koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
Muzeum w Łowiczu - wirtualne zwiedzanie

aovs

ART OF VOICE STUDIO

to miejsce rozwijania kreatywności, przestrzeń związana ze sztuką wokalną oraz towarzyszącymi jej zagadnieniami z zakresu wszystkich dziedzin, które ją uzupełniają, dopieszczając estetykę odbioru finalnego do perfekcji. Wokalista na scenie działa w obrębie wielu dziedzin, zatem naszym celem jest wyzwolenie w nim świadomości i umiejętności poprawnego, swobodnego oraz wszechstronnego poruszania się w przestrzeniach zarówno teoretycznych jak i praktycznych sztuki wokalnej. Kształcimy nie tylko świadomych i kompetentnych odbiorców sztuki, ale przede wszystkim jej twórców i animatorów. Zapewniamy wysoki poziom nauczania świadomie dobierając wykładowców oraz umożliwiając konfrontowanie zdobytej wiedzy z praktyką. Tu nauczymy Cię prawidłowej dykcji i emisji głosu, interpretacji piosenki oraz pracy z ciałem wg autorskich programów nauczania. Oswoimy z kamerą, publicznością, damy szansę współpracy z wybitnymi pedagogami, ludźmi kultury i sztuki. Zajęcia mają charakter warsztatowy, co pozwala na doskonałe przygotowanie się do pracy przy przedsięwzięciach artystycznych czy programach koncertowych.

ART OF VOICE STUDIO daje możliwość współpracy z najlepszymi muzykami, choreografami, stylistami, tak by ludzie pełni pasji, kochający muzykę, śpiew, niezależnie od wieku czy doświadczeń odkrywali i rozwijali swój talent, mieli sposobność zdobycia nowego, ciekawego wykształcenia o szeroko pojętych horyzontach artystycznych, by wszystko to tworzyło warsztat, a tym samym bazę do wyrażenia ich własnej osobowości scenicznej.

Ośrodki kultury i sztuki, teatry, wytwórnie płytowe czy kluby muzyczne - to jedynie część miejsc, w których absolwenci ART OF VOICE STUDIO mogą zrealizować pragnienie wykonywania pracy będącej ich pasją. We wszystkich dziedzinach związanych z kulturą, sztuką i rozrywką na świecie jest ogromne zapotrzebowanie na kompetentnych, zaangażowanych i utalentowanych ludzi.

Serdecznie zapraszamy!!!
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ