Śluby panieńskie
Śluby panieńskie
- 18 listopada 2010, czwartek» 15:15
- 16 listopada 2010, wtorek» 15:15
- 15 listopada 2010, poniedziałek» 15:15
- 14 listopada 2010, niedziela» 13:30
- 13 listopada 2010, sobota» 13:30
- 12 listopada 2010, piątek» 11:00
- 11 listopada 2010, czwartek» 15:15
- 10 listopada 2010, środa» 13:00
- 9 listopada 2010, wtorek» 13:45
- 8 listopada 2010, poniedziałek» 11:00
- 7 listopada 2010, niedziela» 13:45
- 6 listopada 2010, sobota» 10:00, 13:45
- 5 listopada 2010, piątek» 11:00
- 4 listopada 2010, czwartek» 15:30
- 3 listopada 2010, środa» 17:00
- 2 listopada 2010, wtorek» 17:00
- 31 października 2010, niedziela» 17:00
- 30 października 2010, sobota» 17:00
- 29 października 2010, piątek» 12:00, 17:00
- 28 października 2010, czwartek» 11:00, 15:00
- 27 października 2010, środa» 11:00, 15:00
- 26 października 2010, wtorek» 11:00, 15:00
- 25 października 2010, poniedziałek» 11:00, 15:00
- 24 października 2010, niedziela» 15:00
- 23 października 2010, sobota» 15:00
- 22 października 2010, piątek» 11:00, 15:00
- 21 października 2010, czwartek» 10:30, 18:45, 20:30
- 20 października 2010, środa» 10:30, 14:30, 18:30, 20:30
- 19 października 2010, wtorek» 08:30, 15:00, 18:30, 20:30
- 18 października 2010, poniedziałek» 11:00, 15:00, 18:45, 20:30
- 17 października 2010, niedziela» 14:30, 16:30, 18:30, 20:30
- 16 października 2010, sobota» 14:30, 16:30, 18:30, 20:30
- 15 października 2010, piątek» 11:00, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30
- 14 października 2010, czwartek» 09:00, 11:00, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30
- 13 października 2010, środa» 09:00, 11:00, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30
- 12 października 2010, wtorek» 09:00, 11:00, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30
- 11 października 2010, poniedziałek» 09:00, 11:00, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30
- 10 października 2010, niedziela» 14:30, 16:30, 18:30, 20:30
- 9 października 2010, sobota» 14:30, 16:30, 18:30, 20:30
- 8 października 2010, piątek» 14:30, 16:30, 18:30, 20:30
- 25 listopada 2010, czwartek» 10:00
- 24 listopada 2010, środa» 10:00, 17:15
- 23 listopada 2010, wtorek» 10:00, 17:15
- 22 listopada 2010, poniedziałek» 10:00, 17:15
- 21 listopada 2010, niedziela» 10:00, 17:15
- 20 listopada 2010, sobota» 10:00, 17:15
- 19 listopada 2010, piątek» 10:00, 17:15
- 18 listopada 2010, czwartek» 15:00, 19:15
- 17 listopada 2010, środa» 15:00, 19:15
- 11 listopada 2010, czwartek» 11:10, 13:20, 18:10, 22:20
- 10 listopada 2010, środa» 11:10, 13:20, 18:10, 22:20
- 9 listopada 2010, wtorek» 11:10, 13:20, 18:10, 20:20, 22:30
- 8 listopada 2010, poniedziałek» 11:10, 13:20, 18:10, 20:20, 22:30
- 7 listopada 2010, niedziela» 11:10, 13:20, 18:10, 20:20, 22:30
- 6 listopada 2010, sobota» 11:10, 13:20, 18:10, 20:20, 22:30
- 5 listopada 2010, piątek» 11:10, 13:20, 18:10, 20:20, 22:30
- 4 listopada 2010, czwartek» 11:15, 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
- 3 listopada 2010, środa» 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
- 2 listopada 2010, wtorek» 11:15, 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
- 1 listopada 2010, poniedziałek» 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
- 31 października 2010, niedziela» 11:15, 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
- 30 października 2010, sobota» 11:15, 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
- 29 października 2010, piątek» 11:15, 13:15, 15:30, 17:45, 20:15, 22:30
- 28 października 2010, czwartek» 10:00, 13:15, 15:30, 17:45, 20:30, 22:30
- 27 października 2010, środa» 10:00, 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
- 26 października 2010, wtorek» 10:00, 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
- 25 października 2010, poniedziałek» 10:00, 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
- 24 października 2010, niedziela» 10:00, 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
- 23 października 2010, sobota» 10:00, 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
- 22 października 2010, piątek» 10:00, 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
- 21 października 2010, czwartek» 10:45, 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
- 20 października 2010, środa» 10:45, 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
- 19 października 2010, wtorek» 10:45, 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
- 18 października 2010, poniedziałek» 10:00, 12:00, 16:00, 18:00, 20:00, 22:15
- 17 października 2010, niedziela» 10:45, 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
- 16 października 2010, sobota» 10:45, 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
- 15 października 2010, piątek» 10:45, 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
- 14 października 2010, czwartek» 10:00, 12:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
- 13 października 2010, środa» 10:00, 12:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
- 12 października 2010, wtorek» 10:00, 12:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
- 11 października 2010, poniedziałek» 10:00, 12:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
- 10 października 2010, niedziela» 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
2010 - Polska
- reżyseria: Filip Bajon
- scenariusz: Filip Bajon
- zdjęcia: Witold Stok
- muzyka: Michał Lorenc
- 100 min
- obsada: Anna Cieślak, Marta Żmuda Trzebiatowska, Maciej Stuhr
Strategia mistrza
2 sierpnia 2018 - 21:00
Perła: Lublin
Bernardyńska 15 Lublin
540 689kino
Turysta
1 sierpnia 2018 - 21:00jest więcej terminów
Perła: Lublin
Bernardyńska 15 Lublinjest więcej miejsc
1 259 161kino
mamy2mamy
29 lipca 2018 - 21:00jest więcej terminów
Perła: Lublin
Bernardyńska 15 Lublinjest więcej miejsc
976 819kino
Galerianki
28 lipca 2018 - 21:00
Perła: Lublin
Bernardyńska 15 Lublin
47 338kino
Luis i obcy
27 lipca 2018 - 10:30jest więcej terminów
Bajka
Radziszewskiego 8 Lublinjest więcej miejsc
1 803 221kino
Zombie express
27 lipca 2018 - 21:00jest więcej terminów
Perła: Lublin
Bernardyńska 15 Lublinjest więcej miejsc
520 791kino
Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie
26 lipca 2018 - 18:30jest więcej terminów
Cinema City Felicity
Al. Wincentego Witosa 32 Lublinjest więcej miejsc
786 468kino
Na plaży Chesil
26 lipca 2018 - 16:00jest więcej terminów
Cinema City Felicity
Al. Wincentego Witosa 32 Lublinjest więcej miejsc
751 981kino
I że ci nie odpuszczę
26 lipca 2018 - 15:30jest więcej terminów
Cinema City Felicity
Al. Wincentego Witosa 32 Lublinjest więcej miejsc
1 003 753kino
Przebudzenie dusz
26 lipca 2018 - 19:20jest więcej terminów
Cinema City Felicity
Al. Wincentego Witosa 32 Lublinjest więcej miejsc
1 076 384kino
Futrzaki ruszają na ratunek
26 lipca 2018 - 10:30jest więcej terminów
Bajka
Radziszewskiego 8 Lublinjest więcej miejsc
1 593 499kino
24 Wochen
26 lipca 2018 - 21:00jest więcej terminów
Perła: Lublin
Bernardyńska 15 Lublinjest więcej miejsc
447 328kino
Kobieta z lodu
25 lipca 2018 - 21:00jest więcej terminów
Perła: Lublin
Bernardyńska 15 Lublinjest więcej miejsc
489 826kino
Terminator
25 lipca 2018 - 21:00
Warsztaty Kultury
Grodzka 5a Lublin
71 237kino
Ekipa Ameryka: Policjanci z jajami
24 lipca 2018 - 18:00
Centrum Kultury
Peowiaków 12 Lublin
8 886kino
Za jakie grzechy, dobry Boże?
22 lipca 2018 - 21:00jest więcej terminów
Perła: Lublin
Bernardyńska 15 Lublinjest więcej miejsc
1 260 499kino
Zaklęte rewiry
21 lipca 2018 - 21:00
Perła: Lublin
Bernardyńska 15 Lublin
202 296kino