koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
zmodyfikowano  14 godzin temu

Emocje - co to takiego? FESTIWAL ANIMA (4+)

Olsztyn »
CO jest GRANE » 440 wyświetleń od 9 czerwca 2026

Olsztyn » Bartosza Głowackiego 17 » NA MAPIE

Przedstawienie zabiera widzów w emocjonalną podróż. Odpowiada na pytania, skąd się biorą uczucia, jak wyglądają i gdzie są odczuwane w ciele, przedstawiając je w formie rozbrykanych lalek i małych stworków Zamiast dosłownego przekazu, opiera się na wyobraźni, muzyce, nieoczywistych piosenkach oraz ekspresji. Pozwala to dzieciom swobodnie zgłębiać psychologiczne zagadnienia

Cel: Zrozumieć, że nie ma „złych” emocji—każda jest informacją o tym, co dzieje się w naszym wnętrzu.

zmodyfikowano  14 godzin temu
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ