koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
Drukarnia KID - Czas na Kalendarz
zmodyfikowano  8 lat temu  »  

54. Sezon Koncertów Chopinowskich w Łazienkach Królewskich

CO było GRANE - ARCHIWALNE TERMINY » » 6 582 wyświetleń od 17 maja 2013

Zapraszamy na 54. sezon Koncertów Chopinowskich w Łazienkach Królewskich w Warszawie. 19 maja o godzinie 12.00, podczas koncertu inauguracyjnego, nastąpi uroczyste otwarcie ogrodu wokół Pomnika Fryderyka Chopina po rewitalizacji. Z pewnością w odnowionej scenerii będzie jeszcze przyjemniej słuchać recitali światowej sławy pianistów, grających muzykę Chopina.

Kalendarz sezonu 2013

19 MAJA

godz. 12.00 – Anna Maria Stańczyk godz. 16.00 – Jean Muller (Luksemburg)

26 MAJA

godz. 12.00 – Louis Alvanis (Wielka Brytania) godz. 16.00 – Maciej Wota


2 CZERWCA

godz. 12.00 – Lidia Grychtołówna godz. 16.00 – Karol Radziwonowicz

9 CZERWCA

godz. 12.00 – Bronisława Kawalla godz. 16.00 – Aleksander Dębicz

16 CZERWCA

godz. 12.00 – Joanna Ławrynowicz godz. 16.00 – Maciej Zagórski

23 CZERWCA

godz. 12.00 – Paul Kaspar (Czechy) godz. 16.00 – Aleksander Krukowski

30 CZERWCA

godz. 12.00 – Marek Bracha godz. 16.00 – Justyna Galant


7 LIPCA

godz. 12.00 – Zuzana Simurdova (Kanada) godz. 16.00 – Mikołaj Warszyński (Kanada)

14 LIPCA

godz. 12.00 – Miko Okumura (Japonia) godz. 16.00 – Kacper Tołoczko

21 LIPCA

godz. 12.00 – Maria Korecka godz. 16.00 – Mateusz Rożek

28 LIPCA

godz. 12.00 – Filip Wojciechowski godz. 16.00 – Tomasz Pawłowski


4 SIERPNIA

godz. 12.00 – Krystyna Man Li Szczepańska (Chiny) godz. 16.00 – Grzegorz Skrobiński

11 SIERPNIA

godz. 12.00 – Kazimierz Gierżod godz. 16.00 – Katarzyna Kraszewska

18 SIERPNIA

godz. 12.00 – Rinko Kobayashi godz. 16.00 – Joanna Różewska

25 SIERPNIA

godz. 12.00 – Maria Szraiber godz. 16.00 – Michał Landowski


1 WRZEŚNIA

godz. 12.00 – Katarzyna Mościcka godz. 16.00 – Justyna Lechman

8 WRZEŚNIA

godz. 12.00 – Karolina Nadolska godz. 16.00 – Paula Ropus (Chorwacja)

15 WRZEŚNIA

godz. 12.00 – Monika Quinn godz. 16.00 – Monika Rosca

22 WRZEŚNIA

godz. 12.00 – Eri Iwamoto-Bukowian (Japonia) godz. 16.00 – Dominika Szlezynger

29 WRZEŚNIA

godz. 12.00 – Gil Jetley (Wielka Brytania) godz. 16.00 – Agnieszka Korbecka-Chrabałowska

zmodyfikowano  8 lat temu  »  
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ