koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!
Miesięcznik CO JEST GRANE Kwiecień 2021 ONLINE

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
CO JEST GRANE - czerwiec 2021 - nr 326
zmodyfikowano  4 lata temu

Tramwaj zwany pożądaniem

CO było GRANE - ARCHIWALNE TERMINY » » 75 670 wyświetleń od 12 stycznia 2015
  • 9 lutego 2017, czwartek
    » 19:00
  • 8 lutego 2017, środa
    » 19:00
  • 7 lutego 2017, wtorek
    » 19:00
  • 29 stycznia 2017, niedziela
    » 19:00
  • 28 stycznia 2017, sobota
    » 19:00
  • 27 stycznia 2017, piątek
    » 19:00
  • 20 listopada 2016, niedziela
    » 19:00
  • 19 listopada 2016, sobota
    » 19:00
  • 31 maja 2016, wtorek
    » 19:00
  • 15 kwietnia 2016, piątek
    » 19:00
  • 14 kwietnia 2016, czwartek
    » 19:00
  • 3 marca 2016, czwartek
    » 19:30
  • 2 marca 2016, środa
    » 19:30
  • 1 marca 2016, wtorek
    » 19:30
  • 12 lutego 2016, piątek
    » 19:30
  • 11 lutego 2016, czwartek
    » 19:00
  • 17 stycznia 2016, niedziela
    » 19:00
  • 16 stycznia 2016, sobota
    » 19:00
  • 15 stycznia 2016, piątek
    » 19:30
  • 29 października 2015, czwartek
    » 19:00
  • 28 października 2015, środa
    » 19:00
  • 27 października 2015, wtorek
    » 19:00
  • 13 września 2015, niedziela
    » 19:00
  • 12 września 2015, sobota
    » 19:00
  • 18 czerwca 2015, czwartek
    » 19:00
  • 17 czerwca 2015, środa
    » 19:00
  • 16 czerwca 2015, wtorek
    » 19:00
  • 24 maja 2015, niedziela
    » 19:30
  • 23 maja 2015, sobota
    » 19:30
  • 22 maja 2015, piątek
    » 19:30
  • 10 kwietnia 2015, piątek
    » 19:30
  • 9 kwietnia 2015, czwartek
    » 19:30
  • 29 marca 2015, niedziela
    » 19:30
  • 28 marca 2015, sobota
    » 19:30
  • 27 marca 2015, piątek
    » 19:30
  • 25 lutego 2015, środa
    » 19:00
  • 24 lutego 2015, wtorek
    » 19:00
  • 22 lutego 2015, niedziela
    » 19:30
  • 21 lutego 2015, sobota
    » 19:00
  • 23 stycznia 2015, piątek
    » 19:30
  • 22 stycznia 2015, czwartek
    » 19:30
  • 21 stycznia 2015, środa
    » 19:30
  • 20 stycznia 2015, wtorek
    » 19:30

Tennessee Williams

Akcja sztuki rozgrywa się w klimacie końca lat 40. XX wieku w Nowym Orleanie. Pod oknami mieszkania Stelli i Stanleya Kowalskich codziennie przejeżdża tramwaj, który zatrzymuje się na przystanku Desire, czyli Pożądanie. Pewnego dnia wysiada z niego Blanche DuBois, siostra Stelli…

  • reżyseria: Bogusław Linda
  • przekład: Jacek Poniedziałek
  • scenografia: Jagna Janicka
  • ruch sceniczny: Jarosław Staniek
  • światło: Katarzyna Łuszczyk
  • asystent reżysera: Bartłomiej Nowosielski

OBSADA:

  • Julia Kijowska - Blanche
  • Tomasz Schuchardt - Stanley
  • Paulina Gałązka - Stella
  • Bartłomiej Nowosielski - Mitch
  • Tadeusz Borowski - Lekarz
  • Jan Tomaszewski-Janga - Pablo
  • Katarzyna Łochowska - Pielęgniarka
  • Ewa Telega - Eunice
  • Tomasz Kozłowicz - Stive
  • Szymon Milas(Warszawska Szkoła Filmowa) - Chłopak

SPEKTAKL DLA WIDZÓW DOROSŁYCH

zmodyfikowano  4 lata temu
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ