Bass Planet 2019
BASS PLANET – Ostatnia Edycja w PERONIE 5
Razem z Wami ekipa Bass Planet Poland rozpoczyna kolejną dekadę na Planecie Bassu! 16 marca 2019 r. już jedenasty raz spotkamy się w Peronie 5 na największym klubowym festiwalu na Pomorzu Zachodnim, by uczcić urodziny legendy muzyki elektronicznej i waszego ulubieńca zarazem – WestBam’a 💥 Ta edycja będzie wyjątkowa, bo ostatnia…
➡ W 2019 roku po raz ostatni spotkamy się w klubie Peronie 5! Na Czarnieckiego 8i od początku Lokomotiv Club przeżyliśmy naprawdę dużo pięknych chwil 🍻 Więc zadbamy, by finał tej zabawy był wyjątkowo udany i zapadł Wam wszystkim w pamięci. Zadba o to najlepsze grono artystów oraz nasz Ukochany Solenizant 😎
Serdecznie zapraszamy 😁
Bass Planet Poland & Dirty Funk Records
Lineup:
Main Floor: (Bass Music, House, Techno)
∆ WESTBAM (Birthday Djset - Bass Planet – Berlin DE)
∆ NOEMI BLACK (Technical Vibe – Ravensburg DE)
∆ HARDY HARD (Hardhooks - Bass Planet – Berlin DE)
∆ BREAKS MAFIA (Selecta Breaks rec. – Huelva ES)
∆ RASCO (Selecta Breaks rec. – Huelva ES)
∆ PERFECT KOMBO (Selecta Breaks rec. – Huelva ES)
∆ HARAKIRI BREAKS BROTHERS (Ova Da Top – Ostrava CZ)
∆ MARTIN TELEMANN (Bass is Boss - Karlsruhe DE)
∆ DISCOX (Prozak 2.0 resident – Bielsko Biała PL)
∆ NU:TEK (Napalm Music/Bass Arena – Katowice PL)
∆ MACASTER (Dirty Funk / Nitodrum – Kołobrzeg PL)
∆ CHERRY aka BREAKnTUNE (Bass Planet – Szczecin PL)
∆ JAYKOSY (Wicked Tunes / Bass Planet – Berlin DE)
∆ GUEST 69 (Dirty Funk - Amsterdam NL)
∆ QUSI (Euforia Dzwieku – Gorzow PL)
+ ROLLIN THUNDER on the decks (Tresor – Berlin DE)
Second Floor: (House, Breakbeat, Techno)
∆ EBOLA (History Of Techno – Poznan PL)
∆ HELLBOY (We Fight For Techno - Krakow PL)
∆ BOHO (Napalm Music – Kraków PL)
∆ DIDA (Mayday Poland - Zbaszyn PL)
∆ DEAKALUKA (Dirty Funk Rec. – Szczecin PL)
∆ ADAM HIGHWAY (Dirty Funk – Malbork PL)
∆ PRODESH (Dirty Funk – Recklinghausen DE)
∆ MARTIN SHAFT (Technica – Kołobrzeg PL)
∆ LUKAS HUTTNER (Technical.me – Kołobrzeg PL)
∆ PECEQ (The Colors of Music – Szczecin PL)
∆ LUKE WEED SMOKER (Sick Rabbits Crew – Slubice PL)
∆ ALEXSUNTHE’R (Dirty Funk - Szczecin)
∆ 4MOONHEADS (Police/Trzebież PL)
+ zwycięzcy konkursu Djskiego
Podstawowe informacje:
Data: 16.03.2019 (Sobota)
Miejsce: Hala 5 Peron, Ulica Stefana Czarnieckiego 8i (Była Lokomotywa)
Start: 20:00 – 06:30
Profile artystów:
WESTBAM - http://www.facebook.com/westbam
NOEMI BLACK - https://www.facebook.com/NoemiBlack
HARDY HARD - http://www.facebook.com/HardyHard.official
BREAKS MAFIA - https://www.facebook.com/BreaksMafia
RASCO - https://www.facebook.com/DjRasco
PERFECT KOMBO - https://www.facebook.com/PerfectKombo
ROLLIN THUNDER - https://www.facebook.com/rollinthunderrr
HARAKIRI BREAKS BROTHERS - https://www.facebook.com/harakiricz
MARTIN TELEMANN - http://www.facebook.com/M.Telemann
JAYKOSY - http://www.facebook.com/JayKosy
CHERRY aka BREAKnTUNE - http://www.facebook.com/BreakNtuneDF
COPECKY - http://www.facebook.com/copeckyed
MACASTER - http://www.facebook.com/macaster.dirtyfunk
PRODESH - https://www.facebook.com/prodeshsound
GUEST 69 - http://www.mixcloud.com/guest69
HELLBOY - http://www.facebook.com/djhellboymusic
DIDA - https://www.facebook.com/Dida-780116258774185/?fref=ts
LUGO - https://www.facebook.com/lugo.thecolofmusic
DEAKALUKA - https://www.facebook.com/deakalukax
LUKE WEED SMOKER- https://www.facebook.com/DjLukeWeedSmoker
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Bass Planet Team
Daria Zawiałow - Helsinki tour 3.0
18 lutego 2020 - 19:00
Filharmonia Szczecin
ul. Małopolska 48 Szczecin
24 551muzyka
Aplauz Show - Sztuka z Uwodzenia
17 lutego 2020 - 18:00
Novotel Szczecin Centrum
3 Maja 31 Szczecin
126 334muzyka
Aplauz Show - Master of Sex
17 lutego 2020 - 20:30
Stara Rzeźnia
Tadeusza Wendy 14 Szczecin
130 744muzyka
Aplauz Show - Sztuka z Uwodzenia
17 lutego 2020 - 18:00
Stara Rzeźnia
Tadeusza Wendy 14 Szczecin
129 964muzyka
Master of SEX
17 lutego 2020 - 20:30
Novotel Szczecin Centrum
3 Maja 31 Szczecin
725 637teatr
KORTEZ PRZEDPREMIEROWO 2019/2020 TOUR
21 stycznia 2020 - 20:00
Filharmonia Szczecin
ul. Małopolska 48 Szczecin
177 766muzyka
Muzyczny czar wspomnień. Grażyna Brodzińska i Goście
13 stycznia 2020 - 19:00
Filharmonia Szczecin
ul. Małopolska 48 Szczecin
48 059muzyka
Betlejem w Polsce: "GŁOŚNA NOC", Szczecin
4 stycznia 2020 - 18:00
Netto Arena
ul. Władysława Szafera 3/5/7 Szczecin
11 671muzyka
Koncert Noworoczny - Wielka Gala Operetkowo-Musicalowa: Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej
2 stycznia 2020 - 19:00jest więcej terminów
Filharmonia Szczecin
ul. Małopolska 48 Szczecin
603 602teatr
Kolędy Świata - Szczecin
30 grudnia 2019 - 19:00
Kościół św. Piotra i Pawła
Plac św. Piotra i Pawła 4/5 Szczecin
12 633muzyka
KOLĘDY ŚWIATA
30 grudnia 2019 - 19:00jest więcej terminów
Kościół św. Piotra i Pawła
plac Świętych Piotra i Pawła 4 Szczecin
148 036muzyka
GLENN MILLER ORCHESTRA
18 grudnia 2019 - 19:00
Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie
ul. Małopolska 48 Szczecin
12 226muzyka
GLENN MILLER ORCHESTRA 2019
18 grudnia 2019 - 19:00
Filharmonia Szczecin
ul. Małopolska 48 Szczecin
87 674muzyka
Jubileusz 70-lecia | Andrzej Sikorowski z Zespołem - Szczecin
17 grudnia 2019 - 19:00
Filharmonia Szczecińska - im. Mieczysława Karłowicza
pl. Armii Krajowej 1 Szczecin
10 347muzyka
Andrzej Sikorowski z zespołem - Jubileusz 70- lecie
17 grudnia 2019 - 19:00
Filharmonia Szczecin
ul. Małopolska 48 Szczecin
119 134muzyka
Andrzej Sikorowski z Zespołem. Jubileusz 70-lecia.
17 grudnia 2019 - 19:00
Filharmonia Szczecin
ul. Małopolska 48 Szczecin
111 902muzyka
Andrzej Sikorowski z zespołem
17 grudnia 2019 - 19:00
Filharmonia Szczecin
ul. Małopolska 48 Szczecin
226 477muzyka