koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

INFORMACJA:

dla zakresu jest nie ma danych
dlatego przekierowano do zakresu BYŁO
dla zakresu jest nie ma danych
dlatego przekierowano do zakresu BYŁO
dla zakresu jest nie ma danych
dlatego przekierowano do zakresu BYŁO
OK

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
zmodyfikowano  43 minuty temu

Wystawa w Fabryce

CO BYŁO GRANE » CO jest GRANE » 2 485 wyświetleń od 29 marca 2026

Czwarty sezon wystawy motoryzacyjnej w Fabryce Samochodów Osobowych na warszawskim Żeraniu. Ekspozycja ta to jedyne tego typu stałe miejsce w Polsce jak również absolutnie unikatowe w skali europejskiej. W budynku dawnej lakierni FSO zaprezentowanych zostanie ponad 200 najwspanialszych klasyków motoryzacji z Polski i całego świata. Niezapomniane pojazdy znane z poprzednich sezonów powrócą, a także pokazane zostaną całkiem nowe, fascynujące modele. Wystawa to nie tylko zbiór samochodów – to podróż w czasie, spotkanie z technologią i pasją, której nie sposób opisać. 

Zwiedzanie Wystawy odbywa się z przewodnikiem i trwa około 90 minut

Wstęp bezpłatny:

Dzieci do lat 5,

Osoby niepełnosprawne wraz z jednym opiekunem.

zmodyfikowano  43 minuty temu
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ