Finał WOŚP
- 11 stycznia 2015, niedziela» 8:00.
Tym razem zagramy na dwóch scenach – na Targu Rybnym i w Galerii Warmińskiej. W programie koncerty, zabawy, animacje i wiele innych atrakcji. Do tego ponad 30 wydarzeń w całym mieście. Będzie się działo!
Więcej informacji: www.wosp.olsztyn.eu
6 stycznia (wtorek)
17:00-20:00 | Galeria „Baszta”, ul. Okopowa 15 ŚMIECHOTERAPIA DLA OWSIAKA prowadzona przez Ewę Cichocką
8 stycznia (czwartek)
od 8:00 | Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Gdyńska 17 KIERMASZ CIAST
10:40-12:20 | Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7, ul. Krasickiego 2 KONCERT TALENTÓW ZSO 7 dla uczniów i rodziców
9 stycznia (piątek)
7:30-15:00 | Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101, ul. Mroza 25 101 POMYSŁÓW NA POMOC – wystawa prac „stojedynkowych” uczniów i rodziców
od 8:00 | Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Gdyńska 17 KIERMASZ CIAST
9:45 | sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 3, ul. Kołobrzeska 13m Konkurs szkolny DLA ORKIESTRY
9:45-16:00 | Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Barczewskiego 11a Warsztaty plastyczne DZIECIĘCE SERDUSZKO – ozdoba z masy solnej za symboliczny grosik
10 stycznia (sobota)
12:00-16:00 | Gimnazjum nr 13, ul. Jeziołowicza 2 Festyn SERCEM Z LUDŹMI – występy, pokazy, konkursy, gry i zabawy, tańce, konkurencje sportowe na lodowisku, bal karnawałowy dla najmłodszych, przegląd mikroform artystycznych szkolnego Teatru
„Światło Cień” i kiermasz ciast
14:00 | Hala Widowiskowo-Sportowa „Urania”, al. Piłsudskiego 44 Mecz piłki siatkowej INDYKPOL AZS OLSZTYN vs. ASSECO RESOVIA RZESZÓW
18:00 | Kortowo, Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe UWM, ul. Dybowskiego 11 STUDENCKI FINAŁ – występy, licytacje i zbiórki w najważniejszych punktach Kortowa
11 stycznia (niedziela)
od 8:00 | Kortowo, Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe UWM, ul. Dybowskiego 11 STUDENCKI FINAŁ – występy i zbiórki w najważniejszych punktach Kortowa
9:00-13:00 | Szkoła Podstawowa nr 30, ul. Pieczewska 10 DZIECI DZIECIOM I SENIOROM – występy, pokazy taneczne, taekwondo, spotkanie z tajemniczym rycerzem
i siatkarzami AZS, pomiar ciśnienia, poziomu cukru i tkanki tłuszczowej, szalona fotka w fotobudce
i degustacje wypieków piekarni Cymes
9:00-18:00 | Liga Obrony Kraju, ul. Westerplatte 1 OTWARTE ZAWODY STRZELECKIE z broni pneumatycznej
10:00-11:00 | PlaySchool, ul. Dąbrowszczaków 4/6 SZYCIE SERDUSZEK
10:00-13:00 |Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych, ul. Bałtycka 37a OTWARTE ZAJĘCIA WE WSPINANIU na sztucznej ściance dla każdego
10:00-14:00 | Przewozy Regionalne, Dworzec Główny, pl. Konstytucji 3 Maja 1 POCIĄG DO SERC – przejazd Elfem, drezyną, szkolenie „małego maszynisty” itp.
10:00-16:30 | Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Kętrzyńskiego 10 GRAMY Z POMPĄ W SP 15 – występy uczniów, zabawy z fantami, pokaz tańca Capoeira, turniej sportowy, 5. Orkiestrowe Dyktando Ortograficzne, kiermasz książek, pchli targ, Wiejska Chata, Serduszkowa Kawiarenka, degustacja soków i pomiar cukru
10:00-17:00 | Warmińsko-Mazurski Cech Naturoterapeutów, ul. Prosta 38 PRZEZ NATURĘ DO ZDROWIA – zabiegi i konsultacje radiestetów, masażystów, fizjoterapeutów i innych naturoterapeutów
10:00-20:00 | Warmiolandia – Kraina Warmisia, ul. Lubelska 29g WIELKIE GRANIE Z WARMISIEM – animacje dla dzieci i nie tylko
11:00 | Jezioro Długie PRZEDPOŁUDNIOWY ORKIESTROWY BIEG MUNDUROWYCH
11:00-12:00 | Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Ukiel", ul. Jeziorna KĄPIEL MORSÓW oraz pokazy taneczne i ratownictwa medycznego
11:00-13:00 | Centrum Rekreacyjno-Sportowe „Ukiel", ul. Jeziorna BEZPIECZNY LÓD – pokaz akcji ratunkowej i prezentacja sprzętu używanego przez olsztyńskie służby ratunkowe
11:00-13:00 | Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Moniuszki 10 JEDYNKA GRA Z WOŚP – koncert uczniów SP 1, kawiarenka i sklepik „za datek”
11:00-14:00 | Aura Centrum Olsztyna, al. Piłsudskiego 16 WOŚP w Aura Centrum Olsztyna – w atrium występy, pokazy kuglarskie i animacje dla dzieci, a przed biblioteką Abecadło, loteria fantowa MZPiTU
11:00-14:00 | Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania, ul. Artyleryjska 3f LOTERIADA WSIiZ
11:00-17:00 |Wydział Nauk Humanistyczno-Społecznych w Olsztynie, WSP im. Janusza Korczaka
w Warszawie, ul. Sikorskiego 23 OD PRZEDSZKOLA DO AKADEMII – doświadczenia i warsztaty dla dzieci i dorosłych, konkursy, zabawy ruchowe, pokazy chodzenia na szczudłach, fryzjerstwa, makijażu i samochodów uczestniczących w Night Power, przejażdżki konne, koncerty Ani Brody, polowanie na fanty, fontanna czekoladowa, poczęstunki
i inne atrakcje
12:00-13:30 | Biblioteka Abecadło (Aura Centrum Olsztyna), al. Piłsudskiego 16 SERDUSZKOWY BAL – konkursy, zabawy, przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek”, występ studentów Instytutu Muzyki UWM pt. „Kolędy i pastorałki”, stoisko wolontariuszy i pracowników MZPiTU
12:00-14:00 | Pływalnia Uniwersytecka, ul. Tuwima 9 SPACERY PODWODNE – zajęcia z podstaw nurkowania, ćwiczenia ze sprzętem nurkowym
12:00-15:00 | Galeria Rynek MOK ul. Stare Miasto 24/25 PROSTO Z SERCA – występy, malowanie twarzy, kącik małego artysty, loteria fantowa i poczęstunek
12:00-15:00 | Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych, ul. Paderewskiego 10 AKADEMIA KARATE – zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci i młodzieży
12:00-16:00 | Stare Miasto, róg ul. Staromiejskiej i św. Barbary GOLDEN RETRIEVERY DZIECIOM – poznaj nas i nasze psy
12:00-17:00 | Stare Miasto …TO JAK, POMOŻECIE? – pokaz zabytkowych samochodów i motocykli, przejażdżki
12:00-19:00 | Stare Miasto, plac przy Scenie Staromiejskiej Kampania UNIWERSYTETU NOWOCZESNEGO OBYWATELA z zakresu zdrowia rodziny i jej bezpieczeństwa
12:00-20:00 | Galeria Warmińska, ul. Tuwima 26 SCENA WOŚP w Galerii Warmińskiej Wystąpią: Sara Szymczak i MABS, Olsztyńska Grupa Smyczkowa ABSOLWENT z Miejskiego Ośrodka Kultury, Soul’s Sound, quizy i zabawy dla dzieci z Grupą Happy, Kendo Shodokan Olsztyn, Grupa Skrzypcowa SUZUKI, Orkiestra Wiolonczelowa i mali pianiści - uczniowie z Państwowej Szkoły Muzycznej
w Olsztynie oraz Powiatowej Szkoły Muzycznej w Dywitach, uczniowie Studia Gitary GOOSTAW, m.in.: Oliwia Mrozowicz, Mateusz Wodzicki i Julia Horba, Zespół Fletowy, Chór DeNovo, Teatr Form Niezależnych
– Korzunowicz z „Teatralną Wyczarowywanką”, Binge, TEB Edukacja, Kilometrowa Orkiestra Świątecznej Pomocy, a na zakończenie: Jafia – współtwórcy hymnu WOŚP
13:00-14:45 |Automobilklub Warmiński, ul. Nowowiejskiego 1 21. JAZDA Z MISTRZEM – przejazdy w roli pilota z najlepszymi kierowcami Warmii i Mazur
13:00-18:00 | Galeria Warmińska, ul. Tuwima 26 KILOMETROWA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY – przebiegnij kilometr na bieżni, odbierz pieniądze
i wrzuć do puszki
14:00 |od Ratusza do ul. Kętrzyńskiego IV Bieg POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ (rejestracja uczestników w Ratuszu od godz. 12:00)
14:00-18:00 | sala koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia, ul. Kościuszki 39 DWA KONCERTY – wystąpią uczniowie Szkoły Muzycznej „Yamaha” i Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia
15:00-18:00 | Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach, ul. Olsztyńska 28 POZYTYWNIE ZAKRĘCENI – Od przedszkola do Seniora – koncert amatorskich zespołów Gminy Dywity, kącik pluszaka, Orkiestrowa Kawiarenka
15:00-19:30 | Galeria Rynek MOK ul. Stare Miasto 24/25 ORKIESTRA W GALERII – pokaz filmów animowanych „Wstęga Warmińska”, czyli „Tryptyk znad Łyny” w reż. Adama Smoczyńskiego, zabawy i animacja teatralna dla dzieci, licytAkcje prac olsztyńskich artystów
15:00-21:30 | Scena WOŚP na Targu Rybnym Koncerty grup: NARVANI, TRAFFIC JUNKY, PO GODZINACH, HITANO, NAJLEPSZY PRZEKAZ W MIEŚCIE
17:00 | Wojewódzka Biblioteka Publiczna, ul. Stare Miasto 33 ŚPIEWANKI TURYSTYCZNE z udziałem publiczności
20:00 | Targ Rybny i przy Galerii Warmińskiej ŚWIATEŁKO DO NIEBA
CiałoShow
od: 3 listopada 2023 do: 5 listopada 2023
Kamienica Naujacka MOK
ul. Dąbrowszczaków 3 Olsztyn
10 780samorozwoj
Na Warniji godowam po warnijsku // Kursy gwary i kultury warmińskiej
1 października 2023 - 00:15
Kamienica Naujacka
Dąbrowszczaków 3 Olsztyn
13 347samorozwoj
Desant Kultury 2023/2024 - NABÓR
od: 5 września 2023 do: 29 września 2023
Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie
ul. Dąbrowszczaków 3 Olsztyn
10 385samorozwoj
LETNI UNIWERSYTET IM. AMBROŻEGO KLEKSA
26 sierpnia 2023 - 13:00jest więcej terminów
Zajezdnia Trolejbusowa MOK
Knosały Olsztyn
12 186samorozwoj
#MamyNaToRadę! Stream charytatywny dla Wirtualnej Poradni Pedagogicznej
od: 29 lipca 2023 do: 30 lipca 2023
OOO Olsztyn
operator.edu.pl Olsztyn
468 840samorozwoj
Rośliny legalne / rośliny nielegalne Renesans psychodeliczny
25 maja 2023 - 18:00
Galeria Dobro
Stare Miasto 24/25 Olsztyn
8 920samorozwoj
Eksponat Miesiąca: Zalepka szkoły żandarmów w Olsztynie
24 maja 2023 - 18:00
Zajezdnia trolejbusowa
Knosały Olsztyn
8 913samorozwoj
SEO Poland On Tour by Linkhouse
19 maja 2023 - 18:00
Handmade Cafe & Pub
Kołłątaja 8 Olsztyn
9 184samorozwoj
Spacer z Muzeum Nowoczesności „Wokół Woli Zamkowej”
13 maja 2023 - 21:00
Muzeum Nowoczesności
ul. Knosały 3b Olsztyn
8 863samorozwoj
Eksponat Miesiąca: Zapałki z Olsztyna
12 kwietnia 2023 - 17:00
Zajezdnia Trolejbusowa MOK
Knosały Olsztyn
10 699samorozwoj
PATENCIARZ DOMOWY/zgłoszenia
od: 9 marca 2023 do: 26 marca 2023
Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie
ul. Dąbrowszczaków 3 Olsztyn
8 229samorozwoj
Hermann Ganswindt – szaleniec czy wizjoner?
16 marca 2023 - 17:00
Zajezdnia trolejbusowa
Knosały Olsztyn
5 862samorozwoj
Spacer z Muzeum Nowoczesności Park Pamięci Śródmieście
25 lutego 2023 - 12:00
Muzeum Nowoczesności
ul. Knosały 3b Olsztyn
7 514samorozwoj
Sen Kamienicy
18 lutego 2023 - 15:00
Kamienica Naujacka MOK
ul. Dąbrowszczaków 3 Olsztyn
8 932samorozwoj
Jak spać, żeby się wyspać?
16 lutego 2023 - 18:00
Sala pod Amfiteatrem
Okopowa Olsztyn
6 960samorozwoj
Eksponat miesiąca: Pierwsza powojenna mapa turystyczna Olsztyna
16 lutego 2023 - 17:00
Zajezdnia trolejbusowa
Knosały Olsztyn
7 598samorozwoj
Wstydzioszki nasze powszednie // Nabór!
od: 17 stycznia 2023 do: 5 lutego 2023
Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie
ul. Dąbrowszczaków 3 Olsztyn
8 613samorozwoj