koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
Muzeum w Łowiczu wirtualnie
zmodyfikowano  4 lata temu

Rycerz Blaszka. Pogromca smoków

Rybnik »
CO było GRANE - ARCHIWALNE TERMINY » » 693 562 wyświetleń od 6 września 2013
  • 9 października 2013, środa
    » 14:30, 17:30, 20:30
  • 8 października 2013, wtorek
    » 14:30, 17:30, 20:30
  • 7 października 2013, poniedziałek
    » 14:30, 17:30, 20:30
  • 6 października 2013, niedziela
    » 14:30, 17:30, 20:30
  • 5 października 2013, sobota
    » 14:30, 17:30, 20:30, 22:15
  • 4 października 2013, piątek
    » 14:30, 17:30, 20:30, 22:15
  • 1 października 2013, wtorek
    » 11:15, 13:30, 15:45, 18:00, 20:15
  • 30 września 2013, poniedziałek
    » 11:15, 13:30, 15:45, 18:00, 20:15
  • 29 września 2013, niedziela
    » 11:15, 13:30, 15:45, 18:00, 20:15
  • 28 września 2013, sobota
    » 11:15, 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
  • 27 września 2013, piątek
    » 11:15, 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
  • 26 września 2013, czwartek
    » 10:00, 12:30, 15:00, 17:30, 20:00
  • 25 września 2013, środa
    » 10:00, 12:30, 15:00, 17:30, 20:00
  • 24 września 2013, wtorek
    » 10:00, 12:30, 15:00, 17:30, 20:00
  • 23 września 2013, poniedziałek
    » 10:00, 12:30, 15:00, 17:30, 20:00
  • 22 września 2013, niedziela
    » 10:00, 12:30, 15:00, 17:30, 20:00
  • 21 września 2013, sobota
    » 10:00, 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
  • 20 września 2013, piątek
    » 10:00, 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
  • 17 września 2013, wtorek
    » 11:15, 13:30, 15:45, 18:00, 20:15
  • 16 września 2013, poniedziałek
    » 11:15, 13:30, 15:45, 18:00, 20:15
  • 15 września 2013, niedziela
    » 11:15, 13:30, 15:45, 18:00, 20:15
  • 14 września 2013, sobota
    » 11:15, 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
  • 13 września 2013, piątek
    » 11:15, 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
  • 11 września 2013, środa
    » 10:00, 12:30, 15:00, 17:30, 20:00
  • 10 września 2013, wtorek
    » 10:00, 12:30, 15:00, 17:30, 20:00
  • 9 września 2013, poniedziałek
    » 10:00, 12:30, 15:00, 17:30, 20:00
  • 8 września 2013, niedziela
    » 10:00, 12:30, 15:00, 17:30, 20:00
  • 7 września 2013, sobota
    » 10:00, 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
  • 6 września 2013, piątek
    » 10:00, 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30
  • 1 października 2013, wtorek
    » 12:15, 14:50, 17:30, 20:10
  • 30 września 2013, poniedziałek
    » 12:15, 14:50, 17:30, 20:10
  • 29 września 2013, niedziela
    » 12:15, 14:50, 17:30, 20:10
  • 28 września 2013, sobota
    » 12:15, 14:50, 17:30, 20:10
  • 27 września 2013, piątek
    » 12:15, 14:50, 17:30, 20:10, 22:45
  • 26 września 2013, czwartek
    » 09:30, 12:20, 15:10, 18:00, 20:50
  • 25 września 2013, środa
    » 09:30, 12:20, 15:10, 18:00, 20:50
  • 24 września 2013, wtorek
    » 09:30, 12:20, 15:10, 18:00, 20:50
  • 23 września 2013, poniedziałek
    » 09:30, 12:20, 15:10, 18:00, 20:50
  • 22 września 2013, niedziela
    » 12:20, 15:10, 18:00, 20:50
  • 21 września 2013, sobota
    » 12:20, 15:10, 18:00, 20:50
  • 20 września 2013, piątek
    » 09:30, 12:20, 15:10, 18:00, 20:50
  • 17 września 2013, wtorek
    » 12:45, 15:15, 17:45, 20:15
  • 16 września 2013, poniedziałek
    » 12:45, 15:15, 17:45, 20:15
  • 15 września 2013, niedziela
    » 12:45, 15:15, 17:45, 20:15
  • 14 września 2013, sobota
    » 12:45, 15:15, 17:45, 20:15
  • 13 września 2013, piątek
    » 12:45, 15:15, 17:45, 20:15
  • 11 września 2013, środa
    » 13:10, 18:20, 20:40
  • 10 września 2013, wtorek
    » 13:10, 18:20, 20:40
  • 9 września 2013, poniedziałek
    » 13:10, 18:20, 20:40
  • 8 września 2013, niedziela
    » 18:20, 20:40
  • 7 września 2013, sobota
    » 18:20, 20:40
  • 6 września 2013, piątek
    » 13:10, 18:20, 20:40

2013 - Niemcy

  • reżyseria: Thomas Bodenstein
  • scenariusz: Mark Slater, Gabriele Walther

OBSADA:

  • Jacek Braciak - Blaszka
  • Jarosław Boberek - Koks
  • Janusz Chabior - Uczciwy Bob
  • Jolanta Fraszyńska - Księżniczka Bo
  • Marek Frąckowiak - Król Grzałka
  • Agnieszka Matysiak - Gruba dama
  • Sławomir Pacek - Emil
  • Zbigniew Suszyński - Książę Chrom
zmodyfikowano  4 lata temu
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ