koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
zmodyfikowano  godzinę temu

Nastrojowa podróż przez świat Juliana Tuwima

CO jest GRANE » 346 wyświetleń od 8 czerwca 2026

Białystok » ul. Henryka Sienkiewicza 4 » NA MAPIE

Już 11 września, tuż przed przypadającą dwa dni później rocznicą urodzin Juliana Tuwima, białostockie trio W Dobrym Tonie zaprasza na nastrojowy wieczór "Tuwimagranie". W ich autorskich kompozycjach ponadczasowa poezja splecie się z czystą melodią, odkrywając przed Wami zupełnie nowe, intymne i zaskakujące oblicza dorobku poety. Pozwólcie sobie na tę nostalgiczną, pozbawioną zgiełku współczesnego świata podróż.

Koncert pod nazwą "Tuwimagranie" wykonany przez trio "W Dobrym Tonie" jest wyrazem uznania dla nietuzinkowej postaci i twórczości jakim był Julian Tuwim. Wybrzmią teksty ukazujące szeroki tematyczny wachlarz dorobku Poety, które w połączeniu z autorskimi kompozycjami stworzą kompletną ucztę dla każdego absztyfikanta literatury i muzyki. W "Tuwimagraniu" można będzie doświadczyć czystego w swojej postaci spotkania słowa z melodią bez zbędnych i doskwierających w dzisiejszych czasach rozpraszaczy.

W Dobrym Tonie - białostockie trio, działające od 2020 roku, w skład którego wchodzą Monika, Michał i Daniel Kamińscy. Oprócz nazwiska łączy ich bycie absolwentami Studium Wokalno-Aktorskiego działającego niegdyś w Białymstoku. Poza tym każdy ma odrębną historię.

Michał to pianista, aranżer, wokalista, a do tego aktor i ekonomista. Studiował niemalże na wszystkich uczelniach w Białymstoku. W ogólnym rozrachunku również absolwent Edukacji Artystycznej na UMFC w Białymstoku. Stypendysta Prezydenta Miasta Białegostoku w dziedzinie teatru.

Daniel ukończył AST w Krakowie na kierunku aktorstwo, specjalność: wokalno-aktorska, niegdyś piłkarz. W Dobrym Tonie śpiewa, gra na cajonie, dzwonkach, a w sytuacjach wyjątkowych na skrzypcach. Na co dzień mieszka w Warszawie.

Monika to kobiecy pierwiastek tego muzycznego tria. Oprócz PSWA ukończyła Politechnikę Białostocką. Jest również stypendystką Prezydenta Miasta Białegostoku w dziedzinie muzyki. W Dobrym Tonie śpiewa, próbuje grać na gitarze, a do tego czerpie przyjemność z fotografowania ludzi.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

W Dobrym Tonie

Monika, Michał i Daniel Kamińscy

"W Dobrym Tonie" - białostockie trio, działające od 2020 roku, w skład którego wchodzą Monika, Michał i Daniel Kamińscy. Oprócz nazwiska łączy ich bycie absolwentami Studium Wokalno-Aktorskiego działającego niegdyś w Białymstoku. Poza tym każdy ma odrębną historię. Michał to pianista, aranżer, wokalista, a do tego aktor i ekonomista. Studiował niemalże na wszystkich uczelniach w Białymstoku. W ogólnym rozrachunku również absolwent Edukacji Artystycznej na UMFC w Białymstoku. Stypendysta Prezydenta Miasta Białegostoku w dziedzinie teatru. Daniel ukończył AST w Krakowie na kierunku aktorstwo, specjalność: wokalno-aktorska, niegdyś piłkarz. W Dobrym Tonie śpiewa, gra na cajonie, dzwonkach, a w sytuacjach wyjątkowych na skrzypcach. Na co dzień mieszka w Warszawie. Monika to kobiecy pierwiastek tego muzycznego tria. Oprócz PSWA ukończyła Politechnikę Białostocką. Jest również stypendystką Prezydenta Miasta Białegostoku w dziedzinie muzyki. W Dobrym Tonie śpiewa, próbuje grać na gitarze, a do tego czerpie przyjemność z fotografowania ludzi. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

zmodyfikowano  godzinę temu
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ