koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
zmodyfikowano  3 lata temu  »  

TECHNOlogic & BE Kolektiv pres. Kaskada Open air

Poznań »
CO było GRANE - ARCHIWALNE TERMINY » » 5 745 wyświetleń od 15 kwietnia 2015
  • od: 26 czerwca 2015, piątek
    do: 28 czerwca 2015, niedziela

Berlin Ekspres Kolektiv i TECHNOlogic łączą siły! Zapewne tęsknicie za plażą, kąpielą i techno w tle? Zapraszamy was na 2 dniowy festiwal! 2 sceny, pole namiotowe, plaża i mnóstwo pozytywnej energii czeka na was nad urokliwym Jeziorem Kierskim! Występami uraczą was świetni dj’e i producenci z Niemiec, Francji i Polski. Zapraszamy serdecznie!

Berlin Ekspres Kolektiv and Technologic join forces! We suppose you miss beach and bath with techno in the background? We invite you for 2 days' festival! 2 stages, campsite and plenty of positive energy wait for you by charming Lake Kiekrz! You'll hear djs and producers form Germany, France and Poland. See you there! More info soon.

Bilety/Tickets

Przedsprzedaż - 1 pula limitowana!!!: 25zł (1dzień) 40 zł (2 dni) 50 zł (2 dni + pole namiotowe) 120 zł (1 dzień + hotel ze śniadaniem) 220 zł (2 dni + hotel ze śniadaniem) W celu zakupu biletu prosimy o kontakt na: biletyopenair@gmail.com

W dzień imprezy: 30 zł (1 dzień) 50 zł (2 dni) 60 zł (2 dni + pole namiotowe)

Presale early bird offer limited!!!: 25 zl (1 day) 40 zl (2 days) 50 zl (2 days + camping) 120 zł (1 day + hotel with breakfast) 220 zł (2 days + hotel with breakfast) To buy it, please contact us on: biletyopenair@gmail.com

On the day of the party: 30 zl (1 day) 50 zl (2 days) 60 zl (2 days + camping)

PODZIAŁ NA DNI:

Piątek (start godz. 20): Aparde Jozak Sander Maureen & U-Nick Juniore Conradq Tralien Tayler Redroom Bari Capo Shari Vari Gunther Shwartz

Sobota (start godz. 16): Marcin Czubala Boqusia Brener Modular System Kaotik Joana Vveeaa El'mirka Diskoleptikk Hovhannes Asatour Kuba Jeske/Wency Michał Gutkowski Goga Paul Gavronsky Marcin Woszczak Dj We will see Just me

Line up:

  • Marcin Czubala/ C&C Bookings / Poznań, PL (https://soundcloud.com/marcinczubala)

  • Aparde/ Stil vor Talent / Berlin, DE (https://soundcloud.com/aparde)

  • Modular Systems / Advanced / Summer Contrast / TECHNOlogic / Berlin DE (https://soundcloud.com/modularsystems)

  • Boqsia Berner/ Kicksomatic / Moonplay Records | Berlin Koszalin, PL (https://soundcloud.com/boqsiaberner) (https://www.mixcloud.com/boqsiaberner/)

  • Jozak Sander/ elektrotribe / Sisyphos / Berlin, DE (https://soundcloud.com/jozaksander)

  • Juniore - Alex Kubaczewski & Conradq / C&C Bookings / Poznań, PL (https://soundcloud.com/conradq)

  • Kaotik / Elite Records (Mexico) / Playground / Poznań, PL (https://soundcloud.com/kaotikofficial)

  • Gunther Schwartz / Summer Contrast / Świdwin, PL (https://soundcloud.com/mr-black-14)

  • Konrad Kuśmierski aka Dj We Will See / TECHNOlogic / Summer Contrast / Świdwin, PL (https://soundcloud.com/konrad-kusmierski)

  • Marcin Woszczak / TECHNOlogic / Summer Contrast / Koszalin, PL (https://soundcloud.com/marcin-wosiu)

  • Antoni Pietras / TECHNOlogic / Summer Contrast / Świdwin, PL

  • Capo / MØDULE / Katowice, PL (https://www.mixcloud.com/capo/)

  • Tralien / ATOM / 8 BiTÓW / Poznań, PL (https://soundcloud.com/tralien)

  • Joana / Rec.Out / Poznań PL (https://soundcloud.com/joana)

  • Redroom / Lethal Dose Recordings / Poznań, PL (https://soundcloud.com/redroompl)

  • Maureen & U-Nick / Ingenium Bookings / Wrocław/Płock, PL (https://soundcloud.com/maureen-unick)

  • Hovhannes Asatour / Paryż, FR (https://soundcloud.com/hovhannes-asatour)

  • Michal Gutkowski / Poznan, PL (https://soundcloud.com/michalgutkowski)

  • Shari Vari / BRNTB / OX / Łódź, PL (https://soundcloud.com/shari-vari)

  • VVEEAA / Parquet Recordings / London, GB (https://soundcloud.com/vveeaa)

  • El'mirka / PLUG & PLAY Bookings / Zielona Góra, PL (https://soundcloud.com/elmirka)

  • Goga M aka Lil Bustard / Warszawa, PL (https://www.mixcloud.com/gogam/)

  • Kuba Jeske / 8 BiTÓW / Poznań (https://soundcloud.com/kuba-jeske)

  • Tayler / Audiopole / Poznań, PL (https://soundcloud.com/mark_tayler)

  • Wency / 8 BiTÓW / Poznań, PL

  • just.me / Dirrty Pnts / Out SIDE / Gorzów Wlkp., PL

  • Paul Gavronsky / QARMA AGENCY / Szczecin PL (https://soundcloud.com/pavo-celeste)

Partnerzy: Summer Contrast Retro Guide Polish Rave Order

autor:
zmodyfikowano  3 lata temu  »  
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ