koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
zmodyfikowano  8 lat temu  »  

Dzienniki – wg Witolda Gombrowicza

CO było GRANE - ARCHIWALNE TERMINY » » 6 983 wyświetleń od 20 lutego 2012
  • 7 marca 2012, środa
    » 19:00
  • 6 marca 2012, wtorek
    » 19:00

OBSADA: iwona bielska, [Magdalena Cielecka](http://teatr- imka.pl/aktor,magdalenacielecka,419999.html), [Olga Mysłowska](http://teatr- imka.pl/aktor,olgamyslowska,112892.html), [Piotr Adamczyk](http://teatr- imka.pl/aktor,piotradamczyk,864617.html), [Jan Peszek](http://teatr- imka.pl/aktor,janpeszek,132915.html), [Tomasz Karolak](http://teatr- imka.pl/aktor,tomaszkarolak,658209.html), [Andrzej Konopka](http://teatr- imka.pl/aktor,andrzejkonopka,544082.html), [Ricardo Marques](http://teatr- imka.pl/aktor,ricardomarques,355913.html)

Reżyseria: Mikołaj Grabowski

Muzyka: Olga Mysłowska

"Genialne i przede wszystkim wciąż aktualne "Dzienniki" są pretekstem do zdiagnozowania chorob dręczących wspołczesnego Polaka. Podane w szyderczej, ironicznej i cynicznej oprawie, są probą zrozumienia naszych słabości, lękow i kompleksow. Jednocześnie są wspaniałą opowieścią o konkretnym człowieku - Witoldzie Gombrowiczu, ktory wyłania się między wierszami wieloletnich zapiskow.

To przedstawienie odważne, pełne humoru, przesiąknięte słodko-gorzką polskością.

"Dzienniki" zdaniem teatromanow to jedna z najważniejszych premier tego sezonu. Trudno się z tym nie zgodzić, biorąc pod uwagę sam temat spektaklu, rangę reżysera i obsadę z najwyższej teatralnej połki."

Joanna Derkaczew, Gazeta Wyborcza

bilety: 100 i 80 zł

autor:
zmodyfikowano  8 lat temu  »  
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ