koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ
CO JEST GRANE - lipiec 2020 - nr 315 - wydanie online

mali-tworcy

O pracowni

Pracownia artystyczna Mali Twórcy została stworzona z myślą o dzieciach, które poprzez nieskrępowane działania artystyczne mogą realizować własne pomysły.

Warsztaty ceramiczne – warsztaty ukierunkowane są na swobodny rozwój dziecięcej kreatywności oraz sprzężenie zwrotne w postaci prac będących niezmodyfikowanym efektem pracy dzieci. Program warsztatów  łączy rozwój manualny dzieci z edukacją w zakresie historii sztuki, historii Krakowa i Małopolski oraz rozwojem ich zmysłu estetycznego.

W pracowni dzieci dowiedzą się skąd się bierze glina, jak tworzyć w glinie, jak szkliwić i malować swoje prace. Dzieci będą miały okazje poznać także inne techniki artystyczne, miedzy innymi grafikę, malarstwo, sztukę papieru. Naszą pracownię będą odwiedzać ciekawi goście zajmujący się sztuką.

Pracownia zlokalizowana jest w centrum Krakowa, przy ulicy Kopernika 9, w budynku „wikarówki” Kościoła Św. Mikołaja. Istnieje możliwość wjazdu na teren parafii po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym (prosimy nie otwierać bramy indywidualnie).
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ