koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ

good-vibes

Good Vibes Agency. 

Różnorodność doświadczeń Sebastiana, Marcina i reszty teamu sprawia, że nie wiele nas zaskakuje. Realizujemy kompleksowe, ściśle określone zlecenia, osiągając wyznaczone cele. W agencji działają prawdziwi pasjonaci social marketingu, oddani sercem organizatorzy eventów i zapaleni, wciąż pełni werwy, nieskażeni rutyną ludzie z przestrzeni marketingu, grafiki, copywritingu i designu. 

Booking.

Gwiazdy muzyki klubowej, zespoły wschodzące na szczyt popularności, wielkie postaci rodzimej i światowej sceny. Wokaliści, instrumentaliści, DJ’s. Jeśli jest potrzeba - jesteśmy My. 

Eventy.

Eventy tworzymy od zawsze. Nieszablonowe imprezy, zapadające w pamięć, wydarzenia wizerunkowe, wprowadzanie produktu w świat miejskiego życia klubowego i codziennego - to wszystko to nasza specjalność. Nasza wewnętrzna współpraca sprawia, że nie znamy limitów.

Studio Graficzne. 

Każde działanie PR oparte jest na grafice. Od czcionki przez łamanie tekstu po layout i animacje. Nasze działania mogą być jednocześnie kompleksowe jak i detaliczne, ponieważ nie znamy kresu naszej kreatywności a jednocześnie potrafimy zrozumieć założenia i wymagania, dopasowując pojedyncze działania do istniejącej kreacji.

Branding.

Identyfikacja i unikalność to jedne z najważniejszych składowych wizerunku. Rozmawiając, słuchając i rozumiejąc potrzeby i założenia używamy naszej nieskończonej wyobraźni by wyrazić charakter w najbardziej bezkompromisowy sposób. 

Public Relations.

Doskonały kontakt z mediami to solidny fundament. Zbuduj go razem z Nami i dzięki Naszym kontaktom. W świecie mediów jesteśmy obecni bez przerwy, więc doskonale znamy jego specyfikę. Dysponujemy świetną wyobraźnią strategiczną i graficzną. Wykorzystując media jako narzędzie codziennej pracy.
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ