Ostatnia rodzina
- 10 grudnia 2016, sobota
- 21 października 2016, piątek» 12:00
- 20 października 2016, czwartek» 20:50
- 19 października 2016, środa» 20:50
- 18 października 2016, wtorek» 20:50
- 17 października 2016, poniedziałek» 20:50
- 16 października 2016, niedziela» 20:50
- 15 października 2016, sobota» 20:50
- 14 października 2016, piątek» 20:50
- 13 października 2016, czwartek» 10:30, 18:45
- 12 października 2016, środa» 10:30, 18:45
- 11 października 2016, wtorek» 10:30, 18:45
- 10 października 2016, poniedziałek» 10:30, 18:45
- 9 października 2016, niedziela» 18:45, 21:00
- 8 października 2016, sobota» 18:45
- 7 października 2016, piątek» 10:30, 18:45
- 6 października 2016, czwartek» 10:10, 15:05
- 5 października 2016, środa» 10:10, 12:25, 15:05, 18:00, 20:40
- 4 października 2016, wtorek» 10:10, 12:25, 15:05, 18:00, 20:40
- 3 października 2016, poniedziałek» 10:10, 12:25, 15:05, 18:00, 20:40
- 2 października 2016, niedziela» 10:25, 12:25, 15:05, 18:00, 20:40
- 1 października 2016, sobota» 10:25, 12:25, 15:05, 18:00, 20:40
- 30 września 2016, piątek» 10:10, 12:25, 15:05, 18:00, 20:40
- 16 października 2017, poniedziałek» 17:00
- 13 października 2016, czwartek» 20:30
- 12 października 2016, środa» 18:00
- 11 października 2016, wtorek» 20:00
- 9 października 2016, niedziela» 15:30
- 8 października 2016, sobota» 18:00
- 7 października 2016, piątek» 20:00
- 6 października 2016, czwartek» 18:00
- 5 października 2016, środa» 18:00, 20:30
- 4 października 2016, wtorek» 18:00, 20:30
- 2 października 2016, niedziela» 15:30, 20:00
- 1 października 2016, sobota» 18:00, 20:30
- 30 września 2016, piątek» 18:00, 20:30
2016 - Polska
- reżyseria: Jan P. Matuszyński
- scenariusz: Robert Bolesto
OBSADA:
- Andrzej Seweryn - Zdzisław Beksiński
- Dawid Ogrodnik - Tomasz Beksiński
- Aleksandra Konieczna - Zofia Beksińska
- Andrzej Chyra - Piotr Dmochowski
- Zofia Perczyńska - Stanisława Beksińska
- Danuta Nagórna - Stanisława Stankiewicz
- Alicja Karluk - Patrycja
- Magdalena Boczarska - Ewa
Andrzej Seweryn
Dawid Ogrodnik, Andrzej Seweryn, Aleksandra Konieczna
Dawid Ogrodnik
Andrzej Seweryn
Andrzej Seweryn
Dawid Ogrodnik, Andrzej Seweryn
Andrzej Seweryn, Aleksandra Konieczna
Skrzydlate świnie
18 listopada 2010 - 18:00, 20:00jest więcej terminów
Kino Millenium
Stary Rynek 3 Słupsk
1 270 441kino
Śluby panieńskie
14 listopada 2010 - 16:00jest więcej terminów
Rejs
Aleja 3 Maja 22 Słupskjest więcej miejsc
1 466 883kino
Tetro
14 listopada 2010 - 18:00jest więcej terminów
Rejs
Aleja 3 Maja 22 Słupsk
556 330kino
Piła 3D
9 listopada 2010 - 19:30jest więcej terminów
Kino Millenium
Stary Rynek 3 Słupsk
904 528kino
Karlsson z dachu
7 listopada 2010 - 16:00jest więcej terminów
Rejs
Aleja 3 Maja 22 Słupsk
310 848kino
Wszyscy inni
7 listopada 2010 - 18:00jest więcej terminów
Rejs
Aleja 3 Maja 22 Słupsk
433 254kino
Matka Teresa od kotów
31 października 2010 - 18:00jest więcej terminów
Rejs
Aleja 3 Maja 22 Słupsk
844 256kino
Wichry Kołymy
24 października 2010 - 18:00jest więcej terminów
Rejs
Aleja 3 Maja 22 Słupsk
343 676kino
Bazyl. Człowiek z kulą w głowie
24 października 2010 - 16:00jest więcej terminów
Rejs
Aleja 3 Maja 22 Słupsk
740 392kino
Czeski błąd
17 października 2010 - 18:00jest więcej terminów
Rejs
Aleja 3 Maja 22 Słupsk
809 726kino
Jak ukraść Księżyc
17 października 2010 - 16:00jest więcej terminów
Rejs
Aleja 3 Maja 22 Słupsk
1 200 315kino
Jestem twój
10 października 2010 - 18:00jest więcej terminów
Rejs
Aleja 3 Maja 22 Słupsk
682 317kino
Fantastyczny Pan Lis
10 października 2010 - 16:00jest więcej terminów
Rejs
Aleja 3 Maja 22 Słupsk
80 629kino
StreetDance 3D
7 października 2010 - 18:00, 20:00jest więcej terminów
Kino Millenium
Stary Rynek 3 Słupsk
1 291 918kino
Prorok
3 października 2010 - 18:00jest więcej terminów
Rejs
Aleja 3 Maja 22 Słupsk
779 686kino
Chinka
3 października 2010 - 16:00jest więcej terminów
Rejs
Aleja 3 Maja 22 Słupsk
326 583kino
Biała i Strzała podbijają kosmos 3D
30 września 2010 - 16:00, 18:00jest więcej terminów
Kino Millenium
Stary Rynek 3 Słupsk
1 335 189kino