koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
Muzeum w Łowiczu wirtualnie
zmodyfikowano  6 lat temu  »  

Przeglą Twórczości Lokalnej

CO było GRANE - ARCHIWALNE TERMINY » » 3 281 wyświetleń od 29 maja 2014
  • od: 1 czerwca 2014, niedziela
    do: 2 czerwca 2014, poniedziałek

Przegląd Twórczości Lokalnej to doskonała okazja do prezentacji swoich talentów. Na scenie występują zarówno dzieci, jak i młodzież czy dorośli.

Ponadto będzie to równiez do wysłuchania koncertu Aleksandry Jabłonki - czołowej polskiej wokalistki młodzieżowej.

Program wydarzenia:

12.00 – start animacji (dmuchańce, kącik plastyczny, kącik gier,itp.)

Występy:

12.05-12.10 Świetlica Środowiskowa
12.10-12.20 PCA Szkółka Baletowa
12.20-12.30 PCA Grupa taneczna "Chupa Chups" i "Boom"
12.30-12.50 PCA Zespół Piosenki i Tańca Fantazja
13.00-13.30 Polkowickie Towarzystwo Muzyczne
13.40-14.10 Zespół Ludowy Sobinianie

14.30-15.30 SPEKTAKL "Gerda i Kaj" Teatr MER z Łodzi

15.50-16.05 chór Cantabile z Gimnazjum nr 1
16.10-17.00 Zespół Szkół

16.10-16.14 Magda Gwarda, Kamila Ochędowska 16.14-16.18 Patrycja Romańczuk, Kamila Ochędowska 16.18-16.27 Agata Ratajczak, Kamila Ochędowska 16.27-16.32 Magda Gwarda, Pola Sydorów, Patrycja Romańczuk, Agata Ratajczak, Kamila Ochędowska 16.32-16.40 Dorota Rachwalska 16.40-16.45 Magdalena Stępień 16.45-16.50 Martyna Matusiak, Hanna Glapińska, Karolina Łabudzińska, Maciej Sitnicki 16.50-16.55 Martyna Matusiak, Hanna Glapińska, Karolina Łabudzińska, 16.55-17.00 Maciej Sitnicki, Patrycja Romańczuk

17.05-17.10 Piotr Kieloch 17.20-17.50 Wentyl Bezpieczeństwa 18.05-18.40 Apoplexia 19.00-19.40 Powerage

20.00-21.30 GWIAZDA WIECZORU Aleksandra Jabłonka

REKORDY układanie puzzli 60 na czas (kto szybciej) – kącik gier układanie wieży z klocków JENGA – kącik gier

2 CZERWCA

13.00 – start animacji (dmuchańce, kącik plastyczny, kącik gier,itp.)

Występy:

13.05-13.15 Przedszkole Miejskie nr 5, grupa "Chochliki"
13.15-13.25 Przedszkole Miejskie nr 5, grupa " Skrzaty"
13.25-13.35 Przedszkole Miejskie nr 5, grupa "Biedronki"
13.35-13.40 Przedszkole Miejskie nr 2, grupa "6-latki"
13.40-13.45 Przedszkole Miejskie nr 3, grupa "Smerfy"
13.45-13.50 Szkoła Podstawowa nr 2, grupa taneczna,
13.50-14.00 Szkoła Podstawowa nr 2, chór szkolny
14.00-14.25 Szkoła Podstawowa Integracyjna w Jędrzychowie
14.25-14.45 OPS Świetlica Środowiskowa, grupa teatralna
14.45-15.05 Szkoła Podstawowa nr 3
15.05-15.10 Przedszkole Miejskie nr 6, grupa "Motylki"
15.10-15.20 Przedszkole Miejskie nr 6, grupa "Biedronki"
15.20-15.25 Przedszkole Miejskie nr 4, grupa "Biedronki"
15.25-15.30 Przedszkole Miejskie nr 4, grupa "Misie"
15.35-15.55 Obustronni (Soła i Eros) Placówka Socjalizacyjna "Skarbek"
16.00-16.10 Grupa Akrobatyczna z Gimnazjum nr 2
16.10-16.25 grupa teatralna z WOK-u w Sobinie

16.30-17.10 Widowisko akrobatyczne (rowery) Piotr Bielak

17.10-17.25 OPS "Srebrne Nutki" 17.25 -18.00 konkursy dla publiczności 18.00-18.50

MAGICZNE SHOW Pokaz iluzji- Jakub Walkowiak

14.00-17.00 namiot Świetlica Środowiskowa OPS (wystawa prac plastycznych) od 14.00 namiot Wiejskiego Ośrodka Kultury (wystawa prac plastycznych, warsztaty)

ZAPRASZAMY!!!!

autor:
zmodyfikowano  6 lat temu  »  
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ