Wszystkiego Najlepszego - koncert w Osiecznej
Centrum Kultury i Biblioteka w Osiecznej
Osieczna k/Leszno » Krzywińska 4 » NA MAPIE
- 12 września 2026, sobota

Wszystkiego Najlepszego - koncert w Osiecznej
Centrum Kultury i Biblioteka w Osiecznej zaprasza na koncert zespołu Wszystkiego Najlepszego, jednej z najbardziej rozpoznawalnych formacji polskiej sceny poezji śpiewanej i piosenki autorskiej. Twórczość zespołu to połączenie poetyckich tekstów, subtelnych aranżacji oraz brzmień inspirowanych muzyką folkową i akustyczną. Podczas koncertu publiczność usłyszy utwory, które od lat cieszą się uznaniem słuchaczy, a także kompozycje pełne refleksji, emocji i muzycznej wrażliwości.
To propozycja dla wszystkich miłośników ambitnej muzyki, pięknych melodii i wyjątkowej atmosfery koncertów na żywo.
Wszystkiego Najlepszego
Sławomir Szymeczko, Iwo Jankowski, Maciej Rzeźnikowski, Beata Łapińska, Justyna Rzeźnikowska
Zespół "Wszystkiego Najlepszego" to grupa tworząca i wykonująca własne piosenki z klimatu Krainy Łagodności, piosenki poetyckiej, poezji śpiewanej i ballady w większości nadające się do wspólnego śpiewania. Takie piosenki jak "Taradajka", "Jesienne oczekiwanie" i wiele innych odnaleźć można w wielu śpiewniczkach. "Wszystkiego Najlepszego" powstał lata temu i wyśpiewał wiele głównych nagród na najważniejszych festiwalach piosenki turystycznej, przeglądach poezji śpiewanej czy piosenki studenckiej m.in. kilkakrotnie na Yapie, Bakcynaliach w Lublinie, na Danielce, na Ogólnopolskiej Turystycznej Giełdzie Piosenki Studenckiej w Szklarskiej Porębie, na Bazunie, Krakowskim Festiwalu Studenckim i wielu innych. Po latach przerwy zespół wrócił wydając w 2017 roku płytę "Na przekór przyszłej Korekcie", tworzy nowe piosenki i koncertuje. W 2019 zespół wydał płytę "Wygnani Poeci" a teraz wydaje trzecią płytę "Małe miasteczka". Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl






