koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
Konserwacja powozów z kolekcji muzeum w ŁowiczuCO JEST GRANE - listopad 2022 - nr 343METRO

crzkrzywykomin

Połączyło nas marzenie o dobrze i harmonijnie zaprojektowanej przestrzeni. Chęć pokazania, że kultura, design i sztuka zmieniają nasze życie na lepsze. Miasto w którym na co dzień mieszkamy i pracujemy stało się inspiracją do działania i doskonałą przestrzenią do wymiany myśli, doświadczeń, wspólnego poszukiwania inspiracji i kreowania dobrych projektów.
Co robimy? Od pierwszego spotkania działamy pro-ekologicznie, kulturotwórczo, międzypokoleniowo i międzynarodowo. Wierzymy, że uczymy się całe życie, że mamy wpływ na nasze dziś i jutro. Dlatego mamy fokus na podnoszenie kompetencji kulturowych i zawodowych każdego z nas, bez względu na wiek. Działamy w myśl „świata bez barier” dlatego do dialogu i wspólnych działań zapraszamy bez ograniczeń nas Wrocławian i gości z całego świata.
Rozmawiamy, słuchamy, kreujemy, poszukując wciąż nowych środków wyrazu. Cenimy sobie nietuzinkowe pomysły, entuzjazm oraz odwagę w dążeniu do celu. Wiedza to nasza pasja, a jej sprawdzanie w praktyce to niewyczerpane źródło satysfakcji. Za nami setki warsztatów, wystaw, międzynarodowych festiwali, seminariów, konferencji, cyklicznych projektów edukacyjnych dla dzieci i dorosłych, publikacji tych poważnych i tych z przymrużeniem oka.
Przed nami wiele możliwości, które wciąż stanowią dla nas wyzwanie i już w tej chwili nie możemy się ich doczekać.
Open Your Mind i pamiętaj, że z Tobą możemy więcej!
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ