koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ

djsebass

SeBAss /Killa Beatz Crew, P.O.F. Art/ - czyli Sebastian Rudnicki.
Dj i producent z Warszawy. Około 2001 roku gdy usłszał pierwsze wydawnictwa Drum and Bassowe inne gatunki zeszły na drugi plan, jednakże przełomowym momentem który zadecydował o próbie swoich sił za deckami była pierwsza z kultowych imprez w Punkcie.
Od tamtego wydarzenia działalność SeBAss'a nabrała tempa. Zanim zaczął grać i organizować wydarzenia w klubach wiele czasu poświęcił dopracowaniu technik mixowania. 
Pierwsze kroki na scenie klubowej postawił jako Trickieside Kru (SeBAss, Vincent, Noze)- zapoczątkowali cykl imprez Drumandbass Connection, które przyciągnęły wielu fanów połamanych beatów.
Od 2005 roku zaczął występować w klubie THC Luzztro w którym po dziś dzień jest rezydentem. 
Z czasem SeBAss zdobył popularność w innych miastach Polski supportując gwiazdy największego formatu. Pomiędzy występami na scenie klubowej miał również okazję wiele razy udzialać się w rozgłośniach radiowych, tj. Radio Bis (Mocne Nocne),
Radio Kampus (Sety Djskie), Radio Roxy, Radio Planeta oraz miał okazję wystąpic w TVN opowiadając troszkę o polskiej scenie dnb ;).
Od 2010 roku jest przedstawicielem dwóch prężnie działających ekip na terenie Polski, jak również Europy Killa Beatz Crew i P.O.F. Art. 
Przez te wszystkie lata udało się wypracować własny styl mix'u, który głównie opiera się na doborze bardzo głębokich brzmień bass'u i pełnych energii perkusji zarówno z nowych wydawnictw jak i tych leciwych.
Oczywiście jak od każdej reguły zdarzają się odstępstwa i w mixach można znaleźć wiele niespodzianek. 
Od bliżej nie określonego czasu SeBAss odkrywa co raz intensywniej Dubstep który zdobywa dużą popularność w Polsce ostatnimi laty.
Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji uslyszeć SeBAss'a to czas nadrobić straty odwiedzając:

www.soundcloud.com/sebassdj
www.soundcloud.com/trickedsound
www.soundcloud.com/bassmadness
www.myspace.com/sebasdj
www.facebook.com/sebassmusic
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ