Dziewczyna
- 15 kwietnia 2019, poniedziałek» 13:00
- 9 czerwca 2019, niedziela» 16:30
- 25 kwietnia 2019, czwartek» 17:00
- 20 kwietnia 2019, sobota» 21:15
- 30 marca 2019, sobota» 17:00
- 28 marca 2019, czwartek» 21:45
- 27 marca 2019, środa» 17:15
- 25 marca 2019, poniedziałek» 17:15
- 24 marca 2019, niedziela» 21:15
- 23 marca 2019, sobota» 17:00
- 22 marca 2019, piątek» 19:15
- 15 marca 2019, piątek» 19:00
- 1 kwietnia 2019, poniedziałek» 18:00
- 27 czerwca 2019, czwartek» 20:15
- 18 czerwca 2019, wtorek» 13:00
- 17 czerwca 2019, poniedziałek» 16:00
- 6 czerwca 2019, czwartek» 20:45
- 3 czerwca 2019, poniedziałek» 20:15
- 1 czerwca 2019, sobota» 22:50
- 29 maja 2019, środa» 19:30
- 27 maja 2019, poniedziałek» 20:15
- 9 maja 2019, czwartek» 13:15, 18:00
- 8 maja 2019, środa» 15:15, 18:00
- 2 maja 2019, czwartek» 13:00, 18:00
- 25 kwietnia 2019, czwartek» 18:30
- 24 kwietnia 2019, środa» 18:30, 20:35
- 23 kwietnia 2019, wtorek» 13:00, 20:45
- 22 kwietnia 2019, poniedziałek» 13:00
- 20 kwietnia 2019, sobota» 13:00, 20:30
- 19 kwietnia 2019, piątek» 13:30, 20:30
- 18 kwietnia 2019, czwartek» 12:05, 20:30
- 11 kwietnia 2019, czwartek» 20:00
- 10 kwietnia 2019, środa» 18:00
- 28 marca 2019, czwartek» 16:00
- 19 marca 2019, wtorek» 19:00
- 21 lutego 2019, czwartek» 19:00
- 31 marca 2019, niedziela» 21:10
- 30 marca 2019, sobota» 21:25
- 26 marca 2019, wtorek» 12:20
- 25 marca 2019, poniedziałek» 12:20
- 24 marca 2019, niedziela» 19:20
- 23 marca 2019, sobota» 19:20
- 22 marca 2019, piątek» 19:20
- 13 marca 2019, środa» 18:30
- 1 maja 2019, środa» 18:00
- 30 kwietnia 2019, wtorek» 18:00
- 29 kwietnia 2019, poniedziałek» 18:00
- 28 kwietnia 2019, niedziela» 18:00
- 27 kwietnia 2019, sobota» 18:00
- 26 kwietnia 2019, piątek» 18:00
- 25 kwietnia 2019, czwartek» 18:00
- 24 kwietnia 2019, środa» 18:00
- 23 kwietnia 2019, wtorek» 18:00
- 22 kwietnia 2019, poniedziałek» 18:00
- 21 kwietnia 2019, niedziela» 18:00
- 20 kwietnia 2019, sobota» 18:00
- 19 kwietnia 2019, piątek» 18:00
- 18 kwietnia 2019, czwartek» 18:00
- 16 kwietnia 2019, wtorek» 18:00
- 15 kwietnia 2019, poniedziałek» 18:00
- 14 kwietnia 2019, niedziela» 18:00
- 13 kwietnia 2019, sobota» 18:00
- 12 kwietnia 2019, piątek» 18:00
- 11 kwietnia 2019, czwartek» 18:00
- 10 kwietnia 2019, środa» 18:00
- 21 marca 2019, czwartek» 18:30
- 20 marca 2019, środa» 18:30
- 19 marca 2019, wtorek» 18:30
- 18 marca 2019, poniedziałek» 18:30
- 17 marca 2019, niedziela» 18:30
- 16 marca 2019, sobota» 18:30
- 15 marca 2019, piątek» 18:30
- 24 kwietnia 2019, środa» 18:00
- 19 kwietnia 2019, piątek» 18:45
- 3 kwietnia 2019, środa» 20:45
- 2 kwietnia 2019, wtorek» 16:15
- 1 kwietnia 2019, poniedziałek» 20:45
- 31 marca 2019, niedziela» 18:15
- 30 marca 2019, sobota» 16:00
- 29 marca 2019, piątek» 16:15
- 28 marca 2019, czwartek» 18:15
- 27 marca 2019, środa» 12:00
- 26 marca 2019, wtorek» 18:45
- 25 marca 2019, poniedziałek» 20:45
- 24 marca 2019, niedziela» 16:15
- 23 marca 2019, sobota» 18:30
- 22 marca 2019, piątek» 20:45
- 25 kwietnia 2019, czwartek» 18:00
- 24 kwietnia 2019, środa» 18:15
- 23 kwietnia 2019, wtorek» 16:30, 21:00
- 22 kwietnia 2019, poniedziałek» 16:00, 20:30
- 18 kwietnia 2019, czwartek» 16:30
- 17 kwietnia 2019, środa» 13:45, 20:20
- 16 kwietnia 2019, wtorek» 13:45
- 15 kwietnia 2019, poniedziałek» 13:45
- 12 kwietnia 2019, piątek» 19:00
- 3 kwietnia 2019, środa» 17:00
- 2 kwietnia 2019, wtorek» 17:00
- 1 kwietnia 2019, poniedziałek» 17:00
- 31 marca 2019, niedziela» 16:15
- 30 marca 2019, sobota» 17:00
- 29 marca 2019, piątek» 17:00
- 28 marca 2019, czwartek» 14:15, 18:50
- 27 marca 2019, środa» 18:10
- 26 marca 2019, wtorek» 20:40
- 25 marca 2019, poniedziałek» 14:15, 18:50
- 24 marca 2019, niedziela» 20:10
- 23 marca 2019, sobota» 20:10
- 22 marca 2019, piątek» 14:15, 18:50
- 3 kwietnia 2019, środa» 20:45
- 2 kwietnia 2019, wtorek» 12:00
- 1 kwietnia 2019, poniedziałek» 12:00
- 31 marca 2019, niedziela» 16:45
- 30 marca 2019, sobota» 16:45
- 29 marca 2019, piątek» 16:45
- 27 marca 2019, środa» 21:00
- 26 marca 2019, wtorek» 12:15
- 25 marca 2019, poniedziałek» 21:00
- 24 marca 2019, niedziela» 18:30
- 23 marca 2019, sobota» 16:15
- 22 marca 2019, piątek» 21:00
- 3 kwietnia 2019, środa» 17:30
- 31 marca 2019, niedziela» 21:15
- 28 marca 2019, czwartek» 14:45
- 26 marca 2019, wtorek» 20:45
- 24 marca 2019, niedziela» 20:45
- 23 marca 2019, sobota» 14:30
- 22 marca 2019, piątek» 17:15
- 19 maja 2019, niedziela» 19:00
- 2 kwietnia 2019, wtorek» 18:30
- 28 marca 2019, czwartek» 20:30
- 27 marca 2019, środa» 20:30
- 26 marca 2019, wtorek» 16:30
- 25 marca 2019, poniedziałek» 20:30
- 24 marca 2019, niedziela» 20:35
- 23 marca 2019, sobota» 20:40
- 22 marca 2019, piątek» 20:45
- 14 marca 2019, czwartek» 18:00
2018 - Belgia
- reżyseria: Lukas Dhont
- scenariusz: Lukas Dhont, Angelo Tijssens
W każdej chwili
24 października 2008 - 18:00jest więcej terminów
Kino.Lab
Ujazdów 2 Warszawajest więcej miejsc
32 389kino
Żółwia rodzina
23 października 2008 - 18:00
Kino.Lab
Ujazdów 2 Warszawa
31 699kino
Feeding, The
23 października 2008 - 19:00jest więcej terminów
Multikino Ursynów
al. Komisji Edukacji Narodowej 60 Warszawajest więcej miejsc
166 153kino
Dying God
23 października 2008 - 21:00jest więcej terminów
Multikino Ursynów
al. Komisji Edukacji Narodowej 60 Warszawajest więcej miejsc
109 568kino
Lissi na lodzie
23 października 2008 - 10:15jest więcej terminów
Cinema City Arkadia
Aleja Jana Pawła II 82 Warszawajest więcej miejsc
898 164kino
Babylon A.D.
23 października 2008 - 16:00, 20:30jest więcej terminów
Cinema City Arkadia
Aleja Jana Pawła II 82 Warszawajest więcej miejsc
1 215 183kino
Nieznajomi
23 października 2008 - 18:30, 22:30jest więcej terminów
Cinema City Arkadia
Aleja Jana Pawła II 82 Warszawajest więcej miejsc
1 015 854kino
Psia buda
23 października 2008 - 20:30
Kino.Lab
Ujazdów 2 Warszawa
169 459kino
Fundacja
23 października 2008 - 17:00jest więcej terminów
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
282 155kino
Stroiciel trzęsień ziemi
22 października 2008 - 20:30
Kino.Lab
Ujazdów 2 Warszawa
15 650kino
Kobiece Salony Filmowe
22 października 2008 - 19:00
Atlantic
Chmielna 33 Warszawa
15 746kino
Matka łez
22 października 2008 - 21:00jest więcej terminów
Multikino Ursynów
al. Komisji Edukacji Narodowej 60 Warszawajest więcej miejsc
165 756kino
Zbrodnie czasu
21 października 2008 - 21:00jest więcej terminów
Multikino Ursynów
al. Komisji Edukacji Narodowej 60 Warszawajest więcej miejsc
163 876kino
Z krwi i ciała mego
21 października 2008 - 19:30
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
16 074kino
Pop Skull
21 października 2008 - 19:00jest więcej terminów
Multikino Ursynów
al. Komisji Edukacji Narodowej 60 Warszawajest więcej miejsc
165 800kino
Animagic - W krainie animacji
19 października 2008 - 15:00
Kino.Lab
Ujazdów 2 Warszawa
15 732kino
Animagic - Dziecięca Wytwórnia Filmowa: prezentacja najlepszych filmów
19 października 2008 - 16:30
Kino.Lab
Ujazdów 2 Warszawa
15 762kino