(Nie)znajomi
Michał Żurawski, Aleksandra Domańska
- 15 grudnia 2019, niedziela» 16:00
- 16 października 2019, środa» 17:40
- 15 października 2019, wtorek» 17:30
- 14 października 2019, poniedziałek» 17:30
- 13 października 2019, niedziela» 17:30
- 12 października 2019, sobota» 17:30
- 11 października 2019, piątek» 17:30
- 10 października 2019, czwartek» 12:30, 15:30, 19:00, 21:30
- 9 października 2019, środa» 16:10, 19:00, 21:30
- 8 października 2019, wtorek» 13:00, 16:30, 19:00, 21:30
- 7 października 2019, poniedziałek» 13:00, 16:30, 20:00, 21:50
- 6 października 2019, niedziela» 13:00, 16:30, 19:00, 21:30
- 5 października 2019, sobota» 13:00, 16:30, 21:15
- 4 października 2019, piątek» 13:00, 16:50, 19:10, 21:30
- 3 października 2019, czwartek» 13:30, 16:00, 18:00, 20:45
- 1 października 2019, wtorek» 13:15, 16:15, 18:00, 20:45
- 30 września 2019, poniedziałek» 13:50, 16:10, 18:05, 20:45
- 29 września 2019, niedziela» 13:30, 16:00, 18:00, 20:45
- 28 września 2019, sobota» 13:30, 16:00, 18:00, 20:45
- 27 września 2019, piątek» 13:30, 16:00, 18:30, 20:45
- 22 września 2019, niedziela» 20:30
- 21 września 2019, sobota» 19:15
- 16 września 2019, poniedziałek» 18:30
- 15 grudnia 2019, niedziela» 16:20
- 23 października 2019, środa» 20:15
- 22 października 2019, wtorek» 20:15
- 21 października 2019, poniedziałek» 20:15
- 20 października 2019, niedziela» 20:15
- 19 października 2019, sobota» 20:15
- 18 października 2019, piątek» 20:15
- 17 października 2019, czwartek» 12:00, 14:30, 16:45, 19:15, 21:45
- 16 października 2019, środa» 12:00, 14:30, 16:45, 19:15, 21:45
- 15 października 2019, wtorek» 12:00, 14:30, 16:45, 19:15, 21:45
- 14 października 2019, poniedziałek» 11:00, 14:30, 16:45, 19:15, 21:45
- 13 października 2019, niedziela» 12:00, 14:30, 16:45, 19:15, 21:45
- 12 października 2019, sobota» 12:00, 14:30, 16:45, 19:15, 21:45
- 11 października 2019, piątek» 12:00, 14:30, 16:45, 19:15, 21:45
- 10 października 2019, czwartek» 10:45, 11:30, 14:00, 15:10, 16:30, 19:00, 20:00, 21:30, 22:30
- 9 października 2019, środa» 10:45, 11:30, 14:00, 15:15, 16:30, 19:00, 20:00, 21:30, 22:30
- 8 października 2019, wtorek» 10:45, 11:30, 14:00, 15:15, 16:30, 19:00, 20:00, 21:30, 22:30
- 7 października 2019, poniedziałek» 10:45, 11:30, 14:00, 15:15, 16:30, 19:00, 20:00, 21:30, 22:30
- 6 października 2019, niedziela» 10:45, 11:30, 14:00, 15:15, 16:30, 19:00, 20:00, 21:30, 22:30
- 5 października 2019, sobota» 10:45, 11:30, 14:00, 15:15, 16:30, 19:00, 20:00, 21:30, 22:30
- 4 października 2019, piątek» 10:45, 11:30, 14:00, 15:15, 16:30, 19:00, 20:00, 21:30, 22:30
- 3 października 2019, czwartek» 09:30, 11:30, 14:00, 16:30, 18:00, 19:00, 20:45
- 1 października 2019, wtorek» 09:30, 11:30, 14:00, 16:30, 18:00, 19:00, 20:45
- 30 września 2019, poniedziałek» 11:30, 14:00, 16:30, 18:00, 19:00, 20:45
- 29 września 2019, niedziela» 11:30, 14:00, 16:30, 18:00, 19:00, 20:45
- 28 września 2019, sobota» 11:30, 14:00, 16:30, 18:00, 19:00, 20:45
- 27 września 2019, piątek» 11:30, 14:10, 16:40, 18:00, 19:00, 20:45
- 22 września 2019, niedziela» 18:30
- 21 września 2019, sobota» 18:30
- 18 września 2019, środa» 18:30
- 20 listopada 2019, środa» 22:00
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 15:30, 22:00
- 14 listopada 2019, czwartek» 20:15
- 13 listopada 2019, środa» 16:00, 20:15
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 20:10
- 10 listopada 2019, niedziela» 20:10
- 9 listopada 2019, sobota» 16:00
- 8 listopada 2019, piątek» 16:00, 20:10
- 7 listopada 2019, czwartek» 16:30, 20:15
- 30 października 2019, środa» 10:55, 20:05
- 28 października 2019, poniedziałek» 10:55, 20:05
- 27 października 2019, niedziela» 13:55
- 26 października 2019, sobota» 10:55, 20:05
- 25 października 2019, piątek» 11:30, 14:10, 22:35
- 24 października 2019, czwartek» 11:00
- 23 października 2019, środa» 11:00, 20:15
- 22 października 2019, wtorek» 11:00, 20:15
- 21 października 2019, poniedziałek» 11:00, 20:15
- 20 października 2019, niedziela» 11:00, 20:15
- 19 października 2019, sobota» 11:00, 20:15
- 18 października 2019, piątek» 11:00, 20:15
- 17 października 2019, czwartek» 12:55, 15:15, 17:25, 20:10
- 16 października 2019, środa» 12:55, 15:15, 17:25, 20:10
- 15 października 2019, wtorek» 12:55, 15:15, 17:25, 20:10
- 14 października 2019, poniedziałek» 15:25, 17:25, 20:10
- 13 października 2019, niedziela» 13:30, 15:25, 17:25, 20:10
- 12 października 2019, sobota» 12:55, 15:15, 20:10
- 11 października 2019, piątek» 12:55, 15:15, 17:25, 20:10
- 10 października 2019, czwartek» 20:40
- 9 października 2019, środa» 11:20, 13:40, 16:00, 18:20, 20:40
- 8 października 2019, wtorek» 11:20, 13:40, 16:00, 18:20, 20:40
- 7 października 2019, poniedziałek» 11:20, 13:40, 16:00, 18:20, 20:40
- 6 października 2019, niedziela» 11:20, 13:40, 16:00, 18:20, 20:40
- 5 października 2019, sobota» 11:20, 13:40, 16:00, 18:20, 20:40
- 4 października 2019, piątek» 10:00, 13:40, 16:00, 18:20, 20:40
- 3 października 2019, czwartek» 12:50, 15:10, 16:10, 17:30, 18:30, 20:15
- 1 października 2019, wtorek» 10:30, 12:50, 15:10, 16:10, 17:30, 18:30, 20:00
- 30 września 2019, poniedziałek» 12:50, 15:10, 16:10, 17:20, 18:30, 20:15, 21:15
- 29 września 2019, niedziela» 10:30, 12:50, 15:10, 16:10, 17:30, 18:30, 20:00
- 28 września 2019, sobota» 10:30, 12:50, 15:10, 16:10, 17:30, 18:30, 20:00, 22:20
- 27 września 2019, piątek» 12:50, 15:10, 16:10, 17:30, 18:30, 20:00, 22:20
- 22 września 2019, niedziela» 16:30
- 21 września 2019, sobota» 16:30
2019 - Polska
- reżyseria: Tadeusz Śliwa
- scenariusz: Katarzyna Sarnowska, Tadeusz Śliwa
Tomasz Kot, Kasia Smutniak
Tomasz Kot, Michał Żurawski, Łukasz Simlat, Kasia Smutniak, Wojciech Żołądkowicz, Aleksandra Domańska, Maja Ostaszewska
Łukasz Simlat, Kasia Smutniak, Maja Ostaszewska
Michał Żurawski, Łukasz Simlat, Kasia Smutniak, Wojciech Żołądkowicz
Tomasz Kot, Michał Żurawski, Łukasz Simlat, Kasia Smutniak
Tomasz Kot, Michał Żurawski, Łukasz Simlat, Kasia Smutniak, Wojciech Żołądkowicz, Aleksandra Domańska, Maja Ostaszewska
Michał Żurawski, Wojciech Żołądkowicz, Aleksandra Domańska
Kasia Smutniak, Aleksandra Domańska, Maja Ostaszewska
Tomasz Kot, Michał Żurawski, Łukasz Simlat, Kasia Smutniak, Wojciech Żołądkowicz, Aleksandra Domańska, Maja Ostaszewska
Tomasz Kot, Michał Żurawski, Łukasz Simlat, Kasia Smutniak, Wojciech Żołądkowicz, Aleksandra Domańska, Maja Ostaszewska
Tomasz Kot, Michał Żurawski, Łukasz Simlat, Wojciech Żołądkowicz
Volver
11 lutego 2007 - 17:00jest więcej terminów
Kino Zamek
Korsarzy 1 Szczecin
510 125kino
Śniadanie na Plutonie
11 lutego 2007 - 14:30, 19:15jest więcej terminów
Kino Zamek
Korsarzy 1 Szczecin
425 727kino
Nocny Maraton Walentynkowy: Step Up - taniec zmysłów, Tylko mnie kochaj, Układ Idealny
9 lutego 2007 - 22:00
Multikino
Wyzwolenia 18-20 Szczecin
29 157kino
ENEMEF - Noc Taneczna: Step up - taniec zmysłów, Chicago, Zatańcz ze mną, Dirty Dancing 2
9 lutego 2007 - 23:30
Helios CHR Kupiec
Bolesława Krzywoustego 9-10 Szczecin
357 392kino
Południe-Północ
8 lutego 2007 - 22:30jest więcej terminów
Helios CHR Kupiec
Bolesława Krzywoustego 9-10 Szczecinjest więcej miejsc
1 283 410kino
Deja vu
8 lutego 2007 - 12:00jest więcej terminów
Multikino
Wyzwolenia 18-20 Szczecinjest więcej miejsc
1 970 028kino
Shooting Dogs
8 lutego 2007 - 19:30jest więcej terminów
Kino Pałacowe
al. Wojska Polskiego 90 Szczecin
655 024kino
Świadek koronny Kino na obcasach
6 lutego 2007 - 20:00
Multikino
Wyzwolenia 18-20 Szczecin
273 609kino
Światła o zmierzchu
4 lutego 2007 - 19:30jest więcej terminów
Kino Zamek
Korsarzy 1 Szczecin
447 527kino
Hawana - Miasto utracone
4 lutego 2007 - 14:30, 17:00jest więcej terminów
Kino Zamek
Korsarzy 1 Szczecin
359 427kino
Piła III
1 lutego 2007 - 09:00, 13:45jest więcej terminów
Multikino
Wyzwolenia 18-20 Szczecinjest więcej miejsc
2 167 431kino
Jasne błękitne okna
1 lutego 2007 - 09:45jest więcej terminów
Multikino
Wyzwolenia 18-20 Szczecinjest więcej miejsc
1 694 283kino
Holiday
1 lutego 2007 - 14:00jest więcej terminów
Multikino
Wyzwolenia 18-20 Szczecinjest więcej miejsc
1 553 587kino
Kopia mistrza
28 stycznia 2007 - 15:00, 19:00jest więcej terminów
Kino Zamek
Korsarzy 1 Szczecin
825 112kino
Maraton Złote Globy: Babel, Infiltracja, Borat
26 stycznia 2007 - 22:00
Multikino
Wyzwolenia 18-20 Szczecin
94 604kino
Maria Antonina
25 stycznia 2007 - 15:15, 22:30jest więcej terminów
Multikino
Wyzwolenia 18-20 Szczecinjest więcej miejsc
1 070 609kino
Prestiż
25 stycznia 2007 - 11:45, 17:15, 19:45, 22:15jest więcej terminów
Multikino
Wyzwolenia 18-20 Szczecin
961 736kino