koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
CO JEST GRANE - Wrzesień 2021 - nr 329
zmodyfikowano  6 lat temu

Przygody Sindbada Żeglarza

Gdynia »
CO było GRANE - ARCHIWALNE TERMINY » » 13 844 wyświetleń od 12 stycznia 2015
  • 5 lutego 2016, piątek
    » 11:00
  • 22 listopada 2015, niedziela
    » 12:00
  • 21 listopada 2015, sobota
    » 12:00
  • 20 listopada 2015, piątek
    » 11:00
  • 19 listopada 2015, czwartek
    » 11:00
  • 15 maja 2015, piątek
    » 11:00
  • 14 maja 2015, czwartek
    » 11:00
  • 13 maja 2015, środa
    » 11:00
  • 27 lutego 2015, piątek
    » 11:00
  • 26 lutego 2015, czwartek
    » 11:00
  • 25 lutego 2015, środa
    » 11:00

Bolesław Leśmian

  • reżyseria: Jarosław Kilian
  • muzyka: Grzegorz Turnau
  • aranżacja muzyczna: Grzegorz Turnau
  • adaptacja: Andrzej Rychcik
  • teksty piosenek: Jarosław Kilian
  • kierownictwo muzyczne: Dariusz Różankiewicz
  • scenografia: Adam Kilian
  • choreografia: Iwona Runowska
  • przygotowanie wokalne: Agnieszka Szydłowska
  • opracowanie wokalne: Agnieszka Szydłowska
  • akrobatyka: Mira Kister-Okoń
  • przygotowanie ruchowe: Marek Sołek
  • projekcje multimedialne: Ewa Krasucka
  • asystent reżysera: Paweł Bernaciak
  • asystent choreografa: Joanna Semeńczuk
  • asystent scenografa: Renata Godlewska

OBSADA:

  • Paweł Czajka() - Sindbad
  • Marek Kaliszuk
  • Renia Gosławska - Diabeł Morski
  • Krzysztof Wojciechowski
  • Bernard Szyc - Wuj Tarabuk
  • Karolina Merda - Najdroższa/Piruza/Arkela
  • Anna Maria Urbanowska
  • Andrzej Śledź - Kapitan
  • Sasza Reznikow - Bosman
  • Tomasz Bacajewski - Marynarze
  • Łukasz Dziedzic
  • Tomasz Gregor
  • Krzysztof Kowalski
  • Jerzy Michalski
  • Sebastian Wisłocki
  • Jacek Wester - Kupiec-Właściciel Statku/Barbel/Listonosz
  • Marek Richter - Ptak Murumadarkos/Czarownik
  • Tomasz Więcek
  • Tomasz Fogiel - Król Miraż/Klient
  • Paulina Łaba - Chińczyk
  • Magdalena Smuk
  • Karolina Trębacz - Żona Króla/Praczka/Ludożerca
  • Katarzyna Wojasińska
  • Ewa Gierlińska - Żona Króla/Barabakasentoryna
  • Agnieszka Kaczor
  • Agnieszka Król-Karecka - Żona Króla/Syrena/Ludożerca
  • Katarzyna Więcek - Żona Króla/Syrena/Ludożerca
  • Anna Czajka - Żona Króla/Syrena/Ludożerca
  • Marta Bacajewska - Żona Króla/Syrena/Ludożerca
  • Paweł Bernaciak - Dworzanin/Wódz
  • Artur Guza - Rybak/Ludożerca/Afrykanin
  • Tomasz Valldal Czarnecki - Rybak/Afrykanin
  • Ewa Gregor - Ludożerca/Afrykanin
  • Urszula Bańka - Dwórki/Syreny/Ludożercy
  • Ewelina Dańko
  • Paulina Kroszel
  • Vilde Valldal Johannessen
  • Marta Żabka
  • Kamil Frącek - Strażnicy Króla Miraża/Ludożercy/Afrykanie
  • Stavros Pittas
  • Jarosław Rzepiak
  • Michał Piprowski - Dworzanin/Ludożerca/Afrykanin
  • Marcin Słabowski
  • Dominika Dullek - oraz Akrobatyczny Teatr Tańca MIRA - ART
  • Anna Górna
  • Agata Karwat
  • Monika Raszke
  • Anna Witt
  • Agnieszka Wąsowicz
zmodyfikowano  6 lat temu
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ