koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!
Miesięcznik CO JEST GRANE Kwiecień 2021 ONLINE

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
CO JEST GRANE - czerwiec 2021 - nr 326

csm

Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie, instytucja kultury Województwa Małopolskiego, jest miejscem, gdzie sztuka wygrywa z komercją, gdzie korzystając z możliwości przestrzennych, udaje się łączyć wiele dziedzin sztuki, tworząc oryginalne i ambitne programy. Konfrontujemy ze sobą i z publicznością artystów polskich i zagranicznych penetrując różne obszary – muzykę, teatr, film, taniec, malarstwo, rzeźbę, fotografię.

Prezentujemy zjawiska tworzone z wykorzystaniem nowych technologii i sztuk cyfrowych. Rocznie ponad 110.000 widzów uczestniczy w tworzonych przez nas wydarzeniach artystycznych, spotkaniach i międzynarodowych festiwalach.

Do najważniejszych należą: Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca Scena Otwarta, Festiwal Sztuki ArtFest, letni festiwal kameralny Muzyczne Tarasy, festiwal Musica Poetica, projekty: Scena Klasyczna, Małopolskie Wieczory Teatralne, Spis Treści Poufnych, Za horyzont domu. Pod naszymi auspicjami działa Orkiestra Symfoniczna Centrum Sztuki Mościce, która skupia grono utalentowanych polskich muzyków. Sztuka jest esencją naszego działania. Nie uciekamy od technologii, używamy jej w pracy, ale wiemy, że wciąż najbardziej liczy się autentyczne spotkanie artysty i publiczności.

 

www.csm.tarnow.pl
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ