koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
zmodyfikowano  2 dni temu  »  

KINO PLENEROWE |"LA LA LAND" | WEST FORUM

CO jest GRANE » 197 wyświetleń od 26 czerwca 2026
  • 1 lipca 2026, środa
    » 21:00

Już 1 lipca zapraszamy Was na letni wieczór w West Forum i wspólne kino plenerowe na patio budynku B.

To będzie spokojne, wakacyjne spotkanie pod chmurką - z filmem, dobrym klimatem i przekąskami dla pierwszych gości.

📍 West Forum, ul. Strzegomska 142A, Wrocław 👉 Strefa zielona budynku B 🎥 Seans filmu "La La Land": 21:00

W programie:

🎬 pokaz filmu pod gołym niebem 🍿 przekąski dla pierwszych gości 🪑 leżaki dostępne na miejscu 🧣 warto zabrać ciepły koc lub coś cieplejszego do ubrania

Do zobaczenia 1 lipca! Zapowiada się naprawdę filmowy początek wakacji. Liczba miejsc ograniczona.

zmodyfikowano  2 dni temu  »  
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ