Zabawa w pochowanego
- 24 października 2019, czwartek» 16:10, 21:20
- 23 października 2019, środa» 16:10, 21:50
- 22 października 2019, wtorek» 16:10, 21:50
- 21 października 2019, poniedziałek» 16:10, 21:50
- 20 października 2019, niedziela» 16:10, 21:50
- 19 października 2019, sobota» 16:10, 21:50
- 18 października 2019, piątek» 16:10, 21:50
- 17 października 2019, czwartek» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 16 października 2019, środa» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 15 października 2019, wtorek» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 14 października 2019, poniedziałek» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 13 października 2019, niedziela» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 12 października 2019, sobota» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 11 października 2019, piątek» 13:50, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30
- 24 października 2019, czwartek» 11:15, 21:20
- 23 października 2019, środa» 11:15, 21:20
- 22 października 2019, wtorek» 11:15, 21:20
- 21 października 2019, poniedziałek» 11:15, 21:20
- 20 października 2019, niedziela» 11:15, 21:20
- 19 października 2019, sobota» 11:15, 21:20
- 18 października 2019, piątek» 11:15, 21:20
- 17 października 2019, czwartek» 11:45, 20:15, 22:15
- 16 października 2019, środa» 11:45, 19:45, 22:00
- 15 października 2019, wtorek» 11:45, 19:45, 22:00
- 14 października 2019, poniedziałek» 11:45, 19:45, 22:00
- 13 października 2019, niedziela» 11:45, 19:45, 22:00
- 12 października 2019, sobota» 11:45, 19:45, 22:00
- 11 października 2019, piątek» 11:45, 19:45, 22:00
- 21 października 2019, poniedziałek» 21:45
- 20 października 2019, niedziela» 21:40
- 18 października 2019, piątek» 21:40
- 17 października 2019, czwartek» 17:10, 19:20
- 16 października 2019, środa» 17:10, 19:20
- 15 października 2019, wtorek» 17:10, 19:20
- 14 października 2019, poniedziałek» 17:10, 19:20
- 13 października 2019, niedziela» 17:10, 19:20
- 12 października 2019, sobota» 17:10, 19:20
- 11 października 2019, piątek» 17:10, 19:20
2019 - USA
- reżyseria: Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett
- scenariusz: Guy Busick, Ryan Murphy
Ethan Tavares
James Vanderbilt, William Sherak, Tripp Vinson
Hanneke Talbot
Samara Weaving
Adam Brody
Liam Macdonald
Mark O'Brien
Elyse Levesque
Matt Bettinelli-Olpin, Chad Villella, Tyler Gillett
Henry Czerny
Andie MacDowell
Telenowela
27 marca 2008 - 21:20jest więcej terminów
Charlie
Piotrkowska 203/205 Łódź
328 735kino
Reprise
27 marca 2008 - 21:40jest więcej terminów
Charlie
Piotrkowska 203/205 Łódźjest więcej miejsc
505 269kino
Wieża
27 marca 2008 - 16:15jest więcej terminów
Charlie
Piotrkowska 203/205 Łódźjest więcej miejsc
536 611kino
Maraton filmowy: Polak potrzebny od zaraz, Oda do radości
26 marca 2008 - 20:00
Kino Cytryna
Zachodnia 81/83 Łódź
20 030kino
Metoda Gronholma
23 marca 2008 - 21:30jest więcej terminów
Charlie
Piotrkowska 203/205 Łódź
481 001kino
Jumper
20 marca 2008 - 14:30jest więcej terminów
Cinema City Manufaktura
Drewnowska 58 Łódźjest więcej miejsc
1 085 077kino
Aleksandra
20 marca 2008 - 15:15jest więcej terminów
Charlie
Piotrkowska 203/205 Łódźjest więcej miejsc
311 899kino
W kinie życie jest snem: Pola Negri
20 marca 2008 - 18:00jest więcej terminów
Kinematograf
Plac Zwycięstwa 1 Łódź
109 448kino
Zgon na pogrzebie
19 marca 2008 - 15:30jest więcej terminów
ŁDK Kameralne
Traugutta 18 Łódźjest więcej miejsc
873 601kino
Tango Notturno
19 marca 2008 - 18:00
Kinematograf
Plac Zwycięstwa 1 Łódź
55 951kino
Mazur
18 marca 2008 - 18:00
Kinematograf
Plac Zwycięstwa 1 Łódź
55 763kino
Bajki i baśnie
16 marca 2008 - 12:00
Kinematograf
Plac Zwycięstwa 1 Łódź
19 567kino
Ulica potępionych dusz
16 marca 2008 - 18:00
Kinematograf
Plac Zwycięstwa 1 Łódź
55 877kino
Cesarzowa
14 marca 2008 - 18:00
Kinematograf
Plac Zwycięstwa 1 Łódź
75 183kino
Osobisty pamiętnik grzesznika... przez niego samego spisany
13 marca 2008 - 19:00
ŁDK Kameralne
Traugutta 18 Łódź
46 338kino
Madame Sata
13 marca 2008 - 13:50jest więcej terminów
Charlie
Piotrkowska 203/205 Łódź
296 154kino
Ranczo Wilkowyje
13 marca 2008 - 17:30jest więcej terminów
Kino Cytryna
Zachodnia 81/83 Łódźjest więcej miejsc
1 486 064kino