koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
GDYBYM BYŁ BOGACZEM
zmodyfikowano  5 lat temu  »  

II Ogólnopolski Festiwal Tańca "Taki Taniec" Oświęcim 2014

CO było GRANE - ARCHIWALNE TERMINY » » 17 177 wyświetleń od 20 maja 2014
  • 7 czerwca 2014, sobota
    » 9:00

7 czerwca 2014 roku od godziny 9:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury będzie się odbywał, pod patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim, II Ogólnopolski Festiwal Tańca "Taki Taniec".

Festiwal - popularyzujący taniec jako atrakcyjną formę aktywnego stylu życia - adresowany jest do uczestników w wieku 6-25 lat - dla formacji i zespołów - dla różnych kategorii tanecznych. Podczas festiwalu ocenie podlegać będą: technika tańca, choreografia, wyraz artystyczny i dobór muzyki i strojów. Dla zwycięzców przewidziane zostały medale i puchary oraz dyplomy.

Organizatorem festiwalu jest Oświęcimskie Centrum Kultury.

Festiwal jest realizowany przy wsparciu finansowym Miasta Oświęcim.

LISTA STARTOWA

godz. 9:00-11:15 I część prezentacji konkursowych

I. TANIEC TOWARZYSKI – dzieci

1.BINGO – Szkoła Tańca Astra – Oświęcim 2.Aniołki – Ling House – Chełmek 3.REPLAY - Szkoła Tańca Astra – Oświęcim 4.MINI GRACJA – STUDIO TAŃCA DANCE PASSION – Jastrzębie Zdrój 5.BŁYSK - Szkoła Tańca Astra – Oświęcim 6.Cytrynki - Ling House – Chełmek 7.Choco - Szkoła Tańca Prestiż – Oświęcim

TANIEC TOWARZYSKI – juniorzy

1.Happy - Szkoła Tańca Prestiż – Oświęcim 2.VENTUS – Szkoła Tańca Astra – Oświęcim 3.Happy Dance – Oświęcimskie Centrum Kultury – Oświęcim 4.ELITA KIDS – LEJDIS – Oświęcimskie Centrum Kultury – Oświęcim 5.AKCENT - Szkoła Tańca Astra – Oświęcim 6.Chiquitta - Szkoła Tańca Prestiż – Oświęcim 7.Stars - Ling House – Chełmek 8.Diament - Szkoła Tańca Prestiż – Oświęcim

TANIEC TOWARZYSKI – młodzież

1.FLESZ - Szkoła Tańca Astra – Oświęcim 2.Efekt - Szkoła Tańca Prestiż – Oświęcim

II. DISCO DANCE, CHEERLEADERS – dzieci

1.Zespół tańca Nowoczesnego FLESZ – Publiczna Szkoła Podstawowa z punktem przedszkolnym – Daniec 2.MAGIC – Fabryka Tańca – Gliwice

DISCO DANCE, CHEERLEADERS – juniorzy

1.SECOND SHAKE - Miejskie Gimnazjum nr 2 – Oświęcim 2.GIMONE – Uczniowski Klub Sportowy „ORLĘTA” – Sosnowiec 3.SHAKE – Miejskie Gimnazjum nr 2 – Oświęcim 4.LADIES – Gminna Biblioteka Publiczna – Przeciszów

DISCO DANCE, CHEERLEADERS – młodzież

1.CONTRA - Oświęcimskie Centrum Kultury – Oświęcim 2.UNIQUE - DANCEFLOOR – Kraków 3.Cheerleaders SHADE – Gminne Centrum Kultury – Polanka Wielka

godz. 11:15-12:00 przerwa

godz. 12:00 ogłoszenie wyników I części prezentacji konkursowych

godz. 12:30-17:15 II część prezentacji konkursowych

III. HIP-HOP, BREAK DANCE – dzieci

1.WOW – Studio Tańca, Zdrowia i Urody „LETS DANCE” – Gliwice 2.GRW SWEETS - Szkoła Tańca GRAWITACJA – Oświęcim 3.THE SWEET GANG – Fabryka Tańca – Gliwice 4.JUMP KIDS - Centrum Tańca i Ruchu IMPULSO – Cieszyn

HIP-HOP, BREAK DANCE – juniorzy

1.Grupa taneczna BADOO 2 – Szkoła Podstawowa nr 45 – Sosnowiec 2.eLDe JUNIOR - Studio Tańca, Zdrowia i Urody „LETS DANCE” – Gliwice 3.GRW TEENS - Szkoła Tańca GRAWITACJA – Oświęcim 4.FANTAZJA – STUDIO TAŃCA DANCE PASSION – Jastrzębie Zdrój 5.TOP KIDS – Fabryka Tańca – Gliwice 6.Radkert – Gminna Biblioteka Publiczna w Przeciszowie 7.GRW JUNIOR - Szkoła Tańca GRAWITACJA – Oświęcim 8.eM-Team HIP-HOP – Studio Tańca „Fuzja Dance” – Chrzanów 9.THE CRAZY STREET CREW - Centrum Tańca i Ruchu IMPULSO – Cieszyn 10.Cookie Beat – Dom Kultury – Kęty 11.B3 Crew – Impresja – Kęty

HIP-HOP BREAK DANCE – młodzież

1.Formacja Taneczna EKS-tremum I – Centrum Kultury – Jędrzejów 2.DIGERIDO – Młodzieżowy Dom Kultury – Jaworzno 3.eLDe CREW - Studio Tańca, Zdrowia i Urody „LETS DANCE” – Gliwice 4.GRW FIGHTERS - Szkoła Tańca GRAWITACJA - Oświęcim 5.SIEMA – STUDIO TAŃCA DANCE PASSION – Jastrzębie Zdrój 6.Lucky Stars – Fabryka Tańca – Gliwice 7.RES-PEKT – Gminny Ośrodek Kultury – Kornowacu – Kobyla 8.Move Your Body – Dom Kultury – Kęty 9.GRW CREW - Szkoła Tańca GRAWITACJA – Oświęcim 10.Express Yourself Crew

IV. INNE FORMY TAŃCA – dzieci

1.Baletki – STUDIO ARTYSTYCZNE MACIEJ – Zabrze 2.D5 D WAY OF LIFE – D WAY OF LIFE – Tychy 3.RePlay – Studio Tańca „Fuzja Dance” - Chrzanów 4.FENIKS JUNIOR – Staromiejskie Centrum Kultury – Kraków 5.PERŁY – Centrum Tańca i Ruchu IMPULSO – Cieszyn

INNE FORMY TAŃCA – juniorzy

1.MAŁY FENIKS „B” – Staromiejskie Centrum Kultury – Kraków 2.The Hoofers – NOVA SZKOLA TAŃCA – Katowice 3.grupa R3 - Studio Tańca „R“ – Sułkowice 4.Zespół POWER - Gminne Centrum Kultury - Polanka Wielka 5.Zespół Taneczny „MAK III” – Młodzieżowy Dom Kultury – Zabrze 6.GRW JAZZ JUNIOR - Szkoła Tańca GRAWITACJA – Oświęcim 7.MINI FENIKS - Staromiejskie Centrum Kultury – Kraków 8.D4 D WAY OF LIFE – D WAY OF LIFE – Tychy 9.Studio Tańca „Arabeska” – Pałac Młodzieży – Katowice 10.ADHDance – Wadowickie Centrum Kultury – Wadowice 11.grupa R2 - Studio Tańca „R“ – Sułkowice 12. Renesmee – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 16 – Kielce 13.MAŁY FENIKS – Staromiejskie Centrum Kultury – Kraków

INNE FORMY TAŃCA – młodzież

1.The Hoofers – NOVA SZKOLA TAŃCA – Katowice 2.PASJA – Zespół Szkół Ogólnokształcących im. AK – Bielsko – Biała 3.Zespół Taneczny „MAK I” – Młodzieżowy Dom Kultury – Zabrze 4.GRW JAZZ ONE - Szkoła Tańca GRAWITACJA – Oświęcim 5.Grupa Tańca Nowoczesnego „KIE” – Dom Kultury – Łęczyca 6.Studio Tańca „Arabeska” – Pałac Młodzieży – Katowice 7.Vis-a-vis – Wadowickie Centrum Kultury – Wadowice 8.Teatr Tańca Pasja - Zespół Szkół Ogólnokształcących im. AK – Bielsko – Biała 9.FAŁSZ - Oświęcim
10.FORMAT – Gminny Ośrodek Kultury – Wieprz 11.grupa R – Studio Tańca „R“ – Sułkowice 12.eMKa dance – Wojewódzki Dom Kultury – Kielce 13.eM-Team JAZZ – Studio Tańca „Fuzja Dance” – Chrzanów 14.NAVY – Agencja Artystyczna Corda Bis – Bystra 15.Advance – Biesko-Biała 16.TRIO – Kalwaria Zebrzydowska 17.Formacja Taneczna EKS-tremum I – Centrum Kultury – Jędrzejów

godz. 17:15-18:00 przerwa godz. 18:00 ogłoszenie wyników II części prezentacji konkursowych

Podane godziny mogą ulec zmianie. Wykonawcy proszeni są o przybycie na 1 godzinę przed występem. Wejście do budynku OCK od godziny 8:00. Wstęp na widownię wolny. Liczba miejsc ograniczona.

autor:
zmodyfikowano  5 lat temu  »  
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ