koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

INFORMACJA:

dla zakresu jest nie ma danych
dlatego przekierowano do zakresu BYŁO
dla zakresu jest nie ma danych
dlatego przekierowano do zakresu BYŁO
OK

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
zmodyfikowano  6 godzin temu

RENATA PRZEMYK „BABĘ ZESŁAŁ BÓG!

Poznań »
CO jest GRANE » 686 wyświetleń od 13 maja 2026

Poznań » Gen. Tadeusza Kutrzeby 10 » NA MAPIE

Renata Przemyk - z wykształcenia bohemistka, wymyka się szufladkom i zbyt ciasnym dla niej definicjom z powodzeniem łącząc style i gatunki muzyczne. Jej charakterystyczny mocny głos sprawia, że trudno ją pomylić z kimkolwiek innym. Charyzmatyczna, mroczna a jednocześnie wiecznie uśmiechnięta, hipnotyzująca spojrzeniem, zagadkowa i prowokująca do myślenia, Renata Przemyk nie pozostawia słuchaczy obojętnymi. Od ponad trzydziestu lat z niespożytą energią gra koncerty, nagrywa kolejne płyty. Głosem raz czystym raz chropawym, w pięknej balladzie czy ostrym rockowym numerze przekazuje słuchaczom emocje w najczystszej postaci. Wychodząc w swej muzyce od surowego, post punkowego brzmienia, poszerza konsekwentnie instrumentarium, eksperymentuje z brzmieniami i jest współproducentem własnych płyt.

Koncert „BABĘ ZESŁAŁ BÓG” to nie tylko okazja do posłuchania znanych i lubianych piosenek, takich jak „Kochaj mnie jak wariat”, „Kochana” czy „Bo jeśli tak ma być”, ale także do odkrycia mniej znanych perełek, które poruszają do głębi. Artystka, dzięki swojej charyzmie i niezwykłemu głosowi, potrafi nawiązać wyjątkowy kontakt z publicznością, tworząc niezapomnianą atmosferę. Koncerty Renaty Przemyk to prawdziwe święto muzyki, które pozostaje w pamięci na długo po ich zakończeniu.

zmodyfikowano  6 godzin temu
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ