Stand Up Polska SOPOT
- 29 sierpnia 2018, środa» 19:00
- 16 października 2017, poniedziałek» 18:00/20
- 19 marca 2017, niedziela» 17:00/20
- 25 października 2016, wtorek» 20:00

#
CEZARY JURKIEWICZ
Czarek Jurkiewicz w swoich tekstach, wywala swoją brudną duszę na lewą stronę, wciągając nas w czarną otchłań beznadziei, zmarnowanych okazji i zatrutą zazdrością podejrzliwości. Zajmuje się Stand-upem od 2008 roku. Jest jedną z dwóch pierwszych osób, która zaczęła promować stand-up comedy na terenie Polski. Początkowo jako undergroundowy stand-up obecnie jako formę komedii rozpoznawalną przez tysiące widzów. Występował w Comedy Central Prezentuje: Stand-up!, HBO Stand-up Comedy Club oraz HBO tylko dla dorosłych. W 2011 roku założył pierwszą w Polsce szkołę stand-up comedy, w której prowadzi zajęcia dla młodych komików. Od lat szkoli się w nurcie chicagowskiej szkoły improwizacji komediowej The Second City.
SEBASTIAN REJENT
Komik, miłośnik komedii stand-upowej i pracy twórczej. Uwielbia stać na scenie, często też się po niej porusza. Pisał, występował, współpracował m. in. z Comedy Central, Grupą ATM, agencją artystyczną Antrakt i agencją reklamową Saatchi & Saatchi.
Od lat, niczym w skeczu Monty Pythona, szuka żartu idealnego, jeszcze mu się to nie udało, natomiast trzykrotnie żartem sprawił, że ktoś się posikał ze śmiechu... i nie było to dziecko. Sukces.
Uprawia ciężką sztukę stand-upową; robi to dla ludzi, dla siebie, jednak woli dla ludzi. Poza sceną zgłębia tajniki komedii i wykorzystuje je by pomagać innym. Na warsztatach, które prowadzi, uczy innych jak używać swojego poczucia humoru w teatrze życia codziennego.
Sebastian nigdy nie zgodzi się z ludźmi, którzy twierdzą, że czas spędzony na śmiechu jest czasem straconym, bo to by oznaczało, że Sebastian marnuje czas setkom osób dziennie.
JASIEK BORKOWSKI
Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych polskich komików. Występować zaczął dzięki Stand-up Polska w 2010 roku, zdobywając w tym czasie uznanie i sympatię widzów, swoim zaskakującym i emocjonalnym stand-upem. Występował m.in. w Comedy Central Prezentuje,u Kuby Wojewódzkiego, TVP2 w programie „Tylko Dla Dorosłych" oraz na roastach Szymona Majewskiego i Tego Typa Mesa. Jego przemyślenia i wnioski szokują jego samego co jest powodem jego...kolejnych wniosków i kolejnych przemyśleń.
MACIEK ADAMCZYK
Jeden z bardziej doświadczonych komików w Polsce, stand-upem zajmuje się od 7 lat. Niech nie zwiedzie was jego wieloletni staż -- mimo walki z głupotą i zakłamaniem na samym froncie, nie nabawił się cynizmu czy zgorzknienia. W swoich występach szuka ze stoickim spokojem absurdów, słabostek i wad rodzaju ludzkiego, wyciągając je na światło dzienne, ale jednocześnie serwując im kubek dobrego kakao. Od lat tworzy teksty komediowe na tematy tak różne jak zagadnienia prawniczej legislacji czy istota polsko-niemieckich Dni Węgorza. Doświadczenie tekściarskie uzupełnia prowadzeniem imprez, audycji radiowych i samochodów, także pola jego zainteresowań są równie obszerne jak jego podmiejska działka (jest możliwość zamówienia dyni). Właśnie w toku cierpliwej pracy na małoroli Maciek nauczył się otwartości, spokoju i pogody ducha. Jeśli połączymy to z wnikliwym umysłem, naostrzonym w ramach zawodowego rozśmieszania ludzi, otrzymamy człowieka z którym warto usiąść pod liściem, a odpocząć sobie. Komedia Maćka Adamczyka to sycąca strawa dla duszy, na pewno nie odejdziecie od stołu zawiedzeni.
BARTOSZ ZALEWSKI
Pochodzi z Wrocławia, gdzie w 2010 zadebiutował w formule stand-upowej. Założył grupę „Wrocławski Stand-up", po przeprowadzce do Warszawy w 2015 NIE założył grupy „Warszawski Stand-up".
Jako pierwszy nagrał swój godzinny występ pt. „Wrocławska Premiera", do obejrzenia u niego na dysku bo mu się nie chciało zmontować. Jego teksty powstają na przecięciu lenistwa właśnie, niemocy wobec nałogów i walki ze sobą. Całość złapana w gęstą siatkę odniesień, wypatroszone nożem trudnych relacji, obtoczone w mące (zwykłej, tortowej), usmażone na głębokim zwątpieniu i podawane z nutką psychozy. Autor chciał nadmienić, że porównał swoją komedię do ryby, tak dla wyklarowania. Masła.
Obecnie pracuje nad kolejnym godzinnym materiałem, pt. „Pełna Alienacja", premiera w maju 2016. Szczepiony, korzysta z kuwetki, 1,87 m wzrostu, nos krzywy, słownictwo bogate i wulgarne zarazem. Fan komiksów, gier, złego kina i dobrej książki. Prowadził audycje radiowe, jest też prowadzącym internetowego programu „Matura To Bzdura.tv". Prowadził też życie niecne, ale o tym kiedy indziej.
Nie pije kawy.


Spektakl "Żona potrzebna od zaraz"
13 października 2024 - 15:00/18
Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Podleśna
ul. Podleśna 2 Białystok
52 792teatr
KACZMARSKI. ALTERNATYWA
13 października 2024 - 19:00
Sześcian Pub
ul. Warszawska 34 Białystok
52 242teatr
Żona potrzebna od zaraz
13 października 2024 - 15:00/18
Opera i Filharmonia Podlaska, ul. Podleśna
ul. Podleśna 2 Białystok
1 049 132teatr
Boeing Boeing - odlotowa komedia z udziałem gwiazd
12 października 2024 - 16:00/19
Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Podleśna
ul. Podleśna 2 Białystok
480 724teatr
Klimakterium 2
10 października 2024 - 18:00jest więcej terminów
Kino Forum
Legionowa 5 Białystokjest więcej miejsc
5 719 514teatr
Zobacz na żywo połączenie technologii wizualnych i teatru
7 października 2024 - 12:00/19
Aula Kongresowa WANS
ul. Ciepła 40 Białystok
507 146teatr
Nie tylko kiełbasa
7 października 2024 - 19:00
BTL Lalki - kawiarnia teatralna
Konstantego Kalinowskiego 1 Białystok
281 293teatr
Wstyd - komedia "Teściowie" w wersji teatralnej
7 października 2024 - 17:30/20
Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska
ul. Odeska 1 Białystok
528 709teatr
Nowy Program "Wersja robocza"
6 października 2024 - 18:00
Motopub
ul. Młynowa 14 Białystok
573 565teatr
Krzywa wieża – spektakl
5 października 2024 - 19:00
Nie Teatr
ul. Sienkiewicza 4 Białystok
21 396teatr
BING NA ŻYWO - WIELKIE URODZINY
5 października 2024 - 10:00, 12:30, 15:00
Aula Widowiskowa im. Janusza Korczaka Wydziału Nauk o Edukacji
Świerkowa 20 Białystok
22 890teatr
Trasa Rowerowa Tour
4 października 2024 - 19:00
Zmiana Klimatu
Warszawska 6 Białystok
196 200teatr
"OVER 40"
30 września 2024 - 19:00
Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska
ul. Odeska 1 Białystok
80 414teatr
Szalona farsa, w której humor rozwija się aż po ostatnią scenę!
29 września 2024 - 16:00/19
Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Podleśna
ul. Podleśna 2 Białystok
126 692teatr
Prywatna Klinika
29 września 2024 - 16:00/19jest więcej terminów
Opera i Filharmonia Podlaska, ul. Podleśna
ul. Podleśna 2 Białystokjest więcej miejsc
1 383 830teatr
Białostocka Integracja Studencka
28 września 2024 - 22:00jest więcej terminów
Herkulesy
Adama Mickiewicza 2C Białystok
66 128teatr
Jutro będzie futro
27 września 2024 - 17:30/20
Białostocki Ośrodek Kultury
ul. Legionowa 5 Białystok
517 768teatr


























