koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
CO JEST GRANE - styczeń 2021 - nr 321

ckagora

Centrum Kultury Agora we Wrocławiu to otwarta na wszelkie zjawiska kulturalne instytucja: zarówno te tradycyjne, jak i nowoczesne. W naszej ofercie znajdują się zajęcia dla dzieci, dorosłych i seniorów, w trakcie których można nie tylko poznawać nowe techniki (np. z obszaru designu, rękodzieła, pracy ze szkłem), ale przede wszystkim rozwijać swoje talenty i pasje. W funkcjonalnym budynku udostępniamy dla naszych gości pracownie artystyczne, salę widowiskową, teatralną i baletową, salę konferencyjną i galerię sztuki.

Poza poważnymi projektami o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym, takimi jak Festiwal ewentualnych Talentów Aktorskich FeTA czy Art of Improvisation Creative Festival, naszym priorytetem jest działanie na rzecz i we współpracy z lokalną społecznością. Zapraszamy sąsiadów Centrum Kultury Agora do międzypokoleniowych, twórczych spotkań na osiedlach (np. „Historie Różankowe”, „Wyjdziesz na dwór?”), do udziału w konkursach (np. „Kuźnia projektów”) oraz oferujemy bogatą ofertę kulturalną: warsztatamy, koncerty i spektakle.

Lubimy myśleć o sobie jako miejscu spotkań artystów i inkubatorze młodych talentów. Staramy się, aby realizowane przez nas działania zawsze charakteryzowała wysoka jakość, interdyscyplinarność i innowacyjność.
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ