Kobiety mafii 2
Katarzyna Warnke
- 6 marca 2019, środa» 19:45
- 5 marca 2019, wtorek» 19:45
- 4 marca 2019, poniedziałek» 19:45
- 3 marca 2019, niedziela» 19:45
- 2 marca 2019, sobota» 19:45
- 1 marca 2019, piątek» 19:45
- 28 lutego 2019, czwartek» 15:00, 19:45
- 27 lutego 2019, środa» 15:00, 19:45
- 26 lutego 2019, wtorek» 15:00, 19:45
- 25 lutego 2019, poniedziałek» 15:00, 19:45
- 24 lutego 2019, niedziela» 15:00, 19:45
- 23 lutego 2019, sobota» 15:00, 19:45
- 22 lutego 2019, piątek» 15:00, 19:45
- 25 kwietnia 2019, czwartek» 20:20
- 23 kwietnia 2019, wtorek» 20:20
- 22 kwietnia 2019, poniedziałek» 20:20
- 20 kwietnia 2019, sobota» 20:15
- 19 kwietnia 2019, piątek» 20:15
- 18 kwietnia 2019, czwartek» 20:15
- 17 kwietnia 2019, środa» 20:15
- 16 kwietnia 2019, wtorek
- 15 kwietnia 2019, poniedziałek
- 14 kwietnia 2019, niedziela
- 13 kwietnia 2019, sobota
- 12 kwietnia 2019, piątek
- 11 kwietnia 2019, czwartek
- 10 kwietnia 2019, środa» 21:00
- 3 kwietnia 2019, środa» 21:15
- 2 kwietnia 2019, wtorek» 21:15
- 1 kwietnia 2019, poniedziałek» 21:15
- 31 marca 2019, niedziela» 20:30
- 30 marca 2019, sobota» 20:30
- 29 marca 2019, piątek» 21:15
- 28 marca 2019, czwartek» 21:15
- 27 marca 2019, środa» 21:15
- 26 marca 2019, wtorek» 20:40
- 25 marca 2019, poniedziałek
- 24 marca 2019, niedziela» 21:15
- 23 marca 2019, sobota» 21:15
- 22 marca 2019, piątek
- 21 marca 2019, czwartek» 18:50
- 20 marca 2019, środa» 16:00, 21:40
- 19 marca 2019, wtorek» 16:00, 21:40
- 18 marca 2019, poniedziałek» 16:00, 21:40
- 17 marca 2019, niedziela» 16:00, 21:40
- 16 marca 2019, sobota» 16:00, 21:40
- 15 marca 2019, piątek» 16:00, 21:40
- 14 marca 2019, czwartek» 18:30
- 13 marca 2019, środa» 13:00, 21:20
- 12 marca 2019, wtorek» 13:00, 21:20
- 11 marca 2019, poniedziałek» 18:30
- 10 marca 2019, niedziela» 18:30
- 9 marca 2019, sobota» 13:00, 21:20
- 6 marca 2019, środa» 10:50, 15:10, 18:00, 20:50
- 5 marca 2019, wtorek» 13:40, 16:30, 19:20, 22:10
- 4 marca 2019, poniedziałek» 10:50, 15:10, 18:00, 20:50
- 3 marca 2019, niedziela» 13:40, 16:30, 19:20, 22:10
- 2 marca 2019, sobota» 10:50, 15:10, 18:00, 20:50
- 1 marca 2019, piątek» 10:50, 15:10, 18:00, 20:50
- 28 lutego 2019, czwartek» 12:20, 15:10, 18:00, 20:50
- 27 lutego 2019, środa» 12:20, 15:10, 18:00, 20:50
- 26 lutego 2019, wtorek» 10:50, 13:40, 16:30, 19:20, 22:10
- 25 lutego 2019, poniedziałek» 12:20, 15:10, 18:00, 20:50
- 24 lutego 2019, niedziela» 12:20, 15:10, 18:00, 20:50
- 23 lutego 2019, sobota» 10:50, 13:40, 16:30, 19:20, 22:10
- 22 lutego 2019, piątek» 10:50, 13:40, 16:30, 19:20, 22:10
- 18 kwietnia 2019, czwartek» 11:40
- 17 kwietnia 2019, środa» 11:40
- 16 kwietnia 2019, wtorek» 11:25
- 15 kwietnia 2019, poniedziałek» 11:40
- 14 kwietnia 2019, niedziela» 11:40
- 13 kwietnia 2019, sobota» 11:40
- 12 kwietnia 2019, piątek» 11:10
- 11 kwietnia 2019, czwartek» 20:05
- 10 kwietnia 2019, środa» 19:20
- 3 kwietnia 2019, środa» 12:25, 15:20, 19:30
- 2 kwietnia 2019, wtorek» 12:25, 15:20, 19:15
- 1 kwietnia 2019, poniedziałek» 12:25, 15:20, 19:15
- 31 marca 2019, niedziela» 12:25, 19:15
- 30 marca 2019, sobota» 12:25, 15:20, 20:20
- 29 marca 2019, piątek» 12:25, 15:20, 19:15
- 28 marca 2019, czwartek» 15:40, 19:30, 21:10
- 27 marca 2019, środa» 15:40, 19:30, 21:10
- 26 marca 2019, wtorek» 15:30, 19:30, 20:55
- 25 marca 2019, poniedziałek» 18:15, 21:10
- 24 marca 2019, niedziela» 15:40, 19:30, 21:10
- 23 marca 2019, sobota» 15:40, 19:30, 21:10
- 22 marca 2019, piątek» 15:30, 19:30, 20:55
- 21 marca 2019, czwartek» 15:50
- 20 marca 2019, środa» 14:40, 17:40, 20:40
- 19 marca 2019, wtorek» 14:40, 17:40, 20:40
- 18 marca 2019, poniedziałek» 14:40, 17:40, 20:40
- 17 marca 2019, niedziela» 14:40, 17:40, 20:40
- 16 marca 2019, sobota» 14:40, 17:40, 20:40
- 15 marca 2019, piątek» 20:40
- 14 marca 2019, czwartek» 11:45, 14:45, 17:45, 20:45
- 13 marca 2019, środa» 11:45, 14:45, 17:45, 19:40
- 12 marca 2019, wtorek» 11:45, 14:45, 17:45, 19:40
- 11 marca 2019, poniedziałek» 11:45, 14:45, 17:45, 20:45
- 10 marca 2019, niedziela» 11:45, 14:45, 17:45, 20:45
- 9 marca 2019, sobota» 11:45, 14:45, 17:45, 20:45
- 6 marca 2019, środa» 11:00, 12:00, 14:00, 15:00, 17:00, 18:00, 20:00, 21:00
- 5 marca 2019, wtorek» 11:00, 12:00, 14:00, 15:00, 17:00, 18:00, 20:00, 21:00
- 4 marca 2019, poniedziałek» 11:00, 14:00, 15:00, 17:00, 18:00, 20:00, 21:00
- 3 marca 2019, niedziela» 11:00, 12:00, 14:00, 15:00, 17:00, 18:00, 20:00, 21:00
- 2 marca 2019, sobota» 11:00, 12:00, 14:00, 15:00, 17:00, 18:00, 20:00, 21:00
- 1 marca 2019, piątek» 11:00, 12:00, 14:00, 15:00, 17:00, 18:00, 20:00, 21:00
- 28 lutego 2019, czwartek» 11:00, 12:00, 14:00, 15:00, 15:50, 17:00, 18:00, 18:50, 20:00, 21:00
- 27 lutego 2019, środa» 11:00, 12:00, 14:00, 15:00, 15:50, 17:00, 18:00, 18:50, 20:00, 21:00
- 26 lutego 2019, wtorek» 11:00, 12:00, 14:00, 15:00, 15:50, 17:00, 18:00, 18:50, 20:00, 21:00
- 25 lutego 2019, poniedziałek» 11:00, 12:00, 14:00, 15:00, 15:50, 17:00, 18:00, 18:50, 20:00, 21:00
- 24 lutego 2019, niedziela» 11:00, 12:00, 14:00, 15:00, 15:50, 17:00, 18:00, 18:50, 20:00, 21:00
- 23 lutego 2019, sobota» 11:00, 12:00, 14:00, 15:00, 15:50, 17:00, 18:00, 18:50, 20:00, 21:00
- 22 lutego 2019, piątek» 11:00, 12:00, 14:00, 15:00, 15:50, 17:00, 18:00, 18:50, 20:00, 21:00
2019 - Polska
- reżyseria: Patryk Vega
- scenariusz: Olaf Olszewski, Patryk Vega
Sobota
Angie Cepeda, Piotr Adamczyk
Sami Karim, Ramsey Karim
Agata Nizińska
Amin Bensalem
Angie Cepeda, Piotr Adamczyk
Wojciech Bocianowski
Damian Kret
Otar Saralidze
Katarzyna Warnke
Piotr Adamczyk
Aleksandra Grabowska
Hubert Maj
Bonson
Angie Cepeda, Piotr Adamczyk
Janusz Chabior
Katarzyna Warnke, Marzena Rogalska
Sobota
Michał Karmowski
Aleksandra Popławska
Katarzyna Warnke
Agata Nizińska, Katarzyna Warnke, Wojciech Bocianowski, Piotr Adamczyk, Hubert Maj, Amin Bensalem, Agnieszka Dygant, Enrique Arce, Aleksandra Popławska, Patryk Pniewski, Aleksandra Grabowska, Ramsey Karim, Damian Kret, Bonson, Michał Karmowski, Sami Karim, Joanna Jędrzejczyk, Dagmara Kaźmierczak, Sobota, Patryk Vega
Patryk Pniewski
Bonson
Agnieszka Dygant, Sobota
Katarzyna Warnke, Patryk Pniewski
Dagmara Kaźmierczak
Angie Cepeda, Piotr Adamczyk
Michał Karmowski, Krzysztof Ogonek, Szymon Radzimierski, Agnieszka Dygant, Sobota
Katarzyna Warnke, Joanna Jędrzejczyk
Damian Kret, Aleksandra Grabowska, Piotr Adamczyk
Katarzyna Warnke
Agnieszka Dygant
Wojciech Bocianowski, Piotr Adamczyk
Enrique Arce
Patryk Vega
Michał Karmowski, Szymon Radzimierski, Agnieszka Dygant
Angie Cepeda, Piotr Adamczyk
Agnieszka Dygant
Bonson, Aleksandra Grabowska
Joanna Jędrzejczyk
Sobota
Amin Bensalem, Aleksandra Popławska
Patryk Pniewski
Aleksandra Grabowska
Aleksandra Grabowska
Michał Karmowski
Katarzyna Warnke
Katarzyna Warnke
Amin Bensalem, Aleksandra Popławska
Katarzyna Warnke, Patryk Pniewski
Eliza Gwiazda
Damian Kret, Aleksandra Grabowska
Michał Karmowski, Amin Bensalem, Agnieszka Dygant, Sobota
Katarzyna Warnke
Katarzyna Warnke, Patryk Pniewski
Sierociniec
28 listopada 2008 - 20:00jest więcej terminów
Kino Chatka Żaka
Radziszewskiego 16 Lublinjest więcej miejsc
1 535 517kino
Blizna 3D
27 listopada 2008 - 20:30jest więcej terminów
Kino Kosmos
Króla Leszczyńskiego 72 Lublin
320 373kino
Tajne przez poufne
27 listopada 2008 - 21:45jest więcej terminów
Cinema City Felicity
Al. Wincentego Witosa 32 Lublin
1 321 312kino
Podróż do wnętrza ziemi 3D
27 listopada 2008 - 13:15, 18:45jest więcej terminów
Kino Kosmos
Króla Leszczyńskiego 72 Lublin
428 341kino
Piła V
26 listopada 2008 - 22:30jest więcej terminów
Cinema City Felicity
Al. Wincentego Witosa 32 Lublinjest więcej miejsc
1 161 984kino
Chaotyczna Anna
26 listopada 2008 - 16:00, 18:00jest więcej terminów
Kino Chatka Żaka
Radziszewskiego 16 Lublinjest więcej miejsc
287 617kino
Romantyczna Angielka
24 listopada 2008 - 18:00jest więcej terminów
Kino Chatka Żaka
Radziszewskiego 16 Lublin
39 872kino
Brazil
23 listopada 2008 - 17:45
Kino Chatka Żaka
Radziszewskiego 16 Lublin
45 566kino
Imperium Słońca
22 listopada 2008 - 17:30
Kino Chatka Żaka
Radziszewskiego 16 Lublin
122 864kino
Oddech
22 listopada 2008 - 16:00, 20:15jest więcej terminów
Kino Chatka Żaka
Radziszewskiego 16 Lublinjest więcej miejsc
472 958kino
Chak De! India
21 listopada 2008 - 19:45
Bajka
Radziszewskiego 8 Lublin
176 967kino
Vatel
21 listopada 2008 - 18:00
Kino Chatka Żaka
Radziszewskiego 16 Lublin
67 352kino
Totalny kataklizm
20 listopada 2008 - 21:45jest więcej terminów
Cinema City Felicity
Al. Wincentego Witosa 32 Lublin
596 966kino
Max Payne
20 listopada 2008 - 19:30jest więcej terminów
Cinema City Felicity
Al. Wincentego Witosa 32 Lublin
749 452kino
Cesarzowa i wojownicy
20 listopada 2008 - 18:45jest więcej terminów
Bajka
Radziszewskiego 8 Lublin
242 568kino
Kobiety
20 listopada 2008 - 20:30jest więcej terminów
Bajka
Radziszewskiego 8 Lublinjest więcej miejsc
1 324 514kino
Grając ofiarę
20 listopada 2008 - 16:00, 20:00jest więcej terminów
Kino Chatka Żaka
Radziszewskiego 16 Lublinjest więcej miejsc
447 200kino