koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!
Miesięcznik CO JEST GRANE Kwiecień 2021 ONLINE

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
CO JEST GRANE - czerwiec 2021 - nr 326

ifmsa-poland

O IFMSA-Poland

Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland jest największą organizacją zrzeszającą studentów medycyny i młodych lekarzy. Jest jednostką w pełni apolityczną, samorządną i trwałą, o celach niezarobkowych. W Polsce Stowarzyszenie istnieje od 1956 roku, dawniej znane jako PolMSIC. Aktualnie dzieli się na 12 Oddziałów, a kolejne dwa właśnie powstają. Jest obecne na wszystkich wyższych uczelniach medycznych w kraju, także na  tych, które właśnie rozpoczęły kształcenie na kierunku lekarskim. IFMSA-Poland skupia ponad 2000 studentów i młodych lekarzy z Polski. Corocznie organizuje ponad 1000 wydarzeń, w samym 2013 roku swoimi projektami i akcjami Stowarzyszenie objęło ponad 200 000 osób w całym kraju .


IFMSA 

International Federation of Medical Students’ Associations, w skrócie IFMSA to największa na świecie organizacja studencka. Poprzez 128 organizacji krajowych, należących do Federacji, działają w niej studenci ze 121 państw. W ramach IFMSA działa ponad 1 400 000 młodych ludzi na świecie. Siedzibą IFMSA jest Ferney-Voltaire we Francji. Siedziba ta jest wspólna z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Lekarzy. Organem nadzorującym pracę Federacji i Zarządu jest Komisja Rewizyjna.

Misja 

Misją Stowarzyszenia jest budowanie potencjału i wzrost kwalifikacji studentów kierunków medycznych z równoczesną realizacją działań na rzecz społeczności w zakresie zdrowia publicznego, edukacji medycznej, humanitaryzmu oraz podnoszenie tych spraw w dyskusji publicznej i ich podejmowanie we współpracy międzynarodowej.
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ