koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
Drukarnia KID - Czas na Kalendarz
zmodyfikowano  4 lata temu

Jezioro łabędzie

CO było GRANE - ARCHIWALNE TERMINY » » 23 128 wyświetleń od 12 stycznia 2015
  • 23 maja 2017, wtorek
    » 09:00
  • 6 kwietnia 2017, czwartek
    » 09:00, 18:00
  • 12 lutego 2017, niedziela
    » 19:00
  • 11 lutego 2017, sobota
    » 19:00
  • 4 lutego 2017, sobota
    » 19:00
  • 2 lutego 2017, czwartek
    » 09:00
  • 1 lutego 2017, środa
    » 09:00, 11:30
  • 31 stycznia 2017, wtorek
    » 09:00
  • 29 stycznia 2017, niedziela
    » 19:00
  • 28 stycznia 2017, sobota
    » 19:00

Piotr Czajkowski

  • choreografia: Kenneth Greve
  • kierownictwo muzyczne: Mieczysław Nowakowski
  • scenografia: Anna Kontek
  • reżyseria światła: Marek Rydian
  • asystent choreografa: Kimmo Sandell
  • współpraca muzyczna: Wiktor Lemko
  • pedagog baletu: Uran Azymov

OBSADA:

  • Katarzyna Samól - Odetta-Odylia
  • Karolina Wiśniewska
  • Agnieszka Wolna
  • Dominik Muśko - Zygfryd
  • Mateusz Sierant
  • Dymitr Tenytski
  • Arkadiusz Gumny - Rotbart
  • Mateusz Sierant
  • Taras Szczerban
  • Dymitr Tenytski
  • Stephane Aubry - Benno
  • Wiktor Dawydiuk
  • Mateusz Sierant
  • Gento Yoshimoto
  • Anna Gumna - Pas de trois
  • Maria Kielan-Łopatin
  • Ekaterina Kitajewa
  • Iga Krata
  • Marika Kucza
  • Paulina Majda
  • Pauline Puicercus
  • Shino Sakurado
  • Lidia Zwolińska
  • Anna Gumna - Małe Łabędzie
  • Maria Kielan-Łopatin
  • Iga Krata
  • Marika Kucza
  • Paulina Majda
  • Pauline Puicercus
  • Shino Sakurado
  • Katarzyna Samól
  • Lidia Zwolińska
  • Dominika Babiarz - Duże Łabędzie
  • Aleksandra Brzezowska
  • Ekaterina Kitajewa
  • Hanna Panas
  • Karolina Wiśniewska
  • Agnieszka Wolna
  • Ekaterina Kitajewa - Taniec hiszpański
  • Shino Sakurado
  • Dominika Babiarz - Taniec węgierski
  • Maria Kielan-Łopatin
  • Arkadiusz Gumny
  • Jakub Starzycki
  • Taras Szczerban
  • Katarzyna Samól - Taniec rosyjski
  • Karolina Wiśniewska
  • Agnieszka Wolna
  • Monika Gałęska - Królowa
  • Andrzej Płatek - Generał
  • Ryszard Dłużewicz - Ambasadorowie
  • Artur Furtacz
  • Paweł Kromolicki
  • Beata Macioszczyk - Niania
  • soliści, koryfeje, zespół baletowy, uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu, statyści - Łabędzie, Kadeci, Wieśniacy, Damy dworu, Dworzanie
zmodyfikowano  4 lata temu
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ