koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
zmodyfikowano  2 godziny temu

RODRYGO Y GABRIELA

CO jest GRANE » 500 wyświetleń od 10 czerwca 2026

Niewielu artystów potrafi porwać publiczność przy pomocy zaledwie dwóch gitar akustycznych. Rodrigo y Gabriela wrócą do Polski z nową płytą i wystąpią 20 kwietnia w warszawskiej Progresji oraz dzień później we wrocławskich Zaklętych Rewirach.

Rodrigo i Gabriela to mistrzowie połączenia flamenco z inspiracjami zaczerpniętymi z rocka i heavy metalu. Na szerokie wody duet z Mexico City wypłynął dwadzieścia lat temu za sprawą albumu „Rodrigo y Gabriela”, po którym zaczął występować na największych scenach świata - jako headliner jednej ze scen festiwalu Glastonbury, wyprzedając koncerty w Hollywood Bowl, londyńskiej Royal Albert Hall czy Sydney Opera House. Artyści wystąpili również w Białym Domu podczas specjalnego wydarzenia organizowanego przez Baracka Obamę dla prezydenta i pierwszej damy Meksyku. Za wydany w 2019 roku album „Mettavolution” zostali nagrodzeni statuetką GRAMMY, a już wkrótce ich dyskografię wzbogaci nagrany w Japonii najnowszy krążek „OurHome”.

zmodyfikowano  2 godziny temu
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ