Stand Up Polska SOPOT
- 29 sierpnia 2018, środa» 19:00
- 16 października 2017, poniedziałek» 18:00/20
- 19 marca 2017, niedziela» 17:00/20
- 25 października 2016, wtorek» 20:00

#
CEZARY JURKIEWICZ
Czarek Jurkiewicz w swoich tekstach, wywala swoją brudną duszę na lewą stronę, wciągając nas w czarną otchłań beznadziei, zmarnowanych okazji i zatrutą zazdrością podejrzliwości. Zajmuje się Stand-upem od 2008 roku. Jest jedną z dwóch pierwszych osób, która zaczęła promować stand-up comedy na terenie Polski. Początkowo jako undergroundowy stand-up obecnie jako formę komedii rozpoznawalną przez tysiące widzów. Występował w Comedy Central Prezentuje: Stand-up!, HBO Stand-up Comedy Club oraz HBO tylko dla dorosłych. W 2011 roku założył pierwszą w Polsce szkołę stand-up comedy, w której prowadzi zajęcia dla młodych komików. Od lat szkoli się w nurcie chicagowskiej szkoły improwizacji komediowej The Second City.
SEBASTIAN REJENT
Komik, miłośnik komedii stand-upowej i pracy twórczej. Uwielbia stać na scenie, często też się po niej porusza. Pisał, występował, współpracował m. in. z Comedy Central, Grupą ATM, agencją artystyczną Antrakt i agencją reklamową Saatchi & Saatchi.
Od lat, niczym w skeczu Monty Pythona, szuka żartu idealnego, jeszcze mu się to nie udało, natomiast trzykrotnie żartem sprawił, że ktoś się posikał ze śmiechu... i nie było to dziecko. Sukces.
Uprawia ciężką sztukę stand-upową; robi to dla ludzi, dla siebie, jednak woli dla ludzi. Poza sceną zgłębia tajniki komedii i wykorzystuje je by pomagać innym. Na warsztatach, które prowadzi, uczy innych jak używać swojego poczucia humoru w teatrze życia codziennego.
Sebastian nigdy nie zgodzi się z ludźmi, którzy twierdzą, że czas spędzony na śmiechu jest czasem straconym, bo to by oznaczało, że Sebastian marnuje czas setkom osób dziennie.
JASIEK BORKOWSKI
Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych polskich komików. Występować zaczął dzięki Stand-up Polska w 2010 roku, zdobywając w tym czasie uznanie i sympatię widzów, swoim zaskakującym i emocjonalnym stand-upem. Występował m.in. w Comedy Central Prezentuje,u Kuby Wojewódzkiego, TVP2 w programie „Tylko Dla Dorosłych" oraz na roastach Szymona Majewskiego i Tego Typa Mesa. Jego przemyślenia i wnioski szokują jego samego co jest powodem jego...kolejnych wniosków i kolejnych przemyśleń.
MACIEK ADAMCZYK
Jeden z bardziej doświadczonych komików w Polsce, stand-upem zajmuje się od 7 lat. Niech nie zwiedzie was jego wieloletni staż -- mimo walki z głupotą i zakłamaniem na samym froncie, nie nabawił się cynizmu czy zgorzknienia. W swoich występach szuka ze stoickim spokojem absurdów, słabostek i wad rodzaju ludzkiego, wyciągając je na światło dzienne, ale jednocześnie serwując im kubek dobrego kakao. Od lat tworzy teksty komediowe na tematy tak różne jak zagadnienia prawniczej legislacji czy istota polsko-niemieckich Dni Węgorza. Doświadczenie tekściarskie uzupełnia prowadzeniem imprez, audycji radiowych i samochodów, także pola jego zainteresowań są równie obszerne jak jego podmiejska działka (jest możliwość zamówienia dyni). Właśnie w toku cierpliwej pracy na małoroli Maciek nauczył się otwartości, spokoju i pogody ducha. Jeśli połączymy to z wnikliwym umysłem, naostrzonym w ramach zawodowego rozśmieszania ludzi, otrzymamy człowieka z którym warto usiąść pod liściem, a odpocząć sobie. Komedia Maćka Adamczyka to sycąca strawa dla duszy, na pewno nie odejdziecie od stołu zawiedzeni.
BARTOSZ ZALEWSKI
Pochodzi z Wrocławia, gdzie w 2010 zadebiutował w formule stand-upowej. Założył grupę „Wrocławski Stand-up", po przeprowadzce do Warszawy w 2015 NIE założył grupy „Warszawski Stand-up".
Jako pierwszy nagrał swój godzinny występ pt. „Wrocławska Premiera", do obejrzenia u niego na dysku bo mu się nie chciało zmontować. Jego teksty powstają na przecięciu lenistwa właśnie, niemocy wobec nałogów i walki ze sobą. Całość złapana w gęstą siatkę odniesień, wypatroszone nożem trudnych relacji, obtoczone w mące (zwykłej, tortowej), usmażone na głębokim zwątpieniu i podawane z nutką psychozy. Autor chciał nadmienić, że porównał swoją komedię do ryby, tak dla wyklarowania. Masła.
Obecnie pracuje nad kolejnym godzinnym materiałem, pt. „Pełna Alienacja", premiera w maju 2016. Szczepiony, korzysta z kuwetki, 1,87 m wzrostu, nos krzywy, słownictwo bogate i wulgarne zarazem. Fan komiksów, gier, złego kina i dobrej książki. Prowadził audycje radiowe, jest też prowadzącym internetowego programu „Matura To Bzdura.tv". Prowadził też życie niecne, ale o tym kiedy indziej.
Nie pije kawy.


Accantus Live 6
15 listopada 2024 - 19:00
Filharmonia Częstochowska
ul. Wilsona 16 Częstochowa
92 615teatr
Kłamstwo - komedia małżeńska w gwiazdorskiej obsadzie!
15 listopada 2024 - 19:00
Akademickie Centrum Kultury - Klub Politechnik
Al. Armii Krajowej 23/25 Częstochowa
186 322teatr
MAYDAY 3 - BIGAMISTKA
11 listopada 2024 - 15:30/18
Akademickie Centrum Kultury - Klub Politechnik
Al. Armii Krajowej 23/25 Częstochowa
121 743teatr
Dobrze się kłamie - astronomicznie zabawny spektakl o układach międzyludzkich
11 listopada 2024 - 15:00/18
Filharmonia Częstochowska
ul. Wilsona 16 Częstochowa
332 360teatr
Love Story
9 listopada 2024 - 19:00
Akademickie Centrum Kultury - Klub Politechnik
Al. Armii Krajowej 23/25 Częstochowa
62 671teatr
BING NA ŻYWO - WIELKIE URODZINY
9 listopada 2024 - 10:00, 12:30
Akademickie Centrum Kultury "Klub Politechnik"
Armii Krajowej 23/25 Częstochowa
26 673teatr
The Legacy / Tribute To Iron Maiden - FUTURESLAVE TOUR 2024
7 listopada 2024 - 18:00
Klub Muzyczna Meta
ul. Jasnogórska 13 Częstochowa
63 347teatr
Trasa stand-up "Piesek"
6 listopada 2024 - 19:00
Klub Muzyczna Meta
ul. Jasnogórska 13 Częstochowa
81 230teatr
Teatr Piasku Tetiany Galitsyny
6 listopada 2024 - 12:00/19
Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej
aleja Armii Krajowej 23 Częstochowa
2 624 418teatr
Niewąska komedia teatralna!
4 listopada 2024 - 19:00
Akademickie Centrum Kultury - Klub Politechnik
Al. Armii Krajowej 23/25 Częstochowa
486 773teatr
Najpiękniejsza muzyka włoska!
28 października 2024 - 19:00
Filharmonia Częstochowska
ul. Wilsona 16 Częstochowa
220 280teatr
Najpiękniejsza muzyka włoska!
28 października 2024 - 19:00
Filharmonia Częstochowska
ul. Wilsona 16 Częstochowa
678 339teatr
Głosy Mistrzów
27 października 2024 - 20:00
Akademickie Centrum Kultury - Klub Politechnik
Al. Armii Krajowej 23/25 Częstochowa
96 775teatr
Aleksandra Radomska "Zajedzie nas ten samorozwój"
27 października 2024 - 19:00
PUB Sportowy Stacherczak
al. Tadeusza Kościuszki 1 Częstochowa
193 692teatr
Arte Creatura Teatr Muzyczny zaprasza na genialną operetkę
26 października 2024 - 18:00
Akademickie Centrum Kultury - Klub Politechnik
Al. Armii Krajowej 23/25 Częstochowa
58 073teatr
Komedia teatralna w gwiazdorskiej obsadzie
26 października 2024 - 19:00
Filharmonia Częstochowska
ul. Wilsona 16 Częstochowa
116 637teatr
Polska Noc Kabaretowa 2024
25 października 2024 - 20:00
Hala Sportowa
ul. Żużlowa 4 Częstochowa
218 537teatr