koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!
Miesięcznik CO JEST GRANE Kwiecień 2021 ONLINE

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
zmodyfikowano  9 lat temu  »  

ŻUBROFFKA- Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych

CO było GRANE - ARCHIWALNE TERMINY » » 8 411 wyświetleń od 30 listopada 2011
  • od: 7 grudnia 2011, środa
    do: 11 grudnia 2011, niedziela

Drodzy Widzowie, Filmowcy, Studia, Szkoły Filmowe oraz fani krotkometrażowego kina!
Z radością informujemy, że wielkimi krokami zbliża się:ŻUBROFFKA międzynarodowy festiwal filmow krotkometrażowych.

6 edycja festiwalu odbędzie się w dniach 7 - 11 grudnia 2011 w Białymstoku i na Podlasiu.

Organizator Festiwalu, Białostocki Ośrodek Kultury - DKF „GAG" zadbał, aby było to prawdziwe święto światowego kina, krotkich form filmowych oraz dobrej muzyki. W pięciu sekcjach konkursowych zaprezentowanych zostanie 89 filmow z Polski, Armenii, Francji, Estonii, Łotwy, Gruzji, Chorwacji, Bułgarii, Czech, Litwy, Węgier, Rumunii, Norwegii, Iranu, Japonii, USA, Belgii, Włoch, Izraela, Kanady, Finlandii, Niemiec i Hiszpanii.

Przedstawiamy szczegołowy program Festiwalu:

**7 grudnia (środa)
godz. 11.00 Sejny/Ośrodek „Pogranicze - sztuk, kultur, narodow", ul. Piłsudskiego 37, wstęp wolny

Pokaz litewskich filmow z MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU FILMÓW ANIMOWANYCH DLA DZIECI TINDIRINDIS**

godz. 13.00 Supraśl/Liceum Plastyczne, Plac Kościuszki 1, wstęp wolny
Pokaz filmow z SE-MA-FOR FILM FESTIVAL 2011

godz. 13.30 Wydział Pedagogiki i Psychologii UwB, ul. Świerkowa 20 - sala 113, wstęp wolny
Pokaz filmow z platformy BALTIC SHORTS

godz. 16.30 Galeria Arsenał - stara elektrownia, ul. Elektryczna 13, wejście od ul. Świętojańskiej, wstęp wolny
Pokaz filmow z Festiwalu JAPAN MEDIA ARTS

godz. 17.30 kino Forum, wstęp wolny
Otwarcie wystawy fotografii z Islandii: IS (not)

godz. 18.00 kino Forum, wstęp wolny
Blok konkursowy: CAŁY TEN ŚWIAT cz. I

godz. 20.00 klub FAMA, wstęp wolny
Otwarcie międzynarodowej wystawy komiksu bez słow: SILENCE

godz. 20.30 kino Forum, wstęp 10 zł przedsprzedaż, 15 zł w dniu imprezy
Otwarcie Festiwalu: KRÓTKOMETRAŻOWE FILMY CHARLIE CHAPLINA z muzyką na żywo BLOCKHEAD (USA - Ninja Tune)

**8 grudnia (czwartek)
godz. 14.00 VI Liceum Ogolnokształcące, ul. Warszawska 8, wstęp wolny

Pokaz filmow THE NEW ROMANIAN CINEMA: REALISM AND A LOT MORE**

godz. 15.00 Wydział Filologiczny - Kulturoznawstwo UwB, Plac Uniwersytecki 1 sala 47, wstęp wolny
Pokaz niemieckich filmow NEXT GENERATION SHORT TIGER

godz. 16.30 Galeria Arsenał - stara elektrownia, ul. Elektryczna 13, wejście od ul. Świętojańskiej, wstęp wolny
Pokaz filmow THE BEST SHORT FILMS OF AUSTRALIA

*godz. 17.30 Suwałki/Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Noniewicza 42, wstęp wolny
Pokaz filmow ABSOLUT SLOVAK SHORTS! *

godz. 17.00 kino Forum, ul. Legionowa 5, wstęp wolny
Blok konkursowy OKNO NA WSCHÓD cz. I

godz. 19.00 kino Forum, ul. Legionowa 5, wstęp wolny
Blok konkursowy OKNO NA WSCHÓD cz. II

godz. 20.00 Ełk/sala kinowa ECK, ul Wojska Polskiego 47, wstęp wolny
Pokaz czeskich filmow z FRESH FILM FESTIVAL

godz. 21.00 klub FAMA, ul. Legionowa 5, wstęp 8 zł przedsprzedaż, 12 zł w dniu imprezy
koncert: GURZUF (BY)

godz. 22.30 Kawiarnia Labalbal, ul. Warszawska 21, wstęp wolny
pokaz filmu CHILDREN OF THE DEVIL - MARIOLA BRILLOWSKA masterclass

**9 grudnia (piątek)
godz. 13.00 Supraśl/Liceum Plastyczne, wstęp wolny

Pokaz animacji - TAKU FURUKAWA masterclass (JAP)**

godz. 14.00 Czeremcha/Gminny Ośrodek Kultury, wstęp wolny
Pokaz filmow z GRENZLAND FILMTAGE w Selb

*godz. 15.30 kino Forum, wstęp wolny
Blok konkursowy: CAŁY TEN ŚWIAT cz. II *

godz. 17.00 Sejny/Ośrodek „Pogranicze - sztuk, kultur, narodow", ul. Piłsudskiego 37, wstęp wolny
Retrospektywa litewskiego Festiwalu TINKLAI

godz. 17.00 Sokołka/ Kino Sokoł, wstęp wolny
Pokaz filmow z MFF HumanDOC

godz. 18.00 kino Forum, wstęp wolny
Blok konkursowy: NIEZALEŻNI cz. I

godz. 20.30 kino Forum, wstęp wolny
Blok konkursowy: STUDENCI cz. I

godz. 23.00 klub FAMA, wstęp 20 zł przedsprzedaż, 25 zł w dniu imprezy
koncert: NOVAK 3D Disco (UK), LOO & PLACIDO (FR), PELUSSJE (IT), JOHNNY URANER (PL)

**10 grudnia (sobota)
godz. 11.00 Gran Via Centrum Języka i Kultury Hiszpańskiej, ul. Lipowa 6, wstęp wolny

HISZPAŃSKIE ŚNIADANIE FILMOWE - pokaz filmow z madryckiej platformy PROMOFEST**

godz. 13.00 kino Forum, wstęp wolny
Blok konkursowy: AMATORZY cz. I

godz. 15.00 kino Forum, wstęp wolny
Blok konkursowy: AMATORZY cz. II

godz. 17.30 kino Forum, wstęp wolny
Blok konkursowy: STUDENCI cz. II

godz. 20.30 kino Forum, wstęp wolny
Blok konkursowy: NIEZALEŻNI cz. II

godz. 22.30 klub FAMA, wstęp 15 zł przedsprzedaż, 20 zł w dniu imprezy
koncert: KIM NOWAK (PL)

**11 grudnia (niedziela)
godz. 11.00 Kawiarnia Labalbal, ul. Warszawska 21, wstęp wolny

POETYCKIE ŚNIADANIE FILMOWE - pokaz filmow z Festiwalu VIDEOPOEZJA**

godz. 15.00 Klub Sztuki Opery i Filharmonii Podlaskiej, ul. Podleśna 2, wstęp wolny
pokaz filmu DEKLARACJA NIEŚMIERTELNOŚCI - MARCIN KOSZAŁKA masterclass

**godz. 18.30 kino Forum, wstęp 20 zł przedsprzedaż i 25 zł w dniu imprezy
OGŁOSZENIE WYNIKÓW FESTIWALU

koncert: THE SAINT BOX (GABA KULKA/OLO WALICKI/MACIEK SZUPICA)**

godz. 20.30 klub FAMA, wstęp tylko dla zaproszonych gości
AFTERPARTY - zamknięcie Festiwalu

**9 - 11 grudnia
WARSZTATY REPORTAŻU KOMÓRKOWEGO

prowadzenie: Cezary Ciszewski i Emanuela Osowska (MIASTO W KOMIE)

miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Warszawska 79A**

*SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!
*

*
*

bilety:

Wstęp wolny

autor:
zmodyfikowano  9 lat temu  »  
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ