Zabawa w pochowanego
- 24 października 2019, czwartek» 21:20
- 23 października 2019, środa» 21:20
- 22 października 2019, wtorek» 21:20
- 21 października 2019, poniedziałek» 21:20
- 20 października 2019, niedziela» 21:20
- 19 października 2019, sobota» 21:20
- 18 października 2019, piątek» 21:20
- 17 października 2019, czwartek» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 16 października 2019, środa» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 15 października 2019, wtorek» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 14 października 2019, poniedziałek» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 13 października 2019, niedziela» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 12 października 2019, sobota» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 11 października 2019, piątek» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 24 października 2019, czwartek» 14:00, 21:20
- 23 października 2019, środa» 14:00, 21:20
- 22 października 2019, wtorek» 14:00, 21:20
- 21 października 2019, poniedziałek» 14:00, 21:20
- 20 października 2019, niedziela» 14:00, 21:20
- 19 października 2019, sobota» 14:00, 21:20
- 18 października 2019, piątek» 14:00, 21:20
- 17 października 2019, czwartek» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 16 października 2019, środa» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 15 października 2019, wtorek» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 14 października 2019, poniedziałek» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 13 października 2019, niedziela» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 12 października 2019, sobota» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 11 października 2019, piątek» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 24 października 2019, czwartek» 13:10, 21:20
- 23 października 2019, środa» 13:10, 21:20
- 22 października 2019, wtorek» 13:10, 21:20
- 21 października 2019, poniedziałek» 13:10, 21:20
- 20 października 2019, niedziela» 13:10, 21:20
- 19 października 2019, sobota» 13:10, 21:20
- 18 października 2019, piątek» 13:10, 21:20
- 17 października 2019, czwartek» 14:50, 17:30, 19:40, 21:50
- 16 października 2019, środa» 14:50, 17:30, 19:40, 21:50
- 15 października 2019, wtorek» 14:50, 17:30, 19:40, 21:50
- 14 października 2019, poniedziałek» 14:50, 17:30, 19:40, 21:50
- 13 października 2019, niedziela» 14:50, 17:30, 19:40, 21:50
- 12 października 2019, sobota» 14:50, 17:30, 19:40, 21:50
- 11 października 2019, piątek» 14:50, 17:30, 19:40, 21:50
- 7 listopada 2019, czwartek» 21:50
- 30 października 2019, środa» 22:10
- 29 października 2019, wtorek» 22:10
- 28 października 2019, poniedziałek» 22:10
- 27 października 2019, niedziela» 22:10
- 26 października 2019, sobota» 22:10
- 25 października 2019, piątek» 22:10
- 24 października 2019, czwartek» 22:00
- 23 października 2019, środa» 22:00
- 22 października 2019, wtorek» 22:00
- 21 października 2019, poniedziałek» 22:00
- 20 października 2019, niedziela» 22:00
- 19 października 2019, sobota» 22:00
- 18 października 2019, piątek» 22:00
- 17 października 2019, czwartek» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 16 października 2019, środa» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 15 października 2019, wtorek» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 14 października 2019, poniedziałek» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 13 października 2019, niedziela» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 12 października 2019, sobota» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 11 października 2019, piątek» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 7 listopada 2019, czwartek» 21:40
- 30 października 2019, środa» 21:40
- 29 października 2019, wtorek» 21:40
- 28 października 2019, poniedziałek» 21:40
- 27 października 2019, niedziela» 21:40
- 26 października 2019, sobota» 21:40
- 25 października 2019, piątek» 21:40
- 24 października 2019, czwartek» 13:30, 20:50
- 23 października 2019, środa» 13:30, 20:50
- 22 października 2019, wtorek» 13:30, 20:50
- 21 października 2019, poniedziałek» 13:30, 20:50
- 20 października 2019, niedziela» 13:30, 20:50
- 19 października 2019, sobota» 13:30, 20:50
- 18 października 2019, piątek» 13:30, 20:50
- 17 października 2019, czwartek» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20
- 16 października 2019, środa» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20
- 15 października 2019, wtorek» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20
- 14 października 2019, poniedziałek» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20
- 13 października 2019, niedziela» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20
- 12 października 2019, sobota» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 11 października 2019, piątek» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 30 października 2019, środa» 09:30
- 24 października 2019, czwartek» 20:50
- 23 października 2019, środa» 20:50
- 22 października 2019, wtorek» 20:50
- 21 października 2019, poniedziałek» 20:50
- 20 października 2019, niedziela» 20:50
- 19 października 2019, sobota» 20:50
- 18 października 2019, piątek» 20:50
- 17 października 2019, czwartek» 13:10, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
- 16 października 2019, środa» 13:10, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
- 15 października 2019, wtorek» 13:10, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
- 14 października 2019, poniedziałek» 13:10, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
- 13 października 2019, niedziela» 13:10, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
- 12 października 2019, sobota» 13:10, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
- 11 października 2019, piątek» 13:10, 15:10, 17:20, 19:30, 21:40
- 24 października 2019, czwartek» 16:45, 20:30
- 23 października 2019, środa» 17:00, 20:30
- 22 października 2019, wtorek» 14:30, 16:45
- 21 października 2019, poniedziałek» 17:00, 20:30
- 20 października 2019, niedziela» 17:00, 20:30
- 19 października 2019, sobota» 14:30, 17:00
- 18 października 2019, piątek» 17:00, 20:30
- 17 października 2019, czwartek» 17:15, 19:25
- 16 października 2019, środa» 17:15, 19:25
- 15 października 2019, wtorek» 17:15, 19:25
- 14 października 2019, poniedziałek» 17:15, 19:25
- 13 października 2019, niedziela» 17:15, 19:25
- 12 października 2019, sobota» 17:15, 19:25
- 11 października 2019, piątek» 17:15, 19:25
- 24 października 2019, czwartek» 13:30
- 21 października 2019, poniedziałek» 13:30
- 20 października 2019, niedziela» 13:30
- 19 października 2019, sobota» 13:30
- 18 października 2019, piątek» 13:30
- 17 października 2019, czwartek» 17:05, 20:00
- 16 października 2019, środa» 17:05, 19:50
- 15 października 2019, wtorek» 17:05, 19:50
- 14 października 2019, poniedziałek» 17:05, 19:50
- 13 października 2019, niedziela» 17:05, 19:50
- 12 października 2019, sobota» 16:30, 19:50
- 11 października 2019, piątek» 17:05, 19:50
2019 - USA
- reżyseria: Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett
- scenariusz: Guy Busick, Ryan Murphy
Ethan Tavares
James Vanderbilt, William Sherak, Tripp Vinson
Hanneke Talbot
Samara Weaving
Adam Brody
Liam Macdonald
Mark O'Brien
Elyse Levesque
Matt Bettinelli-Olpin, Chad Villella, Tyler Gillett
Henry Czerny
Andie MacDowell
Kinderlach
27 kwietnia 2008 - 18:45jest więcej terminów
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
16 261kino
Jerozolima ma zaszczyt przedstawić
27 kwietnia 2008 - 16:15jest więcej terminów
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
16 345kino
Student z Pragi
27 kwietnia 2008 - 19:00
Centralny Basen Artystyczny
Konopnicka 6 Warszawa
17 154kino
Trulszik Rinpocze - Niszczyciel Iluzji
27 kwietnia 2008 - 18:00
Luna
Marszałkowska 28 Warszawa
192 890kino
W poszukiwaniu królestwa Shang Shung
27 kwietnia 2008 - 20:00
Luna
Marszałkowska 28 Warszawa
171 446kino
Złodziej pamięci
26 kwietnia 2008 - 19:45jest więcej terminów
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
46 457kino
Ultraortodoksi
26 kwietnia 2008 - 18:50jest więcej terminów
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
16 787kino
Papierowe laleczki
26 kwietnia 2008 - 13:10jest więcej terminów
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
138 181kino
Pierwszy kosz
26 kwietnia 2008 - 11:45jest więcej terminów
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
16 929kino
Dzieci Teheranu
26 kwietnia 2008 - 12:05jest więcej terminów
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
16 817kino
Żywot własny przestępcy
26 kwietnia 2008 - 09:30jest więcej terminów
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
30 087kino
Wybrani
26 kwietnia 2008 - 09:30jest więcej terminów
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
30 086kino
Umrzeć w Jerozolimie
26 kwietnia 2008 - 17:00jest więcej terminów
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
112 321kino
Rabin - Peres: Wszystko nas dotyczy
26 kwietnia 2008 - 15:55jest więcej terminów
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
16 774kino
Mroczne tajemnice
26 kwietnia 2008 - 21:20jest więcej terminów
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
16 586kino
Miasteczko Kroke
26 kwietnia 2008 - 17:05jest więcej terminów
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
83 081kino
Humus curry
26 kwietnia 2008 - 13:20jest więcej terminów
Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA)
Wałbrzyska 3/5 Warszawa
16 834kino