Van Gogh. U bram wieczności
Willem Dafoe
- 8 listopada 2019, piątek» 18:00
- 7 listopada 2019, czwartek» 13:30
- 6 listopada 2019, środa» 13:30
- 5 listopada 2019, wtorek» 13:30
- 4 listopada 2019, poniedziałek» 13:30
- 3 listopada 2019, niedziela» 13:30
- 2 listopada 2019, sobota» 13:30
- 30 października 2019, środa» 13:30
- 29 października 2019, wtorek» 13:30
- 28 października 2019, poniedziałek» 13:30
- 27 października 2019, niedziela» 13:30
- 26 października 2019, sobota» 13:30
- 25 października 2019, piątek» 13:30
- 11 grudnia 2019, środa» 21:15
- 7 grudnia 2019, sobota» 16:45
- 4 grudnia 2019, środa» 17:15
- 30 listopada 2019, sobota» 14:30
- 13 listopada 2019, środa» 19:15
- 9 listopada 2019, sobota» 16:30
- 6 listopada 2019, środa» 19:15
- 5 listopada 2019, wtorek» 17:15
- 4 listopada 2019, poniedziałek» 21:00
- 3 listopada 2019, niedziela» 14:15
- 2 listopada 2019, sobota» 19:00
- 1 listopada 2019, piątek» 16:45
- 30 października 2019, środa» 21:30
- 28 października 2019, poniedziałek» 19:15
- 27 października 2019, niedziela» 17:30
- 26 października 2019, sobota» 12:30
- 25 października 2019, piątek» 19:00
- 13 października 2019, niedziela» 15:00
- 21 listopada 2019, czwartek» 13:30
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 13:30
- 17 listopada 2019, niedziela» 13:30
- 16 listopada 2019, sobota» 13:30
- 14 listopada 2019, czwartek» 22:30
- 7 listopada 2019, czwartek» 11:00
- 6 listopada 2019, środa» 14:30
- 5 listopada 2019, wtorek» 11:00
- 4 listopada 2019, poniedziałek» 11:00
- 3 listopada 2019, niedziela» 10:45, 13:00
- 2 listopada 2019, sobota» 10:45, 13:00
- 15 stycznia 2020, środa» 12:00
- 12 stycznia 2020, niedziela» 20:00
- 8 stycznia 2020, środa» 18:15
- 5 stycznia 2020, niedziela» 17:15
- 30 grudnia 2019, poniedziałek» 20:45
- 17 grudnia 2019, wtorek» 12:00
- 15 grudnia 2019, niedziela» 18:15
- 11 grudnia 2019, środa» 20:30
- 9 grudnia 2019, poniedziałek» 16:15
- 8 grudnia 2019, niedziela» 18:30
- 5 grudnia 2019, czwartek» 12:30
- 2 grudnia 2019, poniedziałek» 21:00
- 1 grudnia 2019, niedziela» 18:30
- 28 listopada 2019, czwartek» 12:00
- 26 listopada 2019, wtorek» 16:15
- 25 listopada 2019, poniedziałek» 12:00
- 23 listopada 2019, sobota» 18:00
- 21 listopada 2019, czwartek» 16:15
- 20 listopada 2019, środa» 20:30
- 19 listopada 2019, wtorek» 12:00
- 17 listopada 2019, niedziela» 15:45
- 16 listopada 2019, sobota» 20:00
- 15 listopada 2019, piątek» 16:15
- 14 listopada 2019, czwartek» 20:15
- 13 listopada 2019, środa» 12:00
- 12 listopada 2019, wtorek» 15:00, 20:00
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 13:30
- 10 listopada 2019, niedziela» 16:00
- 9 listopada 2019, sobota» 20:15
- 8 listopada 2019, piątek» 16:15
- 7 listopada 2019, czwartek» 20:15
- 6 listopada 2019, środa» 12:00
- 5 listopada 2019, wtorek» 20:45
- 4 listopada 2019, poniedziałek» 12:00
- 3 listopada 2019, niedziela» 20:00
- 2 listopada 2019, sobota» 17:45
- 1 listopada 2019, piątek» 20:15
- 30 października 2019, środa» 20:00
- 29 października 2019, wtorek» 21:00
- 28 października 2019, poniedziałek» 20:15
- 27 października 2019, niedziela» 20:15
- 26 października 2019, sobota» 17:30
- 17 grudnia 2019, wtorek» 12:20, 14:40
- 16 grudnia 2019, poniedziałek» 12:00, 18:55
- 15 grudnia 2019, niedziela» 11:10, 18:45
- 14 grudnia 2019, sobota» 15:15
- 13 grudnia 2019, piątek» 12:00, 18:45
- 10 grudnia 2019, wtorek» 15:00
- 9 grudnia 2019, poniedziałek» 15:00, 20:00
- 4 grudnia 2019, środa» 16:20
- 3 grudnia 2019, wtorek» 16:20
- 2 grudnia 2019, poniedziałek» 15:40
- 1 grudnia 2019, niedziela» 11:10
- 30 listopada 2019, sobota» 11:10
- 29 listopada 2019, piątek» 14:10
- 28 listopada 2019, czwartek» 14:45, 21:25
- 27 listopada 2019, środa» 16:00, 18:30
- 26 listopada 2019, wtorek» 12:30, 21:00
- 25 listopada 2019, poniedziałek» 13:40, 20:15
- 24 listopada 2019, niedziela» 12:30, 21:00
- 23 listopada 2019, sobota» 12:40
- 22 listopada 2019, piątek» 12:30, 21:00
- 21 listopada 2019, czwartek» 16:00
- 20 listopada 2019, środa» 18:30
- 19 listopada 2019, wtorek» 18:30
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 18:30
- 17 listopada 2019, niedziela» 18:40
- 16 listopada 2019, sobota» 18:40
- 15 listopada 2019, piątek» 16:00
- 14 listopada 2019, czwartek» 15:30, 20:30
- 13 listopada 2019, środa» 15:30, 20:30
- 12 listopada 2019, wtorek» 15:30, 20:30
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 15:30, 20:30
- 10 listopada 2019, niedziela» 15:30, 20:30
- 9 listopada 2019, sobota» 15:30, 20:30
- 8 listopada 2019, piątek» 15:30, 20:30
- 7 listopada 2019, czwartek» 13:30, 18:20
- 6 listopada 2019, środa» 13:30, 16:00, 18:20
- 5 listopada 2019, wtorek» 14:00, 16:20, 18:40, 21:00
- 4 listopada 2019, poniedziałek» 13:40, 16:00, 18:20, 20:45
- 3 listopada 2019, niedziela» 13:40, 16:00, 18:20, 20:45
- 2 listopada 2019, sobota» 13:40, 16:00, 18:20, 20:45
- 1 listopada 2019, piątek» 16:00, 18:20, 20:40
- 30 października 2019, środa» 13:30, 16:00, 18:20, 20:45
- 29 października 2019, wtorek» 12:45, 15:15, 17:40, 21:00
- 28 października 2019, poniedziałek» 15:15, 17:40, 21:30
- 27 października 2019, niedziela» 13:40, 16:00, 18:20, 21:00
- 26 października 2019, sobota» 13:40, 16:00, 18:20
- 25 października 2019, piątek» 13:40, 16:00, 18:20, 21:00
- 23 października 2019, środa» 19:30
- 7 listopada 2019, czwartek» 12:15
- 6 listopada 2019, środa» 19:30
- 5 listopada 2019, wtorek» 19:30
- 4 listopada 2019, poniedziałek» 12:15, 18:15
- 3 listopada 2019, niedziela» 20:00
- 2 listopada 2019, sobota» 20:00
- 30 października 2019, środa» 13:45, 18:15
- 29 października 2019, wtorek» 14:00
- 28 października 2019, poniedziałek» 13:45, 18:15
- 27 października 2019, niedziela» 14:15, 18:15
- 26 października 2019, sobota» 14:15, 18:15
- 25 października 2019, piątek» 13:45, 18:15
- 21 listopada 2019, czwartek» 14:15
- 14 listopada 2019, czwartek» 12:00
- 7 listopada 2019, czwartek» 18:30
- 6 listopada 2019, środa» 12:15
- 5 listopada 2019, wtorek» 15:15
- 3 listopada 2019, niedziela» 20:45
- 2 listopada 2019, sobota» 18:45
- 1 listopada 2019, piątek» 20:30
- 30 października 2019, środa» 20:45
- 28 października 2019, poniedziałek» 16:45
- 27 października 2019, niedziela» 14:45
- 26 października 2019, sobota» 19:00
- 25 października 2019, piątek» 18:30
- 17 października 2019, czwartek» 20:30
- 9 listopada 2019, sobota» 19:00
- 29 listopada 2019, piątek» 10:00
- 7 listopada 2019, czwartek» 10:30
- 6 listopada 2019, środa» 13:45
- 5 listopada 2019, wtorek» 12:00
- 4 listopada 2019, poniedziałek» 13:30
- 2 listopada 2019, sobota» 16:00
- 30 października 2019, środa» 13:10, 18:30
- 29 października 2019, wtorek» 12:15, 18:30
- 28 października 2019, poniedziałek» 13:50, 18:30
- 27 października 2019, niedziela» 18:20
- 26 października 2019, sobota» 18:15
- 25 października 2019, piątek» 13:50, 18:30
- 6 października 2019, niedziela» 15:30
- 20 listopada 2019, środa» 13:45
- 19 listopada 2019, wtorek» 14:30, 16:45
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 13:45
- 17 listopada 2019, niedziela» 14:30, 17:00
- 16 listopada 2019, sobota» 13:00, 15:30
2018 - Francja, Irlandia, Szwajcaria, USA, Wielka Brytania
- reżyseria: Julian Schnabel
- scenariusz: Julian Schnabel, Jean-Claude Carrière
Willem Dafoe, Oscar Isaac
Willem Dafoe
Willem Dafoe
Oscar Isaac
Willem Dafoe, Oscar Isaac
Mathieu Amalric
Willem Dafoe, Oscar Isaac
Willem Dafoe
Willem Dafoe
Willem Dafoe, Rupert Friend
Willem Dafoe
Willem Dafoe, Oscar Isaac
Willem Dafoe
Willem Dafoe
Willem Dafoe
Willem Dafoe
Rupert Friend
Willem Dafoe
Willem Dafoe
Willem Dafoe
Willem Dafoe
Willem Dafoe
Wyśniona Lhasa
21 listopada 2007 - 20:45jest więcej terminów
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
36 326kino
Milczące Święte Kamienie
19 listopada 2007 - 18:30jest więcej terminów
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
75 933kino
Stan świata
19 listopada 2007 - 19:00jest więcej terminów
Kino.Lab
Ujazdów 2 Warszawa
40 410kino
Nie chcę spać sam
19 listopada 2007 - 21:00jest więcej terminów
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
55 619kino
Dzienniki Knuda Rasmussena
19 listopada 2007 - 18:45jest więcej terminów
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawajest więcej miejsc
72 334kino
Riff-Raff
19 listopada 2007 - 20:30
Luna
Marszałkowska 28 Warszawa
79 250kino
Pora umierać seans dla rodziców z dziećmi
18 listopada 2007 - 12:00
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
38 764kino
Gniazdo Bestii
18 listopada 2007 - 21:00jest więcej terminów
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawajest więcej miejsc
39 579kino
Sankara
18 listopada 2007 - 21:00jest więcej terminów
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
75 923kino
Podróże w czasie
18 listopada 2007 - 12:00jest więcej terminów
Luna
Marszałkowska 28 Warszawa
19 874kino
Wiatr w oczy
18 listopada 2007 - 20:30
Luna
Marszałkowska 28 Warszawa
84 677kino
Małżeństwo Tui
17 listopada 2007 - 18:45jest więcej terminów
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
19 612kino
ENEMEF: Najlepsze Filmy 2007 - Grindhouse: Death Proof, Grindhouse: Planet Terror, 300, Simpsonowie - Wersja kinowa napisy
17 listopada 2007 - 23:30jest więcej terminów
Multikino Wola
Górczewska 124 Warszawajest więcej miejsc
163 056kino
Letni pałac
17 listopada 2007 - 18:30jest więcej terminów
Kino.Lab
Ujazdów 2 Warszawajest więcej miejsc
39 856kino
Andrzej Wajda
17 listopada 2007 - 16:45
Iluzjon Filmoteki Narodowej
Narbutta 50A Warszawa
19 822kino
11.09.01
17 listopada 2007 - 22:30
Luna
Marszałkowska 28 Warszawa
19 948kino
Festiwal Sztuki Współczesnej 4 Żywioły
17 listopada 2007 - 18:00jest więcej terminów
Kino.Lab
Ujazdów 2 Warszawa
38 821muzyka