koncentrator kultury wyciskamy 100% kultury z kultury - wyciskaj z nami!

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.

Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki
wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z  Polityką Prywatności.

» ROZUMIEM I AKCEPTUJĘ

rebelius

REBELIUS
rock alternatywny
Już nazwa grupy wskazuje, że zespół nie boi się otwierać ust w słusznej sprawie.
Jak sami mówią chcą aby ludzie dowiedzieli się czegoś więcej o zagrożeniach płynących ze strony takich zjawisk jak brak tolerancji, wolności słowa, korupcja, wojna i chęć bogacenia się kosztem innych. Jednocześnie potrafią pokazać słuchaczom jak cieszyć się życiem i na scenie wprost zarażają swoją spontanicznością.
Ich muzyka jest wybuchowa w warstwie muzycznej, a polskie teksty należą do najbardziej oryginalnych łącząc w sobie poezję z lat 70-ych, stworzoną przez zmarłą przedwcześnie mamę wokalisty i młodzieżowy język ulicy, często dosłowny i szorstki. Teksty zespołu są odważne i w sposób bezpośredni dają słuchaczowi do zrozumienia, że coś w dzisiejszym świecie jest nie tak.
Wokalista mieszka na stałe w Londynie, a pozostali muzycy w Warszawie co stanowi doskonały przykład tego jak nieistotne są obecnie granice w realizacji nowych projektów muzycznych.
W Marcu 2013 Rebelius wyruszył w niesamowicie rockową trasę koncertową, w czasie której wspiera pierwszą na świecie charytatywną wytwórnię muzyczną Rak'n'Roll Records, promującą działalność Fundacji Rak'n'Roll. Podczas koncertów Rebelius zaprezentuje materiał z pierwszej płyty „Narodziny Wenus”. Krążek nagrany w studiu Sonus oraz Recpublica promuje singiel „Pocisk”, do którego powstał już elektryzujący teledysk. Formacja obecnie poszukuje wydawcy.
przewiń ekran do początku stronyprzewiń ekran do początku strony

Wybierz kasę biletową:

ZAMKNIJ