Niewidoczne życie sióstr Gusmao
Carol Duarte, Júlia Stockler
- 21 listopada 2019, czwartek» 17:45
- 20 listopada 2019, środa» 17:45
- 19 listopada 2019, wtorek» 17:45
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 20:15
- 17 listopada 2019, niedziela» 20:15
- 16 listopada 2019, sobota» 20:15
- 15 listopada 2019, piątek» 17:45
- 14 listopada 2019, czwartek» 20:30
- 12 listopada 2019, wtorek» 20:15
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 12:00, 20:30
- 10 listopada 2019, niedziela» 11:45, 20:15
- 9 listopada 2019, sobota» 12:00, 20:15
- 8 listopada 2019, piątek» 20:15
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 16:15
- 17 listopada 2019, niedziela» 16:15
- 16 listopada 2019, sobota» 16:15
- 13 listopada 2019, środa» 20:45
- 12 listopada 2019, wtorek» 20:45
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 20:45
- 10 listopada 2019, niedziela» 20:45
- 9 listopada 2019, sobota» 20:45
- 8 listopada 2019, piątek» 20:45
- 7 listopada 2019, czwartek» 22:55
- 21 listopada 2019, czwartek» 16:45
- 20 listopada 2019, środa» 16:45
- 19 listopada 2019, wtorek» 16:45
- 18 listopada 2019, poniedziałek» 16:45
- 17 listopada 2019, niedziela» 16:45
- 16 listopada 2019, sobota» 16:45
- 15 listopada 2019, piątek» 16:45
- 14 listopada 2019, czwartek» 18:30
- 13 listopada 2019, środa» 18:30
- 12 listopada 2019, wtorek» 18:30
- 11 listopada 2019, poniedziałek» 18:30
- 10 listopada 2019, niedziela» 18:30
- 9 listopada 2019, sobota» 18:30
- 8 listopada 2019, piątek» 18:30
- 4 grudnia 2019, środa» 18:00
- 1 grudnia 2019, niedziela» 18:00
- 30 listopada 2019, sobota» 16:00
- 29 listopada 2019, piątek» 18:00
- 28 listopada 2019, czwartek» 18:00
- 26 listopada 2019, wtorek» 18:00
- 24 listopada 2019, niedziela» 16:00
- 23 listopada 2019, sobota» 18:00
2019 - Brazylia
- reżyseria: Karim Aïnouz
- scenariusz: Murilo Hauser
Carol Duarte, Júlia Stockler
Carol Duarte
Júlia Stockler
Flávia Gusmão, Gregório Duvivier
Carol Duarte, Júlia Stockler
Fernanda Montenegro
Flavio Bauraqui, Júlia Stockler
Nikolas Antunes, Júlia Stockler
Júlia Stockler
Carol Duarte
Júlia Stockler
Carol Duarte
Júlia Stockler
Júlia Stockler
Aleja gówniarzy
26 kwietnia 2007 - 14:40, 20:55jest więcej terminów
Ars Salon
Św. Jana 6 Krakówjest więcej miejsc
835 387kino
The Grudge - Klątwa 2
26 kwietnia 2007 - 10:30, 15:00jest więcej terminów
Cinema City Zakopianka
Zakopiańska 62 Krakówjest więcej miejsc
1 656 215kino
Hannibal: Po drugiej stronie maski
26 kwietnia 2007 - 17:45jest więcej terminów
Cinema City Plaza
Aleja Pokoju 44 Krakówjest więcej miejsc
1 650 048kino
Świadek koronny
26 kwietnia 2007 - 18:45jest więcej terminów
Kijów Studio
Aleja Krasińskiego 34 Krakówjest więcej miejsc
2 174 605kino
Przegląd twórczości Andrzeja Titkowa: Odejścia, powroty, Jam Osjan, Ktoś pamięta moje imię
25 kwietnia 2007 - 19:30
Paradox
Krupnicza 38 Kraków
23 766kino
Lichter
24 kwietnia 2007 - 20:00
Klub U Louisa
Rynek Główny 13 Kraków
24 938kino
Wyzwoliciel ptaków, chmura, wiatr
24 kwietnia 2007 - 21:00
Ars Aneks
Św. Jana 6 Kraków
173 232kino
Pozwólcie nam do woli fruwać nad ogrodami
23 kwietnia 2007 - 19:35
Paradox
Krupnicza 38 Kraków
23 845kino
Moje jedyne
23 kwietnia 2007 - 21:00
Ars Aneks
Św. Jana 6 Kraków
172 960kino
Taxidermia
22 kwietnia 2007 - 21:00
Ars Aneks
Św. Jana 6 Kraków
144 450kino
Wael Shawky
od: 22 marca 2007 do: 22 kwietnia 2007
Bunkier Sztuki
Plac Szczepański 3a Kraków
39 146sztuka
Nocny Maraton: Jasminum, Cząstki elementarne, Prawdziwa historia
21 kwietnia 2007 - 23:00
Kino Sztuka
św. Jana 6 Kraków
23 952kino
Rollerblading: Barely dead, Better than baseball
21 kwietnia 2007 - 19:00
Kijów
Aleja Krasińskiego 34 Kraków
24 495kino
ENEMEF - Noc Kina Europejskiego: Życie na podsłuchu, Pachnidło, Moje życie beze mnie, Śniadanie na Plutonie
21 kwietnia 2007 - 23:15
Kijów
Aleja Krasińskiego 34 Kraków
204 259kino
Białe dłonie
21 kwietnia 2007 - 21:00
Ars Aneks
Św. Jana 6 Kraków
107 929kino
Świeże powietrze
21 kwietnia 2007 - 13:00jest więcej terminów
Ars Aneks
Św. Jana 6 Krakówjest więcej miejsc
136 375kino
Podziemny rok Jurija Morozowa
20 kwietnia 2007 - 15:00
Ars Aneks
Św. Jana 6 Kraków
24 547kino