenco i bolero. Doprawia szary polski świat szczyptą orientalnych przypraw i uwodzi zmysłowym głosem

oraz tańcem. Właśnie ukazała się jej najnowsza płyta "IMAN" - ktory prezentuje nowy kierunek w muzyce - electro bolero - połączenie latynoskich boler z lekką elektroniką. Wokalistka, tancerka, trenerka głosu i producentka - jest także jedną z tych Polek, ktore za granicą odnoszą sukcesy, gdzie doceniona przez latynoamerykańskich krytykow muzycznych, z powodzeniem rozwija swoje projekty. Jej wieloletnia, artystyczna praca

zaowocowała płytą, pt. "Chilli", ktorą w 2007r. nagrała ze swoim zespołem Noche de Boleros. Teraz jej nowy PROJEKT "Iman" to autorska mieszanka stylow, epok, brzmień i kultur - nagrana we wspołpracy z Marcinem

Świderskim. Łączy bolera z lat 30tych i elektronikę, flamenco z orientem i Polskę ze światem, tradycję z nowoczesnością i elegancję z szaleństwem. Iman to fuzja muzyki latynoskiej i rytmow etnicznych w objęciach loungowych brzmień. Szlachetne i energetyczne.

*Skład koncertowy: *

Magda Navarrete - vocal, taniec

Marcin Świderski - sax, syntezatory, gitara, flet

Wojtek Sobura - perkusja

Artur Bogusławski - piano, rhodes, syntezatory

Michał Przybyła - bas

Andrzej Lewocki - gitara flamenco

Mustafa Giżejewski - instrumenty perkusyjne

bilety:

35,45,55,65zł

autor:
zmodyfikowano  14 lat temu  »  
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ