koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
Muzeum w Łowiczu wirtualnie
zmodyfikowano  6 lat temu

Mistrz i Małgorzata

Elbląg »
CO było GRANE - ARCHIWALNE TERMINY » » 7 634 wyświetleń od 30 stycznia 2015
  • 13 marca 2015, piątek
    » 10:00
  • 12 marca 2015, czwartek
    » 10:00
  • 11 marca 2015, środa
    » 10:00
  • 10 marca 2015, wtorek
    » 10:00
  • 9 marca 2015, poniedziałek
    » 10:00
  • 7 marca 2015, sobota
    » 18:00
  • 6 marca 2015, piątek
    » 19:00

Michaił Bułhakow

  • reżyseria: Grigorij Lifanow
  • przekład: Irena Lewandowska
  • adaptacja: Grigorij Lifanow
  • scenografia i kostiumy: Jerzy Rudzki
  • muzyka: Jerzy Satanowski
  • ruch sceniczny: Tomasz Tworkowski
  • projekcje multimedialne: Damian Nowacki
  • asystent reżysera: Teresa Suchodolska

OBSADA:

  • Artur Hauke - Mistrz
  • Marta Masłowska - Małgorzata
  • Marcin Tomasik - Woland
  • Leszek Andrzej Czerwiński - Korowiow
  • Lesław Ostaszkiewicz - Behemot
  • Tomasz Czajka - Asasello
  • Teresa Suchodolska - Hella
  • Wojciech Rydzio - Bezdomny/Mateusz Lewita
  • Jacek Gudejko - Berlioz/Popławski/Kajfasz/Pacjent szpitala I
  • Grzegorz Wolf(gościnnie) - Autor
  • Piotr Boratyński - Jeszua
  • Jerzy Przewłocki - Poncjusz Piłat
  • Krzysztof Bartoszewicz - Doktor Strawiński/Nikołaj Iwanowicz
  • Krzysztof Kolba - Rimski/Bengalski/Pacjent szpitala II
  • Mariusz Michalski - Nikanor/Pacjent szpitala III
  • Tomasz Walczak - Lichodiejew/Pacjent szpitala IV
  • Irena Adamiak - Praskowia Fiodorowna/Płaczka I
  • Maria Makowska-Franceson - Pielęgniarka/Kobieta roznosząca telegramy/Płaczka II
  • Małgorzata Rydzyńska - Natasza/Przechodzień I/Tancerka z varietes I/Płaczka III
  • Anna Suchowiecka - Warionucha/Przechodzień II/Płaczka IV/Pacjent szpitala VI
  • Małgorzata Jakubiec-Hauke - Frieda/Przechodzień III/Tancerka z varietes II/Płaczka V
  • Natalia Jakubowska - Tofana/Przechodzień IV/Tancerka z varietes III/Płaczka VI
  • Maciej Subocz(gościnnie) - Szczurza Śmierć/Riuchin/Zastępca Warionuchy/Pacjent szpitala V
  • Iga Zień - oraz
  • Mieczysław Hajduk
  • Mateusz Łobocki
  • Mariusz Stefaniak
  • Dariusz Bąk
  • Dariusz Kosiński
zmodyfikowano  6 lat temu
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ