Herezja
- 6 czerwca 2019, czwartek» 21:40
- 4 czerwca 2019, wtorek» 21:40
- 3 czerwca 2019, poniedziałek» 21:40
- 2 czerwca 2019, niedziela» 21:40
- 1 czerwca 2019, sobota» 22:45
- 31 maja 2019, piątek» 22:40
- 20 czerwca 2019, czwartek» 21:30
- 19 czerwca 2019, środa» 21:30
- 18 czerwca 2019, wtorek» 21:30
- 17 czerwca 2019, poniedziałek» 21:30
- 16 czerwca 2019, niedziela» 21:30
- 15 czerwca 2019, sobota» 21:30
- 14 czerwca 2019, piątek» 21:30
- 11 czerwca 2019, wtorek» 19:00, 20:50
- 10 czerwca 2019, poniedziałek» 19:00, 20:55
- 9 czerwca 2019, niedziela» 19:00, 20:55
- 8 czerwca 2019, sobota» 19:00, 20:55
- 7 czerwca 2019, piątek» 19:00, 20:55
- 6 czerwca 2019, czwartek» 16:40, 18:00, 19:50, 21:50
- 5 czerwca 2019, środa» 16:40, 19:50
- 4 czerwca 2019, wtorek» 16:40, 18:00, 19:50, 21:50
- 3 czerwca 2019, poniedziałek» 16:40, 18:00, 19:50, 21:50
- 2 czerwca 2019, niedziela» 16:40, 18:00, 19:50, 21:50
- 1 czerwca 2019, sobota» 16:40, 18:00, 19:50, 21:50
- 31 maja 2019, piątek» 16:40, 18:00, 19:50, 21:50
- 20 czerwca 2019, czwartek» 21:10
- 19 czerwca 2019, środa» 21:10
- 18 czerwca 2019, wtorek» 21:10
- 17 czerwca 2019, poniedziałek» 21:10
- 16 czerwca 2019, niedziela» 21:10
- 15 czerwca 2019, sobota» 21:10
- 14 czerwca 2019, piątek» 21:10
- 11 czerwca 2019, wtorek» 17:00, 21:30
- 10 czerwca 2019, poniedziałek» 17:00, 21:30
- 9 czerwca 2019, niedziela» 17:00, 21:30
- 8 czerwca 2019, sobota» 17:00, 21:30
- 7 czerwca 2019, piątek» 17:00, 21:30
- 6 czerwca 2019, czwartek» 14:10, 18:30, 20:20, 22:10
- 5 czerwca 2019, środa» 18:30, 22:10
- 4 czerwca 2019, wtorek» 14:10, 18:30, 20:20, 22:10
- 3 czerwca 2019, poniedziałek» 14:10, 18:30, 20:20, 22:10
- 2 czerwca 2019, niedziela» 14:10, 18:10, 20:00, 21:50
- 1 czerwca 2019, sobota» 14:10, 18:10, 20:00, 21:50
- 31 maja 2019, piątek» 14:10, 18:10, 20:00, 21:50
- 19 czerwca 2019, środa» 21:40
- 18 czerwca 2019, wtorek» 21:40
- 17 czerwca 2019, poniedziałek» 21:40
- 16 czerwca 2019, niedziela» 21:40
- 15 czerwca 2019, sobota» 21:40
- 14 czerwca 2019, piątek» 21:40
- 11 czerwca 2019, wtorek» 20:30, 22:00
- 10 czerwca 2019, poniedziałek» 20:30, 22:00
- 9 czerwca 2019, niedziela» 20:30, 22:00
- 8 czerwca 2019, sobota» 20:30, 22:00
- 7 czerwca 2019, piątek» 20:30, 22:00
- 6 czerwca 2019, czwartek» 18:10, 20:00, 22:00
- 5 czerwca 2019, środa» 20:00
- 4 czerwca 2019, wtorek» 18:10, 20:00, 22:00
- 3 czerwca 2019, poniedziałek» 18:10, 20:00, 22:00
- 2 czerwca 2019, niedziela» 18:10, 20:00, 22:00
- 1 czerwca 2019, sobota» 18:10, 20:00, 22:00
- 31 maja 2019, piątek» 18:10, 20:00, 22:00
- 20 czerwca 2019, czwartek» 14:20
- 19 czerwca 2019, środa» 14:20, 22:30
- 18 czerwca 2019, wtorek» 14:20, 22:30
- 17 czerwca 2019, poniedziałek» 14:20, 22:30
- 16 czerwca 2019, niedziela» 14:20, 22:30
- 15 czerwca 2019, sobota» 14:20, 22:30
- 14 czerwca 2019, piątek» 14:20, 22:30
- 11 czerwca 2019, wtorek» 13:00, 17:40, 22:10
- 10 czerwca 2019, poniedziałek» 13:00, 17:40, 22:10
- 9 czerwca 2019, niedziela» 13:00, 17:40, 22:10
- 8 czerwca 2019, sobota» 13:00, 17:40, 22:10
- 7 czerwca 2019, piątek» 13:00, 17:40, 22:10
- 6 czerwca 2019, czwartek» 14:20, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
- 5 czerwca 2019, środa» 16:30, 20:30
- 4 czerwca 2019, wtorek» 14:20, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
- 3 czerwca 2019, poniedziałek» 14:20, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
- 2 czerwca 2019, niedziela» 14:20, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
- 1 czerwca 2019, sobota» 14:20, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
- 31 maja 2019, piątek» 14:20, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30
- 20 czerwca 2019, czwartek» 13:00
- 19 czerwca 2019, środa» 13:00, 21:00
- 18 czerwca 2019, wtorek» 13:00, 21:00
- 17 czerwca 2019, poniedziałek» 21:00
- 16 czerwca 2019, niedziela» 13:00, 21:00
- 15 czerwca 2019, sobota» 13:00, 21:00
- 14 czerwca 2019, piątek» 13:00, 21:00
- 11 czerwca 2019, wtorek» 16:10, 21:00
- 10 czerwca 2019, poniedziałek» 16:10, 21:00
- 9 czerwca 2019, niedziela» 16:10, 21:00
- 8 czerwca 2019, sobota» 16:10, 21:00
- 7 czerwca 2019, piątek» 16:10, 21:00
- 6 czerwca 2019, czwartek» 15:40, 17:30, 19:30, 21:40
- 5 czerwca 2019, środa» 17:30, 21:50
- 4 czerwca 2019, wtorek» 15:40, 17:30, 19:30, 21:50
- 3 czerwca 2019, poniedziałek» 15:40, 17:30, 19:30, 21:50
- 2 czerwca 2019, niedziela» 15:40, 17:30, 19:30, 21:50
- 1 czerwca 2019, sobota» 15:40, 17:30, 19:30, 21:50
- 31 maja 2019, piątek» 15:40, 17:30, 19:30, 21:50
- 20 czerwca 2019, czwartek» 21:50
- 19 czerwca 2019, środa» 21:15
- 18 czerwca 2019, wtorek» 21:15
- 17 czerwca 2019, poniedziałek» 21:15
- 16 czerwca 2019, niedziela» 21:15
- 15 czerwca 2019, sobota» 21:15
- 14 czerwca 2019, piątek» 21:15
- 11 czerwca 2019, wtorek» 15:10, 19:50
- 10 czerwca 2019, poniedziałek» 15:10, 19:50
- 9 czerwca 2019, niedziela» 15:10, 19:50
- 8 czerwca 2019, sobota» 15:10, 19:50
- 7 czerwca 2019, piątek» 15:10, 19:50
- 6 czerwca 2019, czwartek» 15:10, 18:00, 20:00, 22:00
- 5 czerwca 2019, środa» 18:00, 22:00
- 4 czerwca 2019, wtorek» 15:10, 18:00, 20:00, 22:00
- 3 czerwca 2019, poniedziałek» 15:10, 18:00, 20:00, 22:00
- 2 czerwca 2019, niedziela» 15:10, 18:00, 20:00, 22:00
- 1 czerwca 2019, sobota» 15:10, 18:00, 20:00, 22:00
- 31 maja 2019, piątek» 15:10, 18:00, 20:00, 22:00
- 20 czerwca 2019, czwartek» 21:40
- 19 czerwca 2019, środa» 21:40
- 18 czerwca 2019, wtorek» 21:40
- 17 czerwca 2019, poniedziałek» 21:40
- 16 czerwca 2019, niedziela» 21:50
- 15 czerwca 2019, sobota» 21:50
- 14 czerwca 2019, piątek» 21:40
- 11 czerwca 2019, wtorek» 21:40
- 10 czerwca 2019, poniedziałek» 19:35
- 9 czerwca 2019, niedziela» 21:05
- 8 czerwca 2019, sobota» 21:05
- 7 czerwca 2019, piątek» 21:05
- 6 czerwca 2019, czwartek» 17:45, 19:45
- 5 czerwca 2019, środa» 19:45
- 4 czerwca 2019, wtorek» 17:55, 19:55
- 3 czerwca 2019, poniedziałek» 17:45, 19:45
- 2 czerwca 2019, niedziela» 17:45, 19:45
- 1 czerwca 2019, sobota» 17:45, 19:45
- 31 maja 2019, piątek» 17:45, 19:45
- 11 czerwca 2019, wtorek» 21:50
- 9 czerwca 2019, niedziela» 21:50
- 8 czerwca 2019, sobota» 21:50
- 7 czerwca 2019, piątek» 21:50
- 6 czerwca 2019, czwartek» 17:00, 19:00, 21:00
- 5 czerwca 2019, środa» 17:00, 21:00
- 4 czerwca 2019, wtorek» 21:50
- 3 czerwca 2019, poniedziałek» 17:00, 19:00
- 2 czerwca 2019, niedziela» 17:00, 19:00
- 1 czerwca 2019, sobota» 17:00, 19:00
- 31 maja 2019, piątek» 17:00, 19:00
- 11 czerwca 2019, wtorek» 13:30
- 10 czerwca 2019, poniedziałek» 13:30
- 9 czerwca 2019, niedziela» 13:30
- 8 czerwca 2019, sobota» 13:30
- 7 czerwca 2019, piątek» 13:30
- 4 czerwca 2019, wtorek» 19:30, 22:00
- 3 czerwca 2019, poniedziałek» 19:45, 21:45
- 2 czerwca 2019, niedziela» 19:45, 21:45
- 1 czerwca 2019, sobota» 19:30, 21:50
- 31 maja 2019, piątek» 19:45, 21:45
2018 - Wielka Brytania
- reżyseria: Paul Hyett
- scenariusz: Paul Hyett, Conal Palmer
Międzynarodowy Dzień Animacji
28 października 2008 - 20:00
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
14 880kino
Cuda na sprzedaż
28 października 2008 - 17:15
Iluzjon Filmoteki Narodowej
Narbutta 50A Warszawa
14 994kino
Rykowisko
27 października 2008 - 12:30
Luna
Marszałkowska 28 Warszawa
15 014kino
Światowy Festiwal Filmów Studenckich.
od: 20 października 2008 do: 27 października 2008
Młode KadryYoung Cinema Art
. Warszawa
15 589kino
Kariera Nikosia Dyzmy
27 października 2008 - 16:15
Luna
Marszałkowska 28 Warszawa
38 935kino
De/Montaż - I Warszawski Przegląd Filmów dla Młodzieży - blok filmów amatorskich
25 października 2008 - 18:00
Kino Alchemia
Jezuicka 4 Warszawa
15 334kino
Poranek jazzowy - Zestaw filmów do muzyki klasycznej z nową aranżacją muzyczną
25 października 2008 - 11:00
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
15 171kino
U progu dorosłości
25 października 2008 - 14:00
Kino Alchemia
Jezuicka 4 Warszawa
15 336kino
Utkwiony
25 października 2008 - 23:59jest więcej terminów
Multikino Ursynów
al. Komisji Edukacji Narodowej 60 Warszawajest więcej miejsc
165 539kino
Telón de azúcar, El
25 października 2008 - 20:00
Kino.Lab
Ujazdów 2 Warszawa
31 299kino
Mulberry Street
25 października 2008 - 22:00jest więcej terminów
Multikino Ursynów
al. Komisji Edukacji Narodowej 60 Warszawajest więcej miejsc
165 070kino
3 Światowy Festiwal Filmów Studenckich MŁODE KADRY - Young Cinema Art
od: 23 października 2008 do: 25 października 2008
Kino Praha
Jagiellońska 26 Warszawa
15 385kino
Ojcze nasz
25 października 2008 - 19:00jest więcej terminów
Kino Alchemia
Jezuicka 4 Warszawajest więcej miejsc
31 243kino
De/Montaż - I Warszawski Przegląd Filmów dla Młodzieży - blok filmów amatorskich
24 października 2008 - 18:00
Kino Alchemia
Jezuicka 4 Warszawa
15 409kino
Mroczne godziny
24 października 2008 - 23:00jest więcej terminów
Multikino Ursynów
al. Komisji Edukacji Narodowej 60 Warszawajest więcej miejsc
165 336kino
Czarodziej Gore
24 października 2008 - 19:00jest więcej terminów
Multikino Ursynów
al. Komisji Edukacji Narodowej 60 Warszawajest więcej miejsc
165 768kino
W każdej chwili
24 października 2008 - 18:00jest więcej terminów
Kino.Lab
Ujazdów 2 Warszawajest więcej miejsc
31 809kino