SHOW BURLESQUE DANCE LIVE BAND: Podróż do Paryża - Voyage à Paris
- 11 marca 2023, sobota» 17:00

SHOW BURLESQUE DANCE & LIVE BAND
Z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn zapraszamy na: PODRÓŻ DO PARYŻA - Voyage à Paris
Dzień Kobiet i Mężczyzn to idealna okazja na podróż do Paryża! Wieży Eifla nie przetransportujemy, ale francuski klimat i przepiękną gwiazdę burleski jak najbardziej! Wieczór pełen rozrywki w prawdziwie francuskim stylu, męski i żeński wokal, kabaretowa konferansjerka, oraz piękna, nagradzana w Europie burleska paryskiej Gwiazdy Clea de Velour, wszystko przy akompaniamencie band'u! Zarezerwuj podróż do Paryża swojemu partnerowi, lub partnerce. Spotkajmy się w Vertigo Jazz Club, na show w francuskim klimacie.
Clea De Velours, paryska królowa burleski, zapraszana na całym świecie, występująca w najlepszych miejscach ze sceną rozrywkową, ambasadorka marek i muza. Została wybrana jedną z najbardziej wpływowych postaci burleski na świecie. Clea to zapierająca dech w piersiach mieszanka niewinności i uwodzenia, obok której nie przejdziesz obojętnie. Pełna elegancji i szyku burleska prosto z Paryża wzbogacona dźwiękami muzyki na żywo naszego bandu!
Usłyszycie tego wieczoru: barwny wokal Kate Rex, wirtuozerię wokalną Oli Turoń energetyczne i pełne humoru prowadzenie Wojtka Lechończaka (Cieniu), oraz wokalno taneczne popisy ekipy Show Burlesque Dance z wystrzałowymi choreografiami Kingi Malewskiej. Całość dopełni aranżacja muzyczna Sebastiana Łobosa z instrumentalnym zespołem kontrabasu, perkusji, saksofonu, skrzypiec i pianina.
Świętujemy dzień kobiet i mężczyzn, pełen francuskiego szyku i burlesquowej kokieterii wieczór z numerami wokalnymi i tanecznymi Show Burlesque Dance. Zapraszamy pary, singli i wszystkich kochających dobrą zabawę.
Band:
🎹 Wirtuoz Pianina i smakosz retro muzyki Sebastian Łobos
🎼 Na kontrabasie budujący fundament tej harmonii - Ion Virlan,
🥁 Narzucający rytm na perkusji - Piotr Zarecki i złoto w zespole czyli
🎷 saksofon Jakuba Luboińskiego, ale i jego 🎤wokal.
Przyjdź i zobacz to jedyne w Polsce wydarzenie w 3 odsłonach. Koktajle, wyśmienite menu, atmosfera rodem z lokali trzymanych w tajemnicy podczas prohibicji. Show z burleską na najwyższym poziomie!
Bilety:
https://bit.ly/voyageaparis-20-30
OBSADA:
Scenariusz, produkcja i choreografia - Kinga Malewska
Burleska: Clea de Velour.
Prowadzenie i wokal: Wojtek Lechończak - Cieniu,
Piano - Sebastian Łobos,
Wokal - Ola Turoń i Kate Rex
Taniec i przygotowanie taneczne - Anna Yefimenko/ Miss Erida
Taniec - Karolina Świetlaga
Kontrabas - Ion Virlan,
Perkusja - Piotr Zarecki
Saksofon i wokal - Jakub Luboiński
Wejdź do świata dam i gentlemanów, rewii, kabaretu, wyrazistego stroju i makijażu. Tutaj emocje kokietują, ruch flirtuje, a elegancja oczarowuje! Ja to nazywam: Show burlesque dance! W tym Show kobiecość gra główną rolę. Opowiada o niej zmysłowy taniec, kunszt sceniczny, oraz aksamitny damski wokal w romantycznej oprawie. Nie zabraknie akompaniamentu na żywo i niezastąpionego Sebastiana Łobosa i jego Bandu!
Kinga Malewska
Odkąd pamiętam inspiruje mnie scena musicalowa amerykańskiego Broadway u. Od 2012 roku tworzę eventową grupę taneczną. Styl tego kolektywu, charakteryzuje różnorodność repertuaru i wyczucie stylu dzięki czemu, święci sukcesy zarówno w przestrzeniach eventowych, jak i podczas występów dla prestiżowych marek. Do tej pory zrealizowałam show dla około 250 firm w całej polsce i nie tylko.
SHOW BURLESQUE DANCE LIVE SHOW - jest inicjatywą wyjścia z tą rozrywką poza zamknięte wydarzenia i rauty, z rozrywką która opisuje to co najpiękniejsze na scenie! Ruch, kostium, dźwięki muzyki na żywo, najznamienitsze numery i szykowna kobiecość, skupione wokół tematu wybranemu pod okoliczność - teraz dostępne na imprezie biletowanej.
Wieczorami lokal Vertigo przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich.
SZKŁO MŁODYCH 2003
od: 3 października 2003 do: 4 listopada 2003
Galeria Szkła i Ceramiki BWA
pl. Kościuszki 11 Wrocław
24 830sztuka
POCZATEK
od: 11 kwietnia 2003 do: 5 maja 2003
Galeria Szkła i Ceramiki BWA
pl. Kościuszki 11 Wrocław
25 014sztuka
LOGOREA - GRAFIKA I CERAMIKA
od: 7 marca 2003 do: 7 kwietnia 2003
Galeria Szkła i Ceramiki BWA
pl. Kościuszki 11 Wrocław
25 114sztuka
CZARNO-BIAŁE
od: 24 stycznia 2003 do: 3 marca 2003
Galeria Szkła i Ceramiki BWA
pl. Kościuszki 11 Wrocław
25 525sztuka
DYFERENCJE
od: 12 grudnia 2002 do: 6 stycznia 2003
Galeria Szkła i Ceramiki BWA
pl. Kościuszki 11 Wrocław
24 950sztuka
MACK
od: 11 października 2002 do: 18 listopada 2002
Galeria Szkła i Ceramiki BWA
pl. Kościuszki 11 Wrocław
24 717sztuka
CERAMIKA
od: 11 października 2002 do: 18 listopada 2002
Galeria Szkła i Ceramiki BWA
pl. Kościuszki 11 Wrocław
24 592sztuka
ZAWIESZONE PODRÓŻE
od: 9 sierpnia 2002 do: 30 września 2002
Galeria Szkła i Ceramiki BWA
pl. Kościuszki 11 Wrocław
24 485sztuka
SZKŁO I RYSUNKI
od: 10 maja 2002 do: 21 czerwca 2002
Galeria Szkła i Ceramiki BWA
pl. Kościuszki 11 Wrocław
24 494sztuka
NACZYNIE
od: 27 marca 2002 do: 3 maja 2002
Galeria Szkła i Ceramiki BWA
pl. Kościuszki 11 Wrocław
24 986sztuka
PRACE
od: 15 stycznia 2002 do: 11 lutego 2002
Galeria Szkła i Ceramiki BWA
pl. Kościuszki 11 Wrocław
24 538sztuka
ŚWIATŁO-CIENIE
od: 1 grudnia 2001 do: 2 stycznia 2002
Galeria Szkła i Ceramiki BWA
pl. Kościuszki 11 Wrocław
24 602sztuka
TIME FOR TEA
od: 13 października 2001 do: 11 listopada 2001 jest więcej terminów
Galeria Szkła i Ceramiki BWA
pl. Kościuszki 11 Wrocław
24 567sztuka
OBRAZY INSCENIZOWANE
od: 13 października 2006 do: 10 listopada 2006
GaleriaSzewska 36Instytut Historii Sztuki UW
ul.Szewska 36 Wrocław
24 747sztuka
Fotografie kobiece
od: 24 lutego 2006 do: 3 marca 2006
GaleriaSzewska 36Instytut Historii Sztuki UW
ul.Szewska 36 Wrocław
24 942sztuka
Dream - obrazy i video
od: 13 stycznia 2006 do: 27 stycznia 2006
GaleriaSzewska 36Instytut Historii Sztuki UW
ul.Szewska 36 Wrocław
24 799sztuka
Dream
13 stycznia 2006 - 18:30
GaleriaSzewska 36Instytut Historii Sztuki UW
ul.Szewska 36 Wrocław
24 741sztuka










