Kompozycja dla Filharmonii - II Koncert na flet i orkiestrę – Marty Ptaszyńskiej
- 20 listopada 2020, piątek» 19:00
Piotr Sułkowski – dyrygent Agata Igras – flet Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej
W programie:
Marta Ptaszyńska – II Koncert na flet i orkiestrę (premiera światowa)
Ludwig van Beethoven – III Symfonia Es-dur „Eroica” op. 55
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, w ramach programu „Zamówienia kompozytorskie”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca
Balonowe Show
20 marca 2019 - 18:30
Auditorium Maximum
al. Wojska Polskiego 13 Olsztyn
43 369muzyka
Stara Szkoła
17 marca 2019 - 18:00
Galeria Sowa
ul. Zamkowa 2 Olsztyn
8 931muzyka
Anna Maria Jopek
17 marca 2019 - 19:00
Warmińsko – Mazurska Filharmonia im. Feliksa Nowowiejskiego
Bartosza Głowackiego 1 Olsztyn
24 341muzyka
Jezioro Łabędzie - Rosyjski Klasyczny Balet Moskwy
17 marca 2019 - 19:00
Hala Urania
Piłsudskiego 44 Olsztyn
121 333muzyka
Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree
16 marca 2019 - 18:00
Auditorium Maximum
al. Wojska Polskiego 13 Olsztyn
434 263muzyka
Sebastian Riedel & CREE
16 marca 2019 - 18:00
Auditorium Maximum
al. Wojska Polskiego 13 Olsztyn
283 815muzyka
Kraków Street Band
14 marca 2019 - 19:00
Galeria Sowa
ul. Zamkowa 2 Olsztyn
98 441teatr
Yellow Horse
13 marca 2019 - 19:30
Galeria Sowa
ul. Zamkowa 2 Olsztyn
19 239muzyka
NAGROBKI GRAJĄ MUMINKI vol. III
9 marca 2019 - 20:00
Amfiteatr im. Czesława Niemena
Zamkowa 1 Olsztyn
9 975muzyka
NAGROBKI GRAJĄ MUMINKI vol. III
9 marca 2019 - 20:00
Amfiteatr im. Czesława Niemena
Zamkowa 1 Olsztyn
8 726muzyka
Alibi od zaraz
9 marca 2019 - 16:00/19jest więcej terminów
Auditorium Maximum
al. Wojska Polskiego 13 Olsztyn
679 631teatr
Być jak Elizabeth Taylor
9 marca 2019 - 17:00
Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe UWM
ul. B. Dybowskiego 11 Olsztyn
1 007 222teatr
Blue Sounds
7 marca 2019 - 19:00
Galeria Sowa
ul. Zamkowa 2 Olsztyn
8 389muzyka
PAMARUNA: RUMIŃSKA / BETLEY
7 marca 2019 - 18:00
Amfiteatr im. Czesława Niemena
Zamkowa 1 Olsztyn
8 612muzyka
PAMARUNA
7 marca 2019 - 19:00
Sala Kameralna pod Amfiteatrem MOK
Okopowa Olsztyn
8 766muzyka
W Rytmie Flamenco
3 marca 2019 - 18:00jest więcej terminów
Galeria Sowa
ul. Zamkowa 2 Olsztyn
9 645muzyka
XXXV JUBILEUSZOWY KONCERT KAZIUKOWY: ZAPUSTY NA WILEŃSZCZYŹNIE
2 marca 2019 - 11:00
Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe UWM
ul. B. Dybowskiego 11 Olsztyn
8 598muzyka