(Nie)znajomi
Michał Żurawski, Aleksandra Domańska
- 30 października 2019, środa» 14:00
- 29 października 2019, wtorek» 14:00
- 28 października 2019, poniedziałek» 13:40
- 27 października 2019, niedziela» 14:00
- 26 października 2019, sobota» 14:00
- 25 października 2019, piątek» 14:00
- 24 października 2019, czwartek» 17:00
- 23 października 2019, środa» 17:00
- 22 października 2019, wtorek» 17:00
- 21 października 2019, poniedziałek» 17:00
- 20 października 2019, niedziela» 14:00
- 19 października 2019, sobota» 14:00
- 18 października 2019, piątek» 14:00
- 17 października 2019, czwartek» 15:50
- 16 października 2019, środa» 15:50
- 15 października 2019, wtorek» 15:50
- 14 października 2019, poniedziałek» 15:50
- 13 października 2019, niedziela» 15:50
- 12 października 2019, sobota» 15:50
- 11 października 2019, piątek» 18:00
- 10 października 2019, czwartek» 10:30
- 9 października 2019, środa» 18:10
- 8 października 2019, wtorek» 18:10
- 7 października 2019, poniedziałek» 18:10
- 6 października 2019, niedziela» 18:10
- 5 października 2019, sobota» 11:10
- 4 października 2019, piątek» 10:30
- 3 października 2019, czwartek» 18:15
- 1 października 2019, wtorek» 18:15
- 30 września 2019, poniedziałek» 18:15
- 15 grudnia 2019, niedziela» 16:00
- 17 października 2019, czwartek» 14:40, 19:30, 21:50
- 16 października 2019, środa» 14:30, 19:30, 21:50
- 15 października 2019, wtorek» 14:40, 19:30, 21:50
- 14 października 2019, poniedziałek» 14:30, 19:30, 21:50
- 13 października 2019, niedziela» 14:30, 19:30, 21:50
- 12 października 2019, sobota» 14:30, 19:30, 21:50
- 11 października 2019, piątek» 14:30, 19:30, 21:50
- 10 października 2019, czwartek» 12:00, 14:00, 16:30, 19:00, 20:00, 21:30
- 9 października 2019, środa» 12:00, 14:00, 16:30, 19:00, 20:15, 21:30
- 8 października 2019, wtorek» 14:00, 16:30, 19:00, 20:00, 21:30
- 7 października 2019, poniedziałek» 14:00, 16:30, 19:00, 20:00, 21:30
- 6 października 2019, niedziela» 12:00, 14:00, 16:30, 19:00, 20:00, 21:30
- 5 października 2019, sobota» 12:00, 14:00, 16:30, 19:00, 20:00, 21:30
- 4 października 2019, piątek» 14:20, 16:40, 19:00, 20:00, 21:30
- 3 października 2019, czwartek» 11:20, 13:45, 16:30, 18:00, 20:15
- 1 października 2019, wtorek» 11:40, 14:00, 16:30, 18:00, 19:00, 20:45
- 30 września 2019, poniedziałek» 12:30, 14:00, 16:30, 18:00, 19:00, 20:45
- 29 września 2019, niedziela» 14:00, 16:30, 18:00, 19:00, 20:45
- 28 września 2019, sobota» 11:20, 14:00, 16:30, 18:00, 19:00, 20:45
- 27 września 2019, piątek» 09:50, 11:20, 14:00, 16:30, 18:10, 19:00, 20:45
- 22 września 2019, niedziela» 18:45
- 16 września 2019, poniedziałek» 14:50
2019 - Polska
- reżyseria: Tadeusz Śliwa
- scenariusz: Katarzyna Sarnowska, Tadeusz Śliwa
Tomasz Kot, Kasia Smutniak
Tomasz Kot, Michał Żurawski, Łukasz Simlat, Kasia Smutniak, Wojciech Żołądkowicz, Aleksandra Domańska, Maja Ostaszewska
Łukasz Simlat, Kasia Smutniak, Maja Ostaszewska
Michał Żurawski, Łukasz Simlat, Kasia Smutniak, Wojciech Żołądkowicz
Tomasz Kot, Michał Żurawski, Łukasz Simlat, Kasia Smutniak
Tomasz Kot, Michał Żurawski, Łukasz Simlat, Kasia Smutniak, Wojciech Żołądkowicz, Aleksandra Domańska, Maja Ostaszewska
Michał Żurawski, Wojciech Żołądkowicz, Aleksandra Domańska
Kasia Smutniak, Aleksandra Domańska, Maja Ostaszewska
Tomasz Kot, Michał Żurawski, Łukasz Simlat, Kasia Smutniak, Wojciech Żołądkowicz, Aleksandra Domańska, Maja Ostaszewska
Tomasz Kot, Michał Żurawski, Łukasz Simlat, Kasia Smutniak, Wojciech Żołądkowicz, Aleksandra Domańska, Maja Ostaszewska
Tomasz Kot, Michał Żurawski, Łukasz Simlat, Wojciech Żołądkowicz
Wielkie kino
29 marca 2007 - 11:00, 13:15, 17:50jest więcej terminów
Silver Screen Gdynia
Waszyngtona 21 Gdynia
448 372kino
Duchy Goi
29 marca 2007 - 18:00, 22:45jest więcej terminów
Silver Screen Gdynia
Waszyngtona 21 Gdynia
1 097 362kino
The Grudge - Klątwa 2
29 marca 2007 - 15:40, 22:40jest więcej terminów
Silver Screen Gdynia
Waszyngtona 21 Gdynia
1 641 320kino
Pajęczyna Charlotty
29 marca 2007 - 09:50jest więcej terminów
Silver Screen Gdynia
Waszyngtona 21 Gdynia
1 514 305kino
Życie na podsłuchu
28 marca 2007 - 18:00jest więcej terminów
Klub Filmowy, Muzeum Emigracji
Polska 1 Gdyniajest więcej miejsc
1 557 420kino
Babel
25 marca 2007 - 20:30jest więcej terminów
Klub Filmowy, Muzeum Emigracji
Polska 1 Gdynia
1 174 914kino
Niebieskie jak Morze Czarne
23 marca 2007 - 14:00jest więcej terminów
Klub Filmowy, Muzeum Emigracji
Polska 1 Gdynia
27 443kino
ENEMEF - Noc Quentina Tarantino: Pulp Fiction, Sin City, Kill Bill, Kill Bill 2
23 marca 2007 - 23:30
Silver Screen Gdynia
Waszyngtona 21 Gdynia
309 974kino
Rocky Balboa
22 marca 2007 - 14:40, 17:00, 22:00jest więcej terminów
Silver Screen Gdynia
Waszyngtona 21 Gdynia
963 416kino
Dreamgirls
22 marca 2007 - 12:35, 17:30jest więcej terminów
Silver Screen Gdynia
Waszyngtona 21 Gdynia
883 691kino
Pani Henderson
22 marca 2007 - 11:30, 15:45, 20:15jest więcej terminów
Silver Screen Gdynia
Waszyngtona 21 Gdynia
683 083kino
Ghost Rider
22 marca 2007 - 12:15, 17:20jest więcej terminów
Silver Screen Gdynia
Waszyngtona 21 Gdynia
1 253 209kino
Hannibal: Po drugiej stronie maski
22 marca 2007 - 12:00, 19:30jest więcej terminów
Silver Screen Gdynia
Waszyngtona 21 Gdynia
1 636 233kino
Ryś
22 marca 2007 - 17:10jest więcej terminów
Silver Screen Gdynia
Waszyngtona 21 Gdynia
2 222 159kino
Dobry agent
15 marca 2007 - 13:10, 16:30jest więcej terminów
Silver Screen Gdynia
Waszyngtona 21 Gdynia
878 685kino
W pogoni za szczęściem
15 marca 2007 - 12:30, 22:10jest więcej terminów
Silver Screen Gdynia
Waszyngtona 21 Gdynia
930 432kino
Świadek koronny
15 marca 2007 - 13:15, 18:00jest więcej terminów
Silver Screen Gdynia
Waszyngtona 21 Gdynia
2 156 728kino