koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
zmodyfikowano  3 godziny temu

prof. Maria Szyszkowska - Wstyd

CO BYŁO GRANE » CO jest GRANE » 677 wyświetleń od 22 czerwca 2026

Zapraszamy na wykład prof. Marii Szyszkowskiej w ramach cyklu „Kilka ważnych słów”, poświęcony tematowi „Wstyd”.


Prof. Maria Szyszkowska to filozofka, wykładowczyni Uniwersytet Warszawski, była senatorka oraz działaczka społeczna. Specjalizuje się w filozofii współczesnej, kultury i prawa. Jest autorką kilkudziesięciu książek i setek artykułów naukowych, a także aktywną uczestniczką debaty publicznej poświęconej prawom człowieka, etyce i państwu neutralnemu światopoglądowo.


To wyjątkowa okazja do spotkania z jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich filozofek i wspólnej refleksji nad znaczeniem wstydu we współczesnym świecie.




zmodyfikowano  3 godziny temu
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ