koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
Pierwsza symfoniczna trasa Narodowej Orkiestry DętejCO JEST GRANE - wrzesień 2021 - nr 329
zmodyfikowano  5 lat temu

Dziadek do orzechów i król myszy

CO było GRANE - ARCHIWALNE TERMINY » » 16 583 wyświetleń od 14 grudnia 2015
  • 23 grudnia 2015, środa
    » 12:00
  • 22 grudnia 2015, wtorek
    » 18:00
  • 20 grudnia 2015, niedziela
    » 12:00, 18:00
  • 19 grudnia 2015, sobota
    » 12:00, 18:00
  • 18 grudnia 2015, piątek
    » 12:00, 18:00
  • 17 grudnia 2015, czwartek
    » 18:00
  • libretto: Marius Petipa według opowieści Ernsta Theodora Amadeusa Hoffmanna
  • adaptacja: Toer van Schayk
  • choreografia: Toer van Schayk
  • dyrygent: Evgeny Volynsky
  • scenografia i kostiumy: Toer van Schayk
  • światło: Bert Dalhuysen
  • asystent choreografa: Steven Etienne
  • baletmistrz-korepetytor: Sergey Basalaev
  • asystent dyrygenta: Grzegorz Berniak
  • asystent choreografa: Ruud Lutgens
  • asystent scenografa: Wacław Ostrowski
  • akompaniator baletu: Jerzy Jarawka
  • opieka artystyczna nad uczniami Szkoły Baletowej: Łukasz Gruziel
  • przygotowanie chóru dziecięcego: Danuta Chmurska

  • OBSADA:

  • Aleksandra Liashenko - Klara
  • Maria Żuk
  • Agnieszka Pietyra
  • Yuka Ebihara(od 16 grudnia 2012)
  • Izabela Milewska(od 22 grudnia 2012)
  • Maksim Wojtiul - Książę
  • Robert Gabdullin
  • Vladimir Yaroshenko
  • Sergey Popov(od 16 grudnia 2012)
  • Vladimir Yaroshenko - Dziadek do orzechów
  • Egor Menshikov
  • Adam Kozal
  • Paweł Koncewoj(od 22 grudnia 2012)
  • Magdalena Ciechowicz - Luiza, starsza siostra Klary
  • Dagmara Dryl
  • Izabela Milewska
  • Paweł Koncewoj - Jaś, młodszy brat Klary
  • Bartosz Anczykowski
  • Patryk Walczak(od 21 grudnia 2012)
  • Sergey Basalaev - Drosselmeyer
  • Sergey Popov
  • Wojciech Ślęzak
  • Jacek Tyski - Król Myszy
  • Paweł Koncewoj
  • Kurusz Wojeński
  • Lena Obłuska(Szkoła Baletowa) - Mała Klara
  • Karolina Zabor(Szkoła Baletowa)
  • Ewa Oziemblewska(Szkoła Baletowa)
  • Marta Ciosek(Szkoła Baletowa)
  • Bartosz Białowąs(Szkoła Baletowa ) - Mały Jaś
  • Jakub Miłosz(Szkoła Baletowa)
  • Dominika Krysztoforska - Pani Hitzig, matka Klary
  • Karolina Jupowicz
  • Anna Lipczyk(od 21 grudnia 2012)
  • Wojciech Ślęzak - Pan Hitzig, ojciec Klary
  • Sergey Basalaev
  • Zbigniew Czapski-Kłoda
  • Anna Białecka - Babcia Klary
  • Ewa Głowacka
  • Walery Mazepczyk - Dziadek Klary
  • Zbigniew Czapski-Kłoda
  • Sergey Popov - E.T.A. Hoffmann
  • Robert Bondara
  • Adam Kozal - Faun
  • Egor Menshikov
  • Raphael Rautureau
  • Viktor Banka(od 16 grudnia 2012)
  • Bartosz Anczykowski - Don Juan
  • Jacek Tyski
  • Robert Bondara - Generał
  • Wojciech Ślęzak
  • Sergey Basalaev(od 16 grudnia 2012)
  • Anita Kuskowska - Marysia, pokojówka
  • Małgorzata Dębska
  • Tomasz Nerkowski - Św. Mikołaj
  • Beniamin Citkowski(Szkoła Baletowa) - Anioł
  • Paweł Nowicki(Szkoła Baletowa)
  • Paweł Popielecki(Szkoła Baletowa)
  • Kristóf Szabó(Szkoła Baletowa) - Diabeł
  • Karol Garczyński(Szkoła Baletowa)
  • Piotr Garczyński(Szkoła Baletowa)
  • Paweł Popielecki(Szkoła Baletowa)
  • Agnieszka Pietyra - Księżniczka Magicznej Latarni
  • Ewa Nowak
  • Aneta Zbrzeźniak
  • Yurika Kitano(od 16 grudnia 2012)
  • Bartosz Zyśk - Książę Magicznej Latarni
  • Raphael Rautureau
  • Patryk Walczak
  • Takeshi Watanabe(od 16 grudnia 2012)
  • Anna Lorenc - Śnieżynki
  • Svetlana Siplatova
  • Magdalena Ciechowicz
  • Karolina Jupowicz
  • Dagmara Dryl
  • Aneta Zbrzeźniak
  • Ana Kipshidze
  • Palina Rusetskaya(od 21 grudnia 2012)
  • Marta Fiedler(od 28 grudnia 2012)
  • i zespół baletowy
  • Robert Gabdullin - Mechanicy
  • Egor Menshikov
  • Sebastian Solecki
  • Jarosław Zaniewicz
  • Maksim Wojtiul
  • Vladimir Yaroshenko
  • Bartosz Zyśk
  • Patryk Walczak
  • Adam Kozal
  • Robin Kent
  • Simon Yoshida
  • Karolina Jupowicz - Taniec jota
  • Marta Fiedler(od 16 grudnia 2012)
  • Kurusz Wojeński
  • Nathalie Fernandez
  • Oskar Świtała
  • Paweł Koncewoj
  • Agnieszka Pietyra
  • Karolina Sapun(od 21 grudnia 2012)
  • i zespół baletowy
  • Robert Bondara - Taniec arabski
  • Paweł Koncewoj
  • Wojciech Ślęzak
  • Bartosz Anczykowski
  • Sergey Basalaev(od 16 grudnia 2012)
  • Patryk Walczak(od 21 grudnia 2012)
  • i zespół baletowy
  • Yuka Ebihara - Taniec chiński
  • Anna Hop
  • Nathalie Fernandez
  • Emilia Stachurska(od 19 grudnia 2012)
  • Marta Fiedler(od 21 grudnia 2012)
  • i zespół baletowy
  • Dominika Krysztoforska - Taniec rosyjski
  • Wojciech Ślęzak
  • Sergey Basalaev
  • Anita Kuskowska
  • Karolina Jupowicz
  • Zbigniew Czapski-Kłoda
  • Małgorzata Dębska
  • Anna Lipczyk(od 21 grudnia 2012)
  • i zespół baletowy
  • Magdalena Ciechowicz - Taniec grecki
  • Bartosz Anczykowski
  • Adam Kozal
  • Sergey Popov
  • Dagmara Dryl
  • Robert Bondara
  • Izabela Milewska
  • Jacek Tyski
  • Egor Menshikov
  • Raphael Rautureau
  • Viktor Banka(od 16 grudnia 2012)
  • Maria Żuk - Walc Kwiatów
  • Robert Gabdullin
  • Adam Kozal
  • Irina Wasilewska
  • Egor Menshikov
  • Izabela Milewska()
  • Vladimir Yaroshenko
  • Aleksandra Liashenko
  • Maksim Wojtiul
  • Aneta Zbrzeźniak
  • Sebastian Solecki(od 16 grudnia 2012)
  • Palina Rusetskaya(od 16 grudnia 2012)
  • Simon Yoshida(od 22 grudnia 2012)
  • oraz zespół baletowy
  • Uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza, chór dziecięcy, statyści
zmodyfikowano  5 lat temu
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ